Eşimle nasıl bir konuşma yapmalıyım?

Onu düşündüm ama kabul etmiyor yok öyle sadede anne rolü aklımdan geçmedi diyor o yuzden ne diycem bilmiyorım her şeye cevabı var tek sorun yorgunluk yaşlanıyorm diyip duruyor
Sanki 50 yaşta kim olsa sıkılir boyle adamla.Ya başka birileri var gizlemek için boyle yapiyor yada kendisinde bir sorun var soylemeyi kendine yediremiyor cinsel anlamda.

Ben bu olayi anlamiyorumya gercekten karilarini bir anda öylemi goruyorlar
Anne oldu dokunmayayim kirlenirmi saçma bir durum ne duṣunuyorlar kendi kafalarinda acaba
Psikolojik olarak oyle bir duruma giriyorlar lohusa depresyonu gibi birsey sanirim. Mesela gogusler artik cinsellikten cikip bebegine mama veren sifata geliyor belki gormeleri bile onu dusunduruyor ve istekleri kaciyor. Tabiki benimki varsayim bu durumu psikolojiyi bilemem.

Teşekkür ederim kesinlikle bunu deneyeceğim

Kesin yapmaz diyenlerden değilim tabiki ama sorsam da itiraf etmezki varsa bir şey

Kadinlar depresyona girecegine erkekler giriyor

Bu ne ayol
4 aylık bebekle süslenip fön çekebilen bordo berelidir.

Benim aklıma sadece şarkıcı olan geliyor
Ne biçim sendromlar çikariyo bu erkekler başımıza.
Evet... tüm yükün kadınlarda olması yetmemiş bi de nazlı kocaların sendromu çıkmış. İşte bu sendroma sahip kişiler kendi karıları ile seks yapamıyor, onları bir tür kutsal rahibe gibi bir derecede görüyor. Annelik kutsaldır diye böyle görüyorlar.

Bir zahmet evlenmesin böyle erkeklerya onlarin yüzünden kadinlarin hayati mahv oluyor hep boşanma haberleri gormekden bıktim vallahi artik mutlu aileler görmek istiyorumya çokmu zor bir kadını mutlu etmek?Bunuda başaramiyorlarsa ne biçim erkeklerki hep kadinlar çaba sarf ediyor aman ailemin huzuru bozulmasın aff ediyorlar bunun gibi erkekleri işte cesaret geliyor bunlara çogaliyorlar Allah akıl fikir versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…