eşimin telefonundaki mesaj ???

bu isin sonunda baska kadin cikacak ve ayrilacaksaniz isin uzerine git derim..ama kurcalayipta yine birlikte devam edecekseniz hic arastirmayin..bu sefer bilen ve affeden kadin konumuna duseceksiniz..esiniz yapacagini yine yapacak..az cok belli de neyin ne oldugu sizin bilmediginiz baska bir hat ve bir bayandan gelebilecek tarzda mesajlar..

akannehir ne yapiciligi adam aldatiyo karisini, bide kaybetmek istemiyorsan diyosun, oldu bide madalya taksinsırnaşık şey

şimdi benimde ilk aklıma gelen moda dan ç. isimli biri mesela çiğdem gibi ,ama bu hattı ben zaten bilmiyorum neden açık açık adını yazmamış ta şifreli gibi yazmış ,zaten ondan başkası bilmiyo .
gece kafamı toplamaya çalıştım ,sabahta işe gitmek için kalktım ,o benden erken çıkıyo ,görmedim giderken ,neyse işe geldim ,kendimi veremiyorum ,neler yapabilirim diye düşünüyorum ..
açık açık aldatılıyorsun demişsiniz ,bencede öyle de ne bileyim yinede bişeylerin ortaya çıkmasını istiyorum..

Bir daha aynı şeyi yapmasa bile herşey eskisi gibi olurmu??? HAYIR.

Bir daha yapsa nolur, yapmasa nolur.

Son düzenleme:
Susmamalıydın,şimdi neyi ispat edebilirsinki.
Sıcağı sıcağına halletmen gerekiyordu;kaldırıp bir tokat atıp herşeyi anlatmasını isteyecektin.Gösterecektin diğer kartıda koyacaktın eline.
Affedeceksende büyük bir cıngar koparıp ailesine çevresine rezil edip affet bari;ama bu şekilde sessiz kalıpda ne diye için içini yiyor.Nasıl kendine bu eziyeti yapabiliyosun?

her ihtimale karşı adını açık açık yazmamış.
sorsan MODA Ç. markasından msj gelmiş gibi bişey uydurabilir. (tabi bunun çok daha süslüsünü)

akannehir ne yapiciligi adam aldatiyo karisini, bide kaybetmek istemiyorsan diyosun, oldu bide madalya taksinsırnaşık şey

olayı kurcalayıp ayrılma eşiğine gelen kadınlar karşıma geldiğinde ben ayrılmak istemiyordum. sadece kocamı geri istiyordum şeklinde konusuyorlar. hanımefendinin ne istediği bu sebeple onemli. benim eşim boyle birsey yapsa onu kaybetmek istemiyorsam asla olayı kurcalamam ama elim surekli yakasında olur. hanımefendi bu sebeple ne istediğine karar vermesi lazım sonradan pişman olmamak icin

ben çok sakinimdir ,öyle çıngar filan çıkaramam ,rezil olurum düşüncesi vardır hep bende ,evde bile sesimi yükseltemem konu komşu duymasın diye ,ama tabi bu konu sakin olmayı gerektirecek bişey değil ,ortada bariz gizli saklı bişey var ,tokat gibi yüzüne çarpmam lazım bunu ,ama nasıl ,sükunetimi nasıl koruyarak yapabilirim onu da bilmiyorum ..

Bir daha aynı şeyi yapmasa bile herşey eskisi gibi olurmu??? HAYIR.

Bir daha yapsa nolur, yapmasa nolur.

bazısı unutur ve hayatına devam eder bazısı unutamaz ve bu yuzden boşanır. oyle çok kadın tanıyorum ki unutup hayatına devam etmek isteyen. bu hanıkmefendinin bileceği iştir biz karışamayız tabi

Katılıyorum çok haklısın bencede tam da böyle davranmalıydı

bazısı unutur ve hayatına devam eder bazısı unutamaz ve bu yuzden boşanır. oyle çok kadın tanıyorum ki unutup hayatına devam etmek isteyen. bu hanıkmefendinin bileceği iştir biz karışamayız tabi

Kadınlar asla unutmaz, sadece unutmuş gibi yapar.

Annem unuttumu, HAYIR hala babamla evlimi EVET.

Kadınlar asla unutmaz, sadece unutmuş gibi yapar.

Annem unuttumu, HAYIR hala babamla evlimi EVET.

bak gördün mü herkesin dusuncesi isteği farklı. teyzem kocasının hayatında biri oldugunu biliyordu ve kocası ondan boşanmak istediğinde üzerine kuma gelmesini kabul edecek kadar kocasını seviyordu. herkesin ilişkisi kendi ilişkimiz gibi değil. anlatmak istediğim buydu

sanırım konu sahibi zaten ayrılığı düşünmüyor.

Elbetteki herkesin kendi tercihi ama hiçbirşey eskisi gibi olmaz. Bende bunu demek istiyorum. hala evlisindir o insanla ama ilişkin eskisi gibi değildir, evliliğin eskisi gibi değildir. Güvenin yoktur bir kere.

teyzenize de diyecek birşey bulamıyorum.

Son düzenleme:
ayrılığı düşünmediğim fikrine nasıl kapıldınız anlamadım ,mesajalrımda bununla ilgili bişey söylemedim üstelik ,12 yıllık evliyim ,tek kalemde silerim ..

Evet gercekten herkes farklı ınanın bana ben boyle bır mesajla karsılastıgım anda ceker gıderdım ne acıklaması olabılırkı neyı beklım o saatten sonra yuzune vursam ne olur vurmasam ne olur karısını aldatıcak kadar serefsız bı adama ısım yok ders verıcem bıde ,onunla aynı evde nefes almayı kendıme hakaret sayarım.GÖRMEK İSTEMEYENDEN KÖRÜ YOKTUR DÜNYADA...

Elbetteki herkesin kendi tercihi ama hiçbirşey eskisi gibi olmaz. Bende bunu demek istiyorum. hala evlisindir o insanla ama ilişkin eskisi gibi değildir, evliliğin eskisi gibi değildir. Güvenin yoktur bir kere.

evet güvenmezsin ama boşanmak da istemezsin. böyle yaşamak bir kadını yıpratır ama belki ayrılık daha çok yıpratacaktır belki. allah arkadasa sabır versin

konu sahibini merak ettim bütün gün ağlamış mı ,nefret mi duymuş,her şeye rağmen onu af edecek mi? Yoksa süründürecek mi? Aşk herşeyi af eder mi?

sanırım ben olsam ilk önce eşimin şu ikinci hattını arardım. tabi numaramı gizleyerek. eşim açtığında seninle konuşmamız gerekiyor diyip ona ev harici biryerde buluşmayı teklif ederdim. zaten bu gizli hattın arayanın eşi olması adamı bi kere dumura uğratır ve eğer gercekten suçluysa hayır diyebileceğini sanmıyorum. sonrada blöf yapardım. ben herseyi biliyorum birde senden dinlemek istiyorum derdim. sonra o moda ç isimli numarayı benim yanımda aramasını ve konuşmasını isterdim. masumsa kabul etmeli. yok etmniyorsa değildir zaten ve asla inanmam açıklamalarına.

gerçekten çok üzüldüm durumuna canım şimdi sakin olmaya çalış ve onu gözlemlemeye bak daha çok şeyler bul onu rezil edecek tabi öyle birşey varsa ama bu mesajdan seni aldatığı ortaya çıkıyor.Her nekadar acı olsada gerçek bu.Yoksa bir insan 2.hata neiye gerek duyar ve niye böyle bir mesaj alır.bulduğun kanıtkarı teke tek yaz tarihine göre,detaylı şekilde.Ve sonra kendini hazır hissetiğinde onunla konuş derim.Çünkü şuan ruhsal yönden zayıfsın önce kendini güçlendir.Kendi güçlü ol ki karşısından üzüntünden zayıf düşme.

İnşallah mantıklı bir açıklaması vardır ama ......... Üzülme canım erkek işte başka açıklaması var mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…