Eşimle İncir çekirdeğini doldurmayan incir kavgasi

Neden incir? Ve neden tahta kaşık? Gözüne tahta kaşığı ne ara nasıl kestirip hediye diye almış?

Türkiye'de marketlerde satılacak her şey nerdeyse ilk almanya'da satılacak düzen var ortada. Bizim şekilli kulplu değişik çay bardakları bile almanya'da satılıyor.

Bana şaşırtıcı bı soğukluk geldi su anda evde yok mesela nerde olduğunu bilmiyorum ve merak etmiyorum
soğuk bı sohbetle eve geldik
Adam annesini o halde görünce ve öyle bırakıp uzaklara gelince durgunlasmistir. Başına bir şey gelse gidemez , kuvvetle muhtemel son görüşü oldu, bir dahaki gidişi annesinin kötü haberini aldığında olacak.
Durgun, soğuk ve mutsuz olmasından doğal ne var ki?

Adam muhtemelen yolda bi yerde denk geldi. Konu sahibine kirgin kizgin ama eli bos giderse cok dirdir yapacak diye dusunup almis
Yav bari eşarp, çanta falan alsaydı, tahta kaşık neeee ben olsam kafasına atardım heralde ya da gülmekten karnıma ağrılar girerdi

Ya konu incir değil işte benim istediğim bişeyi yapmaması. Bileti kaynanamı görsün diye jest yaptım güya . Çalışıyor ama sürekli iş değiştirdiğinden birikimimiz yok hatta bankada borç var biraz

Eşiniz ithal damat mi?
Sanki tavrınızdan hayat arkadaşınız gibi değil de bol bol sevabına yardım ettiğiniz gariban brii gibi geldi.

Yav bari eşarp, çanta falan alsaydı, tahta kaşık neeee ben olsam kafasına atardım heralde ya da gülmekten karnıma ağrılar girerdi
Ben valla ne zahmet ettin orda annenle ilgilenirken, tak ederim derdim. Ciddiyim ya, adamin annesini belki son gorusu. Belki annesi tanimadi bile oglunu, adam o haldeyken bi seyler yapmak icin cabalamis ha sacma bi sey almis ama almis yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…