eşimin telefonundaki mesaj ???

çok mantıklı ..

mesaja istinaden söylüyorum ,bu akşam sanırım o kişi ile görüşecek ,bu akşam olmaz yarın dediğine göre bugün olacak o iş.şimdi arasam acaba naber filan desem bişey yok gibi ,akşama napıyısun yemeğe gidelimmi filan desem olur mu acabaa?? işim var diyecek mi ,olmaz mı diyecek yada ok mi diyecek ..

evet iyi fikir sor bakalim müsayitmiymis beyfendi bu aksam:sinifsinif:
hatta imkanin varsa takip etsene:1ninca:

Niye doğrudan moda ç yi aramıyorsun ki , en azından bir bayan mı bunu öğren bence .

bence bir deneyin. allah güç versin arkadaşım.:Saruboceq:

bencede arayin moda c yi bi ama kapatmayin telefonu konusun
yada varsa imkaniniz bir erkege arattirin anlamasinlar sizin farkkettiginizi

CANIM BENIM ILLA kurcalıcam dıyosan iş yerıdnen ızın al bulusma teklıf etme adama ve ıs yerıen gıt takıp et dırek bas o zmaan ınkar edemez ama adamı ararsan ıptal eder bısey olur bı hareketınden bı lafından ıstemeden bıldıgını agzından kacırabılırsın

telefonların yani hem moda ç hem de eşinizin ikinci hattının hangi isme kayıtlı olduğunu öğrenmeyi denediniz mi ? turkcell hattınız varsa kim yazıp sonra telefon numarasını 5321111111 gibisinden yazıp 2222 ye yollarsınız eger turkcell hattıysa telefonun kime kayıtlı oldugu cıkabiliyor. bence denemeye degebilir.

avea icin de su sekildeymis
numaraya göre arama yaparken öğrenmek istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ( Örn: 5551234567) yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz.

vodafone için de
Bunun için abone;
- mesajına KIM yazar
- bir karakter boşluk bırakır ya da * tuşlar
- 10 haneli Vodafone gsm numarasını yazar
- 7048'e gönderir.
Sorgulanan abone bilgilerinin verilmesini kabul etmişse, talep yapan aboneye ilgili numaranın hangi isimle kayıtlı olduğu bilgisi kısa mesajla gönderilir.

Son düzenleme:
takip etmem zor iş ,eşimin iş yeri organize sanayi bölgesinde ,kadın başıma oraya gidemem zaten ,artı arabam da yok onun var ,ama iş yerimizde bi ofisboy var ,akşamları geç kalınca şirketin arabası ile bırakır beni eve bazen acaba onunla mı gitsem bugün iş çıkışı takibe ,ama eşiminde kaçta çıktığı belli değil ,yani bazen dışarda olur bazen şirkette ,yakalayabilirmiyim ki .önce arasam iş yerinde mi öğrensem ,ondan sonra gitsem acaba ,ay kafam durdu ne yapıcağımı şaşırdım ,senaryo üretip duruyorum..

böyle şeyler duyunca öyle moralim bozuluyorki seninde moralini bozmak istemem ama bir erkek farklı bir numara kullanıp bunu eşinden gizliyorsa ve davranışları nasıl bilmiyorum ilgisizse zaten pek bir açıklama yapamaz.ama benim farklı bir düşüncem var senin yerinde olsam yeni bir hat alırım ve o numarayla kızı erkekmiş gibi tavlarım ve çevrende sana yardımcı olacak erkek kardeşin vs biri varsa konuşulması gerektiğinde onu konuşturup kızın adresini falan ögrenirdim.yada işini gücünü bırakıp eşini takip edecen ki bu en pratik yöntem.

once ara sırketı ama dahılısını tuslama sekretee baglan ona sor yok dedıgı anda bır sırket ısmı uydur kafanda onun calsıktıgı sektore uygun ben su fırmadan arıyorum gelırmı acaba bugun de ve ogren bakalım gelıcekmı gelmıcekse bısey yapma bence onu ıptal eder senınle bulusur bı sekılde ayarlar emın ol sende bı ufak fire verdıgın anda butun emeklerın bosa gıder hadı bı arar sırketı.benım esımde organıze sanayı bolgesınde benım basıam bole bısey gelse arabası olan bır arkadasımdan yardım ısterdım ustelık o manzarayla karsılasınca dusup bayılırsam tutacak bırı olsun yanımda dıyee.

canım tutki takip ettin ve yakalandın. dahası eşinin suçlu olmadığını düşün. yada ispat edemeyeceğin bir şekilde farketti seni. o zaman işler içinden çıkılmaz bir hal alır. en iyisi araman ve direk birşeyleri baslatman. bu kuşkuyla yasanmaz çünkü. yada arkadaşların dediği gibi o modaç olan noyu ara. bi öğren bakalım kimmiş neciymiş. kim olduğunuda söyleme.baktınki kadın. ondan sonrada eşinin yeni hattını ararsın.

en iyisi bence önce o numara kime ait ve bayanmi degilmi onu tespit etmek

büyük bir ihtimalle öyledirde yinede emin olmak lazim

Ne zor bir durum. Allah yardımcınız olsun.
O kadar iyi anlıyorum ki şu an neler hissettiğinizi!
Hele bir de çocuğunuz varsa herşey daha da zorlaşıyor bu tip durumlarda.
Ama yaşayan biri olarak söylüyorum, artık evliliğiniz asla bundan önceki gibi olamayacak.
Devam edip etmemek tamamen sizin inisiyatifinizde, kimse yargılayamaz.
Sürse de, boşansanız da bir kere erkeklere olan güveniniz sıfırlanacak uzunca bir süre.
Yeni yaşanmışlıklarla uzun vadede kendinizi toparlayıp özgüveninizi tazelediğinizde, bu güvensizlik kırıntıları bile yeni ilişki şekillerinize yansıyacak.
Devam ederseniz "bildiğim şeytan bilmediğim şeytandan iyidir" diye bakıp, kendinize saygınızı kaybeder, güvenmek kadar zaruri bir ihtiyaçtan yoksun yaşarsınız.
İhanetin üzerine size yaşattığı en küçük sorunda bile öfke nöbetleri ve aşırı tepkilerle yaşam kaliteniz düşer, huzur beklemek zaten aptallık olur.
Bitirirseniz de başarılı ve güçlü bir kadın olarak onurlu oluşunuzun tadını çıkarırken, gerçek pişmanlığın gücünü göz ardı etmenin ve "acaba son bir şansı hakediyor muydu" sorusunun ağırlığını duyabilirsiniz.
Karar sizin...
Ya otopsi yapacaksınız, ya ameliyat edeceksiniz.
Kadını arayın, eşinizi takip edin filan gibi önerilerde bulunmadım dikkatinizi çektiyse.
Çünkü ne yazık ki herşey ortada.
Aldatmamış olsa bile, habersizce edindiği o ikinci hattı, artık güveninizi yıkmaya yetecektir çünkü.
Sabır ve kuvvet dilerim size...

2.hattını takılı unuttuğunu farketmiştir ve sizin de gördüğünüzü tahmin edebilir.
Arayabilmeniz ihtimaline karşı bir arkadaşına verebilir.
Aradığınızda başkası çıkabilir ve zaten o telefon arkadaşımındı bende kalmış diye senaryo uydurabilir.
Bunun takiplik bir şeyi kalmamış her şey ortada ama insan emin olmak istiyor her şekilde.
Bağırıp çağırmadığınız iyi olmuş bence. Hemen benim değil arkadaşımın telefonu diyecekti.
Sakin kafayla işin aslını öğrenmek daha mantıklı.

yav kadının kım oldugunu nerde oldugunu suanda ogrenıp vakıt kaybetmektense ızın alıp cıksın gıtsın organıze sanayının ayagına kadar mınıbus gıdıo ordan bınsın taksıye bu arada arasın sırketı baska bı sırketten arıomus gıbı ordamıymıs ogrensın ordaysa cıkmasını beklesın,ki ben hala kendıne bu ıskenceyı yapmaması taraftarıyım ama o bunu ıstıosa bu planı devreye sokmalı adam bugun bulusucak cunku onunla.suan bıle vakıt kaybedıo

Doğru. Ne istersen yap ama beni bırakma diye yalvaran kadınlar var ama bu sevgiden ileri gelmiyor bence kendi başına hayat mücadelesi zor geliyor.
Adamı dayanak olarak görüyor.

öğrendim ; eşimdeki telefon bilgileri gizli kayıt diyo ,moda ç .ise senem a. diye birine kayıtlıymış ,yani kadın olduğu kesinlşeşti..
fikirleriniz çok güzel arkadaşlar ,benimde aklımdan geçenlerle birebir ,ama kafam öylesişne karışıkki ,offff ..

Doğru. Ne istersen yap ama beni bırakma diye yalvaran kadınlar var ama bu sevgiden ileri gelmiyor bence kendi başına hayat mücadelesi zor geliyor.
Adamı dayanak olarak görüyor.

maalesef çogu zaman söylediğiniz gibi oluyor. ya gidecek bir yeri olmuyor ya da mucadele verecek cesareti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…