eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

işte maalesef öyle oluyor.. boşuna uğraşıyorum dibe batıyorum iyice..
Erkekler biz kadinlar gbi ince dusunemiyor malesef ve ustune bizim dusuncelermz boguyor bunaltiyor onlari uzgunum ama gercek bu kendinizi uzmeyin oluruna birakin herseyi o yokmus gbi davranin ve kendnizi mutlu etmek icin cabalayin gezin hobi edinin birakin aramasin szde aramayin kendni hint kumasi zannetmesin

şuan için bunu yapacak cesaretim yok..
neden ?
yani birdahaki sefere siddet artabilir cesaretlenmek icin neyi bekliyorsun
isinde varmis ondan bosanmak icin bir cesarete ihtiyacin yok bence sadece iyi bir plana ihtiyacin var

hepsi var çok şükür ama çokkk yıprandı hepsi zaten bizim kavgalarımızda iyice üzülecekler hasta olacaklar diye korkuyorum...
hergun kavga olacakmi diye bekleyeceklerine birkere bosanmana uzulurler bence his uzuleceklerini sanmiyrum sagikli hic bir anne baba cocugunun sozlu ve uygulamali siddete maruz kalmasindan hoslanmaz

Erkekler biz kadinlar gbi ince dusunemiyor malesef ve ustune bizim dusuncelermz boguyor bunaltiyor onlari uzgunum ama gercek bu kendinizi uzmeyin oluruna birakin herseyi o yokmus gbi davranin ve kendnizi mutlu etmek icin cabalayin gezin hobi edinin birakin aramasin szde aramayin kendni hint kumasi zannetmesin
aynen başlarda bunu yapmak içime hiç sinmiyordu ama artık siniyor yani yapıcam artık daha fazla yoramam kendimi.. kabuğuma çekilme zamanım geldi artık. ailem de hep sorup duruyor aranız nasıl bilmem ne diye offf bunalıyorum cidden

neden ?
yani birdahaki sefere siddet artabilir cesaretlenmek icin neyi bekliyorsun
isinde varmis ondan bosanmak icin bir cesarete ihtiyacin yok bence sadece iyi bir plana ihtiyacin var
evet çok iyi bir plana ihtiyacım var aileme bunları anlatmaya olumsuz tepki almamaya ihtiyacım var ki damatlarını çok severler ve kesinlikle boşanmamı istemezler. belki de bir daha şiddet olursa cesaret gelir buda o kadar yanlış ki bu düşüncem ama bilmiyorum ya onsuz evliliğe devam edip kendimi geri çekicem

Siddet gordugunuz bir adamla her ay kutlama mi yapacaksiniz? Ya lutfen ama artik daha neler yani.

hergun kavga olacakmi diye bekleyeceklerine birkere bosanmana uzulurler bence his uzuleceklerini sanmiyrum sagikli hic bir anne baba cocugunun sozlu ve uygulamali siddete maruz kalmasindan hoslanmaz
aynen öyle annemler çok üzülüyor zaten babam diyorki her an bir telefon gelecek tartıştık diye arayacaksınız diye yüreğim ağzımda bekliyorum hep diyip beni de iyice bunaltıyorlar. kardeşim daha küçük onun yanında kavga edip edip çocuğun piskolojisini bozdunuz da diyorlar

Siddet gordugunuz bir adamla her ay kutlama mi yapacaksiniz? Ya lutfen ama artik daha neler yani.
bencede saçmalık benimkisi ama o başta istediğim bişeydi kendimden nefret ediyorum cidden onca yaptığı şeye rağmen iyi oldum hep

evet çok iyi bir plana ihtiyacım var aileme bunları anlatmaya olumsuz tepki almamaya ihtiyacım var ki damatlarını çok severler ve kesinlikle boşanmamı istemezler. belki de bir daha şiddet olursa cesaret gelir buda o kadar yanlış ki bu düşüncem ama bilmiyorum ya onsuz evliliğe devam edip kendimi geri çekicem
o çok sevdikleri damadin seni dovdugunu sizden baska eliyle bile daha cok ilgilendigini bilmiyorlar tabi degilmi ?

o çok sevdikleri damadin seni dovdugunu sizden baska eliyle bile daha cok ilgilendigini bilmiyorlar tabi degilmi ?
bana şiddet uyguladığını biliyorlar hemde defalarca bunu yaptığını biliyorlar..

Kardeş beni seni anlıyorum. Ay dönümleri sevgililik sürecinde oluyor genelde. İlk 1 sene. Burada haksızsınız ama insan eşinden alaka bekliyor. Yalan yok ben de hafta içi işten gelince ölü moduna girerim, beni hiç bi kuvvet yattığım yerden kaldıramaz ama hafta sonu çok haraketliyimdir. Eşinizle hafta sonu kaliteli vakit geçirebilmelisiniz. Ayrıca gün içinde bir mesaj atılır. Öğle yemeğinde ne yapıyorsun diye sorabilir gayet de. Fakat biraz evvel şiddet olayını okudum. Bu adam bence sizi sevmiyor. Adam gereksizin teki. Üzgünüm ama sizin gibi naif bir kadın yanlış bir adamla evlenmiş.

buna ragmen aileniz o adama sempatimi duyuyor yani ?
evet maalesef... bu duruma içten içe çok üzülüyorum arkamda bir ailem var bana sahip çıkacak diyemiyorum. herkesin dediği tek şey yuvana sahip çık, bu.

Kardeş beni seni anlıyorum. Ay dönümleri sevgililik sürecinde oluyor genelde. İlk 1 sene. Burada haksızsın ama insan eşinden alaka bekliyor. Yalan yok ben de haftaiçi işten gelince ölü moduna girerim, beni hiç bi kuvvet yattığım yerden kaldıramaz ama hafta sonu çok haraketliyimdir. Elinizle hafta sonu kaliteli vakit geçirebilmelisiniz. Ayrıca gün içinde bir mesaj atılır. Öğle yemeğinde ne yapıyorsun diye sorabilir gayet de. Fakat biraz evvel şiddet olayını okudum. Bu adam bence sizi sevmiyor. Adam gereksizin teki. Üzgünüm ama sizin gibi naif bir kadın yanlış bir adamla evlenmiş.
iltifatınız için teşekkür ederim evet yanlış kişiyle evlendim maalesef inanın kendisine diyorum ki biraz duygusal ol aldığım cevap duygusallık kötü bişeydir insana zarar getirir . e böyle hepten kötü oluyoruz ama diyorum yine aynı laf benim gibi biri duygusal olamaz diyo

iltifatınız için teşekkür ederim evet yanlış kişiyle evlendim maalesef inanın kendisine diyorum ki biraz duygusal ol aldığım cevap duygusallık kötü bişeydir insana zarar getirir . e böyle hepten kötü oluyoruz ama diyorum yine aynı laf benim gibi biri duygusal olamaz diyo
Duygu ile hareket etmek insana hata yaptırır. Buna kesinlikle katılıyorum. Keşke siz de duygu yerine biraz da mantık kullanıp bu adamı seçmeseymişsiniz ama olan olmuş artık. Bu adamın da yapısı böyle, duyguyu devre dışı bırakmış. Kızamazsın pek fazla. Sadece farklısınız. Biraz daha sabret, sen de beklentilerini biraz daha düşür yine anlaşamazsanız bu adam senin ruhunu öldürmeden sen onu kalbinde öldür. Böyle hayat geçmez.

evet maalesef... bu duruma içten içe çok üzülüyorum arkamda bir ailem var bana sahip çıkacak diyemiyorum. herkesin dediği tek şey yuvana sahip çık, bu.
sahip çikacak bir yuva yok ortada maalesef benim gorusum boyle
psikologa gidin once sinir harbi gecirip kendinizibyerlere atmaniza sebep olan problemlerinizden baslayarak son olarak evliliginizle ilgili birde uzman gorusu alin
sana yazik canina yazik ilerde seni sevecek seni onemseyecek daha iyi bir insanla tanisip mutlu olabilirsin bence

ay dönümü abarti ara ara sürprizler olabilir ama siz fazla üstüne düsüyorsunuz adamın sanki aranızda yaş farkı da var gibi geldi bana bide şiddet diyorsunuz hemde defalarca aileniz de buna çanak tutuyor böyle anne baba koca hepsini bi yere koyup yakasım geliyor

X