eşiniz 10 günlük yurtdışına gitmek isterse

benım eşimin işi lalelide aklım hep onda kalıyo surekli psıkolojım bozuluyo orada full ruslar var bıgun rusyaya gıtmesı gerekırse bende heralde bakırköye giderim:)

haklisiniz bayanlar korkmakta..kadinlar cidden cok seksi,bakimli ve guzeller.isil isillar ben bayan halimle bakiyorum kizlara..vucutlari,yuz orantilari kusursuz diyebilirim.rus bayanlarin icindeyimm.sanslisin siz o zaman benden:))erkeklerin perisan halini goruyorum bolca:))ama alistim:))
canim sende haklisin o zaman arkadasina bakiyor..bir bayan olarak cok kirici ve guven sarsici.gitme imkanin varsa sende git.hem ikiniz icinde degisiklik olur.yoksa da imkan yarat mutlaka..

canım böyle şeyleri eşine yansıtma
aklına düşürürsün
yanlış anlamış yada yanlış görmüş olamazmısın
seni olumsuz etkiliyorsa fazla görüşmeyin o çiftle
başka seni düşündüren bir olay yoksada güvenmekten başka
bişey gelmez elinden

yok yanlış görmedim eminim bende diyorum ki bunu açıkça konuşimmi çünkü niçin sık sık görüşmek istemediğimi anlasın ne dersiniz?

ya proje için gidiyormuş, işi için. size sorduğuna dua edin bence. ya "gidiyorum ben işim bu" deseydi. vukuatı varmış gerçi ama yine de siz güvensiz görünmeyin.

konuşma konusuna gelince, müsait olduğun da ara beni deyin, o aramazsa siz arasınız. beni her gün ya da 2 -3 günde bir ara diye konuşma planı mı çıkartacaksınız?

X