Eşimin yeni huyu

Saçma sapan sorun bile olmayan sorunlar amaaan uykunuzu bı alın geçer bu gerginlikler.

Eşinizin başına birsey geldi belki de. İlk kez yapıyorsa aklınıza neden bu gelmiyor

Sabah sigara içildiğine göre oruç sahur falan yok. Nedir bu kadar uyumanızın sebebi? Sabah 9'a kadar uyu, kalk öğlen tekrar uyu. Evliliğinizin neresi mükemmel? İşe gider gibi yapıp gitmeyip karısı beddua edecek mi diye mutfakta saklanan bir koca Gözümün önüne birbirine vuran, salak gerizekalı diyen devamlı hır gür yapan iki ergen geldi nedense.

Siz gidin yatın kocanız tv seyrediyorsa seyretsin. Onun tv keyfi yüzünden ben de uyuyamadım nasıl oluyor?
Çok mu zor iletişim kurmak; uykumu alamıyorum lütfen tv sesini fazla açmadan seyret veya alarma uyanamıyorsan çalar saat alalım, hep aynı iş kıyafetini giydiğin için yıkamak kurutmak zor oluyor arada diğerlerini giy... demek?

Kadınlar habersiz o saate kadar eve gelmese boşanma sebebi oluyor ama..

Haklısınız, habersiz eve gelmemenin yaptırımı iki taraf için de eşit olmalı bence de.
Ama normalde akşam 11'e kadar çalışıyormuş adam, ve işyerinde olduğunu görüyormuş cep telefonu konumundan. Habersiz değil kocasından, ayrıca ben olsam mesaj atardım hayattaysan cevap yaz da sonra ne yaparsan yap diye.

Konu hiç ciddiye alınacak bir konu değil ama, dalga geçmeden yazıyorum. Evlenmek boşanmak çocuk oyuncağı değil. Bazı kadınlar boşanma kelimesini sırf kocalarını kendilerine yalvartmak için kullanırlar bu net. Sizin de yaptığınız bu. Boşanıyorum diyorsan boşanacaksın. Kocayı yalvartıp ego tatmini yapılacak bir durum değil bu. Kaldı ki kocam bana böyle bir şey için böyle davransa , yürü kapı orda derim. Siz çok eminsiniz eşinizin sizi ikna edeceğinden. Ama 1 olur, 2 olur, ondan sonra evde ciddiye alınmayan, he he tabii denilen bir insana dönüşürsünüz. Kimse kimsenin kaprisini sonsuza dek çekmez. Cidden boşanmayacaksanız ,o kelimeyi kullanmayın. Ha ciddyseniz de boşanın tabii. Herkesin evlilik için yürütme kriterleri farklıdır. Belki de bazı yaşadıklarınızdan dolayı birikmeler vardır.

O seni 10 kere aramış merak etmiş, sen yüzüne kapatmışsın. Ben 10 kere aransam korkarak geri arıyorum şimdi beni merak etmiştir kızar bana diye alttan alarak konuşuyorum
Alarmı da 5 dk aralıklarla birkaç kez kurun madem uyanamıyorsa
Ayrıca gece geciktiyse hiç gurur yapmam ararım merak eden bir yapıya sahibim bende başına bişey mi geldi diye

Madem güzel giden bi evliliğin var sende biraz olgunluk göster. Evlenmekte evliliği bitirmekte zanneftiğin kadar hafife alınacak şeyler değil. Aklını başına topla

Keşke boşansanız ciddiyim.
Evcilik oynamayı evlilik sanıyorsunuz.
Amaaaan.
Sadece gok gurultusu..
Hep gurluyor ama yagamiyor(bosanamiyor)..
Alistik artik :)
Bize burada bosanirim diyerekten bando mizika calanlar,aksam kocacigim diyerek legende ayak yikayanlar cikiyor genellikle.. :)

Yaslar 13 falan mı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…