Esinin ailesi ile gorusmeyenler mesafe koyanlar bakabilir mi

_Karlar_Kralicesi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
164
66
Merhaba yardima ihtiyacim var
Napacagimi bilmiyorum.
Buraz uzunkusura bakmayin:KK43:(
En cok hayalini kurduğum sey esimin ailesiyle aile olabilmekti
Eger annesi beni sevmezse olmaz diyen biriydim esimi tanimadan da önce.
2 yillik evliyiz. Ailemden aldigim saygiyi gorguyu yansıttım hep.
Altli ustluyuz esim mecbur tuttu. Tamam dedim ama sorun cikmayacagina inandim iliskileri idare edebilecek donanima sahip old.mu dusunerek.
Bu surecte yaptiklarini hos gördüm evliligimi tadini kaçırmamak adina.
En büyük hata esimle tsrtistigimizda annesinde kaldi 2-3 hafta ve bana aşırı kinlenmisler. Eşimle guven sorunum vardi zaten maddi seyleri saklamasi yüzünden.
Babalarini kaybettiler cenazede yanlarinda oldum hicbirsey olmamis gibi bu ezik oldgm icin degil oluye saygimdandi.
Gorumcem Ego savasina girdi konu erkekler kimin dairesine gitsindi. esim arada kaldi aciklama yapiyordu tamam canim dedim esime uzuldu arada kaldi diye. X gorumce esime ne oldu diye lafa girdi ben konusrken onume gecip ben de esimle konusuyorum arama girmezsen dedim. Celallendi afralar tafralar. Dua sonrasi benim arkadaslarimin yaninda beni odaya cekti konusalim diye. Hic yeri degil dedim israrla kenara cekti had bildirmeye kalktı.
Gorusmedim sonrasinda esime de soylettim yaptiklariniz yuzunden gelmiyor dedi.
Bu yetmedi halka acik bi yerde once x ve esi gecti masamizdan esim gitti konustu mrb fln, oteki teki gecerken laf atti yuzunu eksitip bisey soyledi sonrasinda ben de laf mi dinliyorsun diyince resmen burnuma 10 cm girdi hakaretler savurdu ama neler neler onunla herkes bize bakıyor tabi. Esim uzaktaydi geldi götürdü. Onu sakinlestirip geldi yanima. X hala masadan gecip karina git daha allah sabir versin dedi.
Sonrasinda kv ayilip bayildi esim beni bosatcaniz mi siz dedi.
Herkes bi onlara bi bana bakio. Baska masadan kadinlar geldi cok fena kv evde yasin oku dayanilcak gbi degil bunlar dedi. Kocani seviyorsan ona kizma mutlu ol diye tavsiye verdiler düşünün nasil bisey yasadim.
Diceksiniz ki kimbilir sen ne yaptin
Yaptigin tek sey onlari aile görmek oldu. X gorumceye is buldum kac kere kovuldu moral verdim. Kp yaninda hep kv yi tuttum kendi kizlarindan cok dusundum yeri geldi. Abartma demeyin lutfen ama öyle. Yaptigim yemeklerden götürdüm vs. Babam vefat etmisti kp baba demek gucume gidiyordu ama belli etmedim esime bile.
Hasta oldum ayda 20 25 gun regl oluyordum esim onlarda kaldi ve umru olmadi.zamaninda bakmisti ama x gorumce esimle sorunum varken annesinin ve kendisinin benimle görüşmek istemedigini ama benimle bir problemlerinin kesinlikle olmadığını soylediler. Hastayken de bir kere komsu gibi bile kapimi calan olmadı. Yapayalniz kaldim ise falan gidecek durumda degildim.
Kv bu surecte bas bas bagirmisligi da var esim yokken bu evden gideceksin diye.
Şimdi esim arada kizlarla konusmuyor anneyle konuşuyor ben görüşmüyorum.
Nasil olcak bu duzen :KK43: nasil cozuyorsunuz siz?

Esim hakli old.mun Farkinda ailesi adina eziliyor ozur diliyor ama ailem napayim gorusucem diyor. Bi zaman sonra yasananlari da unutup devam edecekler
Sonsuza kadar gorusmek istemiyorsan gorusme diyor ama ilerde gorusmemi isteyecek diye düşünüyorum
Ilerde coluk cocuk isleri nasil olur ki

Not amacim görüşmek değil umursamamayi nasil basariyorsunuz kendime ve esime hayati zindan etmek istemiyorum

Son düzenleme:
Tek tek aciklayamayacagim. Ama anlattiklarinizdan ben sessiz ve tahrik edici biri oldugunuz cikariminda bulundum. Ben boyle insanlari daha tehlikeli buluyorum. İsin kotu yani bende oyleyim sanirim. Engellenebilir bir durum mu bilmiyorum. Ama en azindan bunu farketmenizde yarar var.

Merhaba yardima ihtiyacim var
Napacagimi bilmiyorum.
Buraz uzunkusura bakmayin:KK43:(
En cok hayalini kurduğum sey esimin ailesiyle aile olabilmekti
Eger annesi beni sevmezse olmaz diyen biriydim esimi tanimadan da önce.
2 yillik evliyiz. Ailemden aldigim saygiyi gorguyu yansıttım hep.
Altli ustluyuz esim mecbur tuttu. Tamam dedim ama sorun cikmayacagina inandim iliskileri idare edebilecek donanima sahip old.mu dusunerek.
Bu surecte yaptiklarini hos gördüm evliligimi tadini kaçırmamak adina.
En büyük hata esimle tsrtistigimizda annesinde kaldi 2-3 hafta ve bana aşırı kinlenmisler. Eşimle guven sorunum vardi zaten maddi seyleri saklamasi yüzünden.
Babalarini kaybettiler cenazede yanlarinda oldum hicbirsey olmamis gibi bu ezik oldgm icin degil oluye saygimdandi.
Gorumcem Ego savasina girdi konu erkekler kimin dairesine gitsindi. esim arada kaldi aciklama yapiyordu tamam canim dedim geldi. X gorumce esime ne oldu diye lafa girdi ben de esimle konusuyorum arama girmezsen dedim. Celallendi afralar tafralar. Dua sonrasi benim arkadaslarimin yaninda beni odaya cekti konusalim diye. Hic yeri degil dedim israrla kenara cekti had bildirmeye kalktı.
Gorusmedim sonrasinda esime de soylettim yaptiklariniz yuzunden gelmiyor dedi.
Bu yetmedi halka acik bi yerde once x ve esi gecti masamizdan esim gitti konustu mrb fln, oteki teki laf atti sonrasinda ben de laf mi dinliyorsun diyince resmen burnuma 10 cm girdi hakaretler savurdu ama neler neler onunla herkes bize bakıyor tabi. Esim uzaktaydi geldi götürdü. Onu sakinlestirip geldi yanima hala masadan gecip karina git hala allah sabir versin dedi.
Sonrasinda kv ayilip bayildi esim beni bosatcaniz mi siz dedi.
Herkes bi onlara bi bana bakio. Baska masadan kadinlar geldi cok fena kv evde yasin oku dayanilcak gbi degil bunlar dedi. Kocani seviyorsan ona kizma mutlu ol diye tavsiye verdiler düşünün nasil bisey yasadim.
Diceksiniz ki kimbilir sen ne yaptin
Yaptigin tek sey onlari aile görmek oldu. X gorumceye is buldum kac kee kovuldu moral verdim. Kp yaninda hep kv yi tuttum kendi kizlarindan cok dusundum yeri geldi. Abartma demeyin lutfen ama öyle. Yaptigim yemeklerden götürdüm vs. Babam vefat etmisti kp baba demek gucume gidiyordu ama belli etmedim esime bile.
Hasta oldum ayda 20 25 gun regl oluyordum esim onlarda kaldi ve umru olmadi.zamaninda bakmisti ama x gorumce esimle sorunum varken annesinin ve kendisinin benimle görüşmek istemedigini ama benimle bir problemlerinin kesinlikle olmadığını soylediler. Hastayken de bir kere komsu gibi bile kapimi calan olmadı. Yapayalniz kaldim ise falan gidecek durumda degildim.
Kv bu surecte bas bas bagirmisligi da var esim yokken bu evden gideceksin diye.
Şimdi esim arada kizlarla konusmuyor anneyle konuşuyor ben görüşmüyorum.
Nasil olcak bu duzen :KK43: nasil cozuyorsunuz siz?

Ben de esimin ailesiyle gorusmuyorum. Omrum yettigi surede gorusmeyi dusunmuyorum.

Anladigim kadariyla esiniz kiz kardesleriyle gorusmuyor. Bosverin gorusmesin. Mumkunse komple iletisimi kessin. Mesafe candir.

Evinizi de uzak bir yere tasirsaniz sizin icin daha iyi olur.

Tencere kapak olmuşsunuz siz. Bence mesafe falan koymayın. Eşiniz, siz ve kayınaile. Muhabbetler çok kaliteli gerçekten..

Yani herkesin evi başka eşiniz ile aranidaki bağa bagli birazda ben görüşmüyorum zaten şuan başka şehirde bana sorun olmuyor ha esim dese ki anneme gidelim diye giderim o şehri gezmek için.:KK53:

Yok canim sizinki olmamış olmazda birde şunu anlamadim neden size karşı tavırlı insanlara yerlere serdiniz kendinizi ne gerek var benim eşimin ailesi çok çok iyidir basil anlatsam 3 görümcem var abladan ötedir doğum yaptim haberim yok halıma kadar silmiş ama yinede belli bi mesafe var olmakda şimdi siz çok yüz-göz olmussunuz inşallah mesafe koyarsinizda iki tarafta rahat eder

Yok canim sizinki olmamış olmazda birde şunu anlamadim neden size karşı tavırlı insanlara yerlere serdiniz kendinizi ne gerek var benim eşimin ailesi çok çok iyidir basil anlatsam 3 görümcem var abladan ötedir doğum yaptim haberim yok halıma kadar silmiş ama yinede belli bi mesafe var olmakda şimdi siz çok yüz-göz olmussunuz inşallah mesafe koyarsinizda iki tarafta rahat eder
Onceleri tavır yoktu esimle olan kavgalardan sonra bana doldular esim onlarda kaldi vs.

Siz de pek ak kaşık gibi gelmediniz bana,kardeşimin eşi masada bana laf mı dinliyosun diyecek,sonra kardeşime ne oldu diyece soracam eşimle konuşuyorum müsaade et diyecek aynı tepkileri alır sanırım. Herkes haddini bilir,üslubuna dikkat ederse ortada problem kalmaz.
Masadan dedim cunku o bana yuzunu eksitip hadsiz gibi bisey soyledi gitti ben normal hayatima devam ediyordum.
Diyerinde de ben gercekten esimle konusyordum tak araya girdi fiziken de ve konusmaya basladi yokmusum gibi bu olayin ustune her zaman old. Gibi cay kahve tuttum kafayi cevirdi gelin degil gundelikci olsa yapmaz insan (isi kucumsemiyorum dusuncelerimi aktarmakta zorlaniyorum)

Tencere kapak olmuşsunuz siz. Bence mesafe falan koymayın. Eşiniz, siz ve kayınaile. Muhabbetler çok kaliteli gerçekten..
Pardon da kalitem de ne gördünüz anlayamadim. Yasadiklarimda haklıyım eşim hicbirsey demiyor haklısın dan başka ama ailemi silemem diyor. Bir kismini yazdim zaten yeterince uzun diye yaşadıklarımın

Ben de esimin ailesiyle gorusmuyorum. Omrum yettigi surede gorusmeyi dusunmuyorum.

Anladigim kadariyla esiniz kiz kardesleriyle gorusmuyor. Bosverin gorusmesin. Mumkunse komple iletisimi kessin. Mesafe candir.

Evinizi de uzak bir yere tasirsaniz sizin icin daha iyi olur.

Onlarin istediği de bu zaten ama suan maddi durumumuz musait değil esim de çıkalım diyor ama terbiyesizlik yapan onlar magdur olan esim ve ben olacak bunu hazmedemiyorum. Esim gerilecek odemelerden dolayi ve yine evliligimiz yipranacak zaten toplamaya çalışıyoruz

X