eşimin telefonundaki mesaj ???

Asıl olay burda kopuyor cnm çocukla bigün boyunca görüşemeyen kız bigün sonra gece şu mesajı yazıyor ,''CANIM BU AKŞAM İŞİM VAR ,YARIN OLSUN OK .ÖPTÜM ''

Benim bildiğim bigün ulaşamadığın bi insana böyle bi msj yazılmaz yada kız dün çocuğun attığı mesaja ancak bigün sonra gece cevap verebildi kafamçokkarıştı

Yok sen normal haline dön, bu modelden çok var

buketcim disari cikmisdiniz demi yemege mi gittiniz , ne yediniz kiz aciktimda gece gece:kedi:
senin icin rahatmi rahatsa sorun yok

ay ilahi yorumlara çok güldüm ,
işin aslı şu ,çocuk işten çıkarılmış yani son ana kadar kendi de bilmiyo çıkacağını ,demekki o esnada sevgilisyle filan konuşuyodu bu akşam buluşalım diye ,sonra aniden çıkış olunca ,hattı verdi ,kızın da haberi yok aynı akşam böyle bir mesaj attı ,olay aynı gün gelişiyor arkadaşlar yalnış anlaşılmasın..

kızlar öbür topiklere el koydu yetkililer sanırsam aysel abiyle ters ilişki açılmıyor sizdede mi öyle

umarım kafasında soru işareti olan ark.ların soruları SON bulmuştur.artı senin kafan rahatsa zaten gerisi de çok önemli değil

Buket aynı akşam olduğunu biliyoruz.Çocuk diyelim 20.00 de işten çıkarıldı ve kartı eşin o saatte aldı,senin dediğine göre mesaj 22.30 sıralarında geldi.Çocuğun kıza haber vermesi gerekirdi diye düşündüm ben.Hem de belli ki cevap bekliyor,buluşalım demiş.Burda gerçekten bir çelişki var.Gerçi bizim düşündüklerimiz değil senin hissettiklerin daha mühim.Sadece dışardan bir göz olarak yazmak istedim,maden konu açıp fikir istemişsin.Gerçi artık sonuç tatlıya bağlanmış,bu yorumlara da gerek yok.Umarım eşin doğruyu söylüyordur.Eminim burda kimse kimsenin kötülüğünü istemez..

ulem tam okuyoduum aysel ablayı 2. sayfada gitti ya. Ters ilişkiciyi de görmedim. Kızlar ne bahtsızım. Özür dilerim arkadaşım konuyu dağıttım. Ama zaten eniştede suçsuzmuş. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…