Eşimin tembelliği

ismigizli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
133
-17
29
Merhabalar Hanımlar,
Eşimle 2 Yıldır evliyim. Şuanda 5 buçuk aylık Hamileyim. İkimizde çalışıyoruz. Ben evden Homeoffice çalışıyorum. Yurtdışı şirketinde Müşteri Temsilcisiyim. Günde 10 Saat telefon konuşuyorum Müşterilerle.
Ben evden çalışıyorum diye eşim benim işimi ciddiye almıyor diye düşünüyorum. Elbette işimin bir sürü kolaylıkları var ama aynı zamanda da zorlukları var. 10 saat konuştuktan sonra elbette bende yoruluyorum.
Fazla uzattım.. konumuza gelecek olursak.
Eşim bana hiç birşekilde ev işinde yardımcı olmuyor. Aşırı pasaklı. Evi gerçekten aşırı pis ve düzensiz bir şekilde bırakıyor. İnşaattan gelir çoraplarını kıyafetlerini salonun ortasında çıkarır yere atar; elinde oynadığı kağıt parçaları yere atar. Küllüğü asla boşaltmaz gibi gibi şeyler. Ben bundan artık gerçekten aşırı derecede rahatsız oluyorum. Aynı zamanda hamile olduğum için, işten sonra onun arkasını toplamak beni çok yoruyor. Artık hiç birşeye yetişemiyorum. Yoruluyorum ve depresyona giriyorum. Bunu nasıl düzene sokabilirim arkadaşlar? Defalarca bu konuyu onunla konuştum. Ama fayda etmiyor. Anlasın diye evi pis bırakmışlığım bile var. Ama Anlamıyor..

Yardimci tutamaz misiniz? Esinizi duzeltmeden cocuk yapmaniz dogru olmamis simdi duzelmesi cok zor.
Tutmasına tutarım ama en fazla haftasonları gelir Yardımcı. Bunu da çok düşündüm.. fakat hafta içi yine ben yapmak zorunda kalacağım.. yani gerçekten 5 çocuğa bedel.

Merhabalar Hanımlar,
Eşimle 2 Yıldır evliyim. Şuanda 5 buçuk aylık Hamileyim. İkimizde çalışıyoruz. Ben evden Homeoffice çalışıyorum. Yurtdışı şirketinde Müşteri Temsilcisiyim. Günde 10 Saat telefon konuşuyorum Müşterilerle.
Ben evden çalışıyorum diye eşim benim işimi ciddiye almıyor diye düşünüyorum. Elbette işimin bir sürü kolaylıkları var ama aynı zamanda da zorlukları var. 10 saat konuştuktan sonra elbette bende yoruluyorum.
Eşim bana hiç birşekilde ev işinde yardımcı olmuyor. Aşırı pasaklı. Evi gerçekten aşırı pis ve düzensiz bir şekilde bırakıyor. İnşaattan gelir çoraplarını kıyafetlerini salonun ortasında çıkarır yere atar; elinde oynadığı kağıt parçaları yere atar. Küllüğü asla boşaltmaz gibi gibi şeyler. Ben bundan artık gerçekten aşırı derecede rahatsız oluyorum. Aynı zamanda hamile olduğum için, işten sonra onun arkasını toplamak beni çok yoruyor. Artık hiç birşeye yetişemiyorum. Yoruluyorum ve depresyona giriyorum. Bunu nasıl düzene sokabilirim arkadaşlar? Defalarca bu konuyu onunla konuştum. Ama fayda etmiyor. Anlasın diye evi pis bırakmışlığım bile var. Ama Anlamıyor..
Duzenli bir temizlikci alın. Nasılsa evdesiniz gözünüz de üstünde olur. Eşiniz de para verince kiymetini anlar

Evi pis bırakın dicektim . Ama yapmışsınız zaten . Bence işiniz hiç kolay değil 10 saat hep konuş müşterilerle bide . İnsanla uğraşmak hiç kolay değil . Ben yorgunum sen toplarmısın dinince ne diyor . Valla anasının eğitemediğini biz eğitiyoruz . Annesi hep arkasını topladı galiba . Alışkanlığı yok kişisel temizlik düzen üzerine

Evi pis bırakın dicektim . Ama yapmışsınız zaten . Bence işiniz hiç kolay değil 10 saat hep konuş müşterilerle bide . İnsanla uğraşmak hiç kolay değil . Ben yorgunum sen toplarmısın dinince ne diyor . Valla anasının eğitemediğini biz eğitiyoruz . Annesi hep arkasını topladı galiba . Alışkanlığı yok kişisel temizlik düzen üzerine
Boşver yarın toplarız diyor. Yani geçiştiriyor.. evi pis bıraktığımda asla rahatsız olmuyor…

Merhabalar Hanımlar,
İnşallah o sigarayı evde içmiyordur.

2 yıl boyunca çok düzenliydi de siz hamile kalınca mı pasaklı olmaya başladı bu herif? ayrıca sana "yardım" etmek değil kendi arkasını toplamak bunun adı. hamile eşini yoran biri dışarıda adamım diye geziyordur ortalarda. bazen insan kendi ayağına sıkar. düzelir sanırsın ama düzelmez. sorumsuz birini baba yapmak çocuğa da kendine de yazık demektir.

Evde içiyor her gün kavga ediyoruz bu konu hakkında..
Hamilesiniz ve ev içi sigara içiyor öyle mi? Nerden buldunuz bu adamı ciddi soruyorum, ne iş yapıyor çok cahilce bi hareket. Bebeğiniz doğunca da devam eder artık, ver elini astım alerji. Tek sorununuz ev temizliği mi yani şu durumda inanılmaz

Mağara herhalde. Evde sigara içen son 3 5 kişiden biri çünkü ve karısı hamile. Çok sinirliyim şu an

Genç kizlarimiza bugün tekrardan hayran kaldim.
Günde 10 saat çalışıp birde böyle bir varlığın kıçını topluyorlar.
Hepsi iki günaydın mesaji ve parmağım kadar bamya için.
Bana böyle hizmet eden ve bütçeme faydası olan insan çıksa baş tacı ederim. Hergün öpücüğe boğarım

Hamilesiniz ve ev içi sigara içiyor öyle mi? Nerden buldunuz bu adamı ciddi soruyorum, ne iş yapıyor çok cahilce bi hareket. Bebeğiniz doğunca da devam eder artık, ver elini astım alerji. Tek sorununuz ev temizliği mi yani şu durumda inanılmaz
Astım olma ihtimali çok yüksek dediğiniz doğru. Temiz adam olsa evde içmez zaten

Çok haklısınız. Sigara konusu hakkında hergün artık tartıştığımız için ev temizlik konusuna yönlendim. Çünkü gerçekten mutsuzum. Evimde asla huzurlu değilim. Depresyona giriyorum her gün..

X