eşimin telefonundaki mesaj ???

Geçmiş olsun. Ne fenayız adamın günahını aldık.

sadece i adamın günahı alınmamışki işten çıkan cocuğun ve eşlerinde günahı alınmış. paranoyak olmuş herkes bi an bende okurken olmadım değil yani hele şu 2222 davası hemen aklıma yapmak geldi valla, ama benim kocişim yapmaaazzzz demek isterdim bu zamada kimseye güven omaz. yapmaz diye bişey yok. şeytana uymasınlar diyelim..

Canım bana çok mantıklı geldi bütün anlattıkların, sen de inandıysan yorumlar kafanı kurcalamasın derim ben nacizane görüşüm buketciğim sana hayatta mutluluklar ve ayrıca bence artık bu konuyu kapattır çünkü zaman geçtikçe kavgalar çıkacak gibi geldi bana topiklerin sonu hep öyle oluyor çünkü gidiş hat öyle

aysel kiz lafi ortaya attin gittin , ne gibi farkliliklar deseydinde öyle gitseydin merak ettik simdi bakboshayallersmile

yani ? kusura bakma anlamaya calisiyorum kontör yükleyince masum oldugunumu kanitliyor
bugünmü cikmis isten o cocuk

yok canım dün çıkmış..kartını da vermiş buketin eşine.Ama bugün o kartın takılı olduğunu eşi gördüyse ve buketin de görme ihtimali olduğunu düşündüyse uygun bir senaryo yazmış olabilir diye düşündüm ben.Elbette kimsenin evliliği bitmesin isteriz,hele ortada çocuklar varsa.Ama şüpheyle de yaşanmaz.Neyse ki buketin içinde şüphe kalmamış.:kedi:

yok canım dün çıkmış..kartını da vermiş buketin eşine.Ama bugün o kartın takılı olduğunu eşi gördüyse ve buketin de görme ihtimali olduğunu düşündüyse uygun bir senaryo yazmış olabilir diye düşündüm ben.Elbette kimsenin evliliği bitmesin isteriz,hele ortada çocuklar varsa.Ama şüpheyle de yaşanmaz.Neyse ki buketin içinde şüphe kalmamış.:kedi:

Dün işten çıkan adamın kız arkadaşı bigün sonra hattına ,''CANIM BU AKŞAM İŞİM VAR ,YARIN OLSUN OK .ÖPTÜM '' yazıyor yanii akannehir

heee orayi kacirmisim ben demekki
dün cikmissa dogrudur
saol canimcimŞeniz

arkadsım geçmiş olsun bnde eşimle sorunum var diyebilirim eşim benden farklı şeyler istiyor aslında bunları yapmak istiyorum korkumda var

Koca bu arkadaşım herşeyi ister.
Bunun için yuva bozulur mu, yuva kutsal birşey.
Sakın ha bozma yuvanı bunun için.
Geçmiş olsun şimdiden.
İnş başarabilmişimdir yorum yapmayı, öğrendim sanırımboshayallersmile

Çok sevindim gözünüzaydın.
Ben olsam boşuna mı olay yaratırdım,olsun gece öğrenirdim en azından duurmu.O da yediği tokatla kalırdı:KK1:

İşten bugünmü çıkmış adamın kız arkadaşı hattına mesaj yazıyo yani kızın sevgilisinin işten ayrıldığından hattının değiştiğinden haberi yok doğrumu anladım? :nazar:

Kusura bakmayın ben adımı boşuna MaTaHaRi yapmadım :1ninca: sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3

katılıyorumvereliniortakolay şaibeli geldi banada tuhaflık var CADIARZUişten ayrılmışda çocuk hattı bırakmış sevgilisinin haberi yok pat diyemi ayrıldı işten bu çocuk elbet iş kötü gitmiştir anlamıştır çocuk sevgilisinede demiştir işten çıkabilirim falan hissetmiştir yani :bbo:nasıl insan anlamaz pat diye işten ayrılmış hadi ayrılmış sevgilinin niye haberi yokki sonra eşinin kontör bitiyor o hattı takıp arıyor falan filan ben inanamadım pek.kafamçokkarıştı

X