Eşimin yeni huyu

Bence esinizin sinir size yönelik degil, kendine tüm öfkesi.
Yoksa insan uyandirmadi esim diye sinirlenmezz, sinirlense bile kendine yöneltir.
Ya icinde baska bi dert var, yada kendi hayatindan memnun degil. Kendi düzenli tertipli yatip uyuyamadigi ve bu yüzdwn güne huzursuz uykusuz basladigi icindir belkide öfkesi.
Birbirinizi gereksiz sinir etmissiniz. Eger sizde söyledigi gibi arkasindan söyleniyorsaniz ( ki bu hos degil)
Gün icinde aramanizi beklemis olabilir, ki uyudugunuzu söyleyince sinirlenmistir umursamiyor beni diye hani beraber kahve felan iciyormussunuz ya o saatlerde bazen is yerinde.
Uzatmayin bence . Birbirnize ddeger verin. Uyandir diyorsa sizde önem verin ve onu uyandirmaya gayret edin o saatte. Ise gidene kadar en azindan eslik edin sonra keyfinize bakin. O da tabi size saygi göstermeli yaninizfa rqhatsiz oluyorsaniz tv izlememeli gec saate kadar. Oturun konusun kötü aliskanliklarinizdan vazgecin, birbirinizi sevip sayip deger verin:) cözülmeyecek bi durum degil.
Simdi esinizi arayip merak ettiginizi söyleyin. Grlince bi kahve icin beraber ve bu sabahki tatsiz olaylar sizi üzdügünü, bundan sonra ikinizde! Birbirinize daha dikkatli davranacaginizi anlatin. Mesela beraber erken yatin tv kapatip, sabah daha enerjik kalkmayi teklif edin.

Evlilik mi,evcilik oyunu mu belli değil.

Totem mi yapıyorsunuz eğer sabah 7 den sonra gelirse boşanacam 7 den evvel gelirse boşanmayacam gibi. Bekleyin gelir ne boşanması yahu trafik vardır belki demeyin öyle hemen

1.5 yıldır bana uğra kahve ısmarlayayım diyen kocam ve asla gitmeyen ben, bu konudan ders aldım önümüzdeki 2 sene icinde gidicem. Boşanmasın sonra allahım koru yarebbim.

Ayrılmak bu kadar kolay olmamalı. Seni aldatır ayrılırsın seni döver ayrılırsın artık onu sevmiyorsundur ayrılırsın artık o seni sevmiyordur ayrılırsın ama sabah beni 1 saat önce kaldırdı kaldırmadı muhabbeti için ayrılmazsın

Ne kadar az uyumuş Adamın yerinde olsam kesin bi yerlerde uyuyordum, uyku önemli

Eşine çok kıskanç ben seni mi çekeceğim deyip konumunu takip etmen?? Neyse konuya genel yorumum; allah akıl fikir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…