Eşimin tembelliği

bence onun burnunu yere sürmeniz lazım akli başına gelsin diye . bde hamilesiniz yani daha çok yardim etmesi lazım ... siz bi kaç gün annenize gidin belki o zaman akli başına gelir
Ailem yurtdışında olduğu için şuanda hamilelik döneminde cesaret edemiyorum ne yazık ki.. yoksa gerçekten iyi bir fikir

kapıdan girer girmez bence kafasını ütülemeye başlayın sürekli uyarın bence fazla ciddiye almıyorlar bazı seyleri o yuzden bu kadar rahat hareket ediyorlar

Çok üzülerek ben de sigara konusuna takıldım. İstenen bi hamilelik miydi bu? Doktor eşime sigarayı bırak ama bırakamıyorsan içtikten sonra yarım saat yaklaşma dedi. Dışarıda falan içse yarım saat ayrı yollardan yürüyoruz. Aynı evin içinde ne bu rahatlık hem onda hem sizde anlamadım.

O zaman yardımcı tutup parasını ödetin kendisine. İki çorap kaldırarak, toz alarak rahat rahat beraber yapabileceğiniz iş için başkasına yarım günlüğüne 2 bin TL verince anlar belki

Boşuna zahmet edip yazmayın bence arkadaşlar. Eski konulara bir bakayım dedim aman aman. Şahane anne baba olurlar.

Geçmiş konuyu okuyunca şimdiki konu devede kulak bile değil.

Kartını alıyorsun kocanın eve bir adet düzenli şekilde gelecek bir temizlik personeli buluyorsun. Kendi cebinden çıkınca parası daha az kirletir

Tutmasına tutarım ama en fazla haftasonları gelir Yardımcı. Bunu da çok düşündüm.. fakat hafta içi yine ben yapmak zorunda kalacağım.. yani gerçekten 5 çocuğa bedel.
Eşiniz bencil bir adam. Yardım etmediği gibi bir de ortalığı batırıyor, elindeki kağıtları yere atmak da ne demek, sokakta mı yaşıyor diyeceğim ki sokakta da yerlere çöp atmıyoruz..Üstelik hamilesiniz ve her şekilde günde 10 saat telefonda konuşmak herkesin harcı değil.. Konuşmak işe yaramıyor diyorsunuz, başka ne işe yarar bilemedim. Huylu da huyundan vazgeçmiyor maalesef, temizlik de nihayetinde içten gelen birşey ve temizlik alışkanlığı denen birşey var. Bir de eğer anne evinde temizlik görmediyse bu tipler düzelmiyor çoğunlukla.. Umarım diğer hanımlar işinize yarayacak bir çözüm önerisi sunabilirler. Kolaylıklar ve hayırlı doğumlar dilerim ,

Bu konuya bişeyler yazmıştım da taa ki şiddeti görene kadar.. yazık ki o karnınızdaki bebeğe. Neler yaşanmış üstüne çocuk yapmak nedir ya şimdi ise şikayetleniyorsunuz neden?

Son düzenleme:
Geçmiş konuyu okuyunca şimdiki konu devede kulak bile değil.
Böyle bir evliliğe çocuk getiren iki bencil insan. Neresinden tutsan elinde kalır. Konu sahibine müstahak, yanında sigara da içer hamileyken döver bile. Neden ya neden? Bi insan kendine 21-22 yaşında kart 35 yaşındaki adamla neden bu hayatı reva görür? Allah o bebeğin yardımcısı olsun

Konusmayacaksiniz kurallar koyun mesela yarin yapariz mi dedi tamam birakin coraplari biriksin giyecek kıyafeti kalmasin mesela onun hic bir esyasina dokunmayin burasi ev ve kisisel temizliğini herkes kendi yapacak diyin yani ben bu tur konularda kadinlarin evin tum.yukunu alip.sonra yetisemeyince soylendigini düşünüyorum yani siz isler yuzde 50 50 olsun isterken yuzde 100unu uzerinize aldiginiz icin isyan ediyorsunuz
Bastan konustunuz mu mesela? Yani basta yardim demissiniz ev isi kadinin gorevi değil ki erkek yardim etsin is bolumu olmali

Düzelmez,çok zor. Esiniz bencil birisi.Fakat onun ücretini ödemesi şartıyla temizlik için birisini tutabilirsiniz. Ve bunun dışında da sizinle ilgili olan beklentilerinden onu mahrum bırakmalısınız. Mesela yemek, kendinize kadar yapın,mesela sevgi saygı ihtiyacı vs mahrum bırakacaksınız.Secenekleri düşünerek çoğaltın bir deneyin bakalım

Ay pes yani. Siz Deccalle evlenmissiniz şimdi tek sorun evin temizliği mi konu sahibi?Birde normalmiş gibi temizlik için konu açmışsın. Kolay kolay neden hamile kaldınız demem ama cidden sizin durumunuz farklı neden hamile kaldınız?Böyle şirret adamı baba yaptınız dogacak çocuğa yazık değil mi?O çocuk büyüyünce size hesap sormaz mı yaptığınız hatalarla ilgili?Bu adam ne evi temizler ne evde sigara içmeyi bırakır size ve bebeginizede şiddet devam edebilir bile. Bosanmanizda fayda var kendinize geliniz

İşinizi hafife alıyorsa, çalışmayayım o zaman dersiniz. Tabii ki çalışın ama bunu söyleyin yani.

10 saat telefonda olmak çok yorucu. Ben, etkinlik planlayıp koordine ederken bazen 2 gün boyunca telefona yapışıyorum görevlendirme verirken. En yorulduğum, en stresli dönemim oluyor. Hele temizlik ve çevre personeli 300 ü aşkın olunca bir de onlarında amiriyim. Kimisi yer beğenmez, kimisi görev bir de onlar arar her ay dönümünde, kafamdan duman çıkıyor resmen. Normalinde akşama kadar evrak hazırlasam bu kadar yorulmuyorum.

Sürekli bu işi yapamazdım sanırım. Emir verme yetkisi ben de olduğu halde o telefonda sürekli olmak çok yorucu. Muhtemel siz bir de müşteri memnuniyeti için susmak ve alttan almak, naz çekmek zorundasınız Hamile şekilde dahada zor olacağından, onun parası ile yardımcı alın başka çareniz yok.

Son düzenleme:
Önceki konusunda 4 kez düşük yaptığını yazmış. Sağlıklı gebelik için şartlar haddinden fazla zorlanmış gibi.

Adamın pisi, dağınıklığı haydi bir şekilde halledilir. Temizlikçi tutulur, görmezden gelinir vs vs. Ama eski konusunda anlatılanlar yenilir yutulur gibi değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…