eşimin telefonundaki mesaj ???

Alemsin triyandafila bencede amacın bu o zaman ,bu kadar sinirlendiğine göre, ben genel anlamda söyledim sen üstüne alındın ama beni yanlış anladın, neyse kavga etmeyelim saçma sapan yanlış anlaşılma yüzünden a.s.

işten çıkmış işi bırakmış.(konu sahibi sana gönüllü olarak yardımcı olayım dedim:KK1:

İşten bugünmü çıkmış adamın kız arkadaşı hattına mesaj yazıyo yani kızın sevgilisinin işten ayrıldığından hattının değiştiğinden haberi yok doğrumu anladım? :nazar:

Kusura bakmayın ben adımı boşuna MaTaHaRi yapmadım :1ninca: sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3

sok sok sokk
kk tarihinde bi ilk

ilk defa bi aldatma konusunda kocanin inandirici bi sekilde aklandigina sahit oluyoruz :KK1:

Bana da pek inandırıcı gelmedi ya.

Konu sahibi konuyu emin esinden ve kendisinden .. Sizler hala neyin pesindesiniz . Eeee tabi size de yorum yazacak konu kalmadi , Valla ben yorumlari okuyunca sisitim , Yazik konu sahibine . 12 yillik bir yuvayi 1 gunde yiktiniz .. Demekki bu kadar kolaymis yuva yikmak .. Iyiki konu sahibi yorumlardan etkilenip aptalca seyler yapmadi . ..Arkada mutluluklar diliyorum..

cem yılmazın aldatan erkek parodisi aklıma geldi,
hangi don, hani şu içimize giyilen mi?
:roflol:

buket sen bu konu icin yeni nikmi aldinbilmiyorumkismile
gecmis olsun diyekmi simdi
hala anlamaya calisiyom gec oldu beynim sulandi :2:

Dışarda çalışanlarla işi olmadığı için şirket hattı yok fakat bu çocuğun hattını kendi kontörü bittiği için mi almış?

Hayır canım. Çocuk işten ayrılırken hattı arkadaşın eşine teslim etmiş. Eşi de telefonda babası ile konuşurken kontörü bitince bu hattı takmış telefonuna.

İşten bugünmü çıkmış adamın kız arkadaşı hattına mesaj yazıyo yani kızın sevgilisinin işten ayrıldığından hattının değiştiğinden haberi yok doğrumu anladım? :nazar:

Kusura bakmayın ben adımı boşuna MaTaHaRi yapmadım :1ninca: sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3

Ben de bunu söylemiştim Matahari demin,demek ki buna bi tek ben takılmamışımkaydirigubbakcemile ayrıca işten ayrılıp hattını teslim eden kişi gönderilen mesajlarını bile silmemiş.Hem de kızarkadaşına gönderdiği mesajları.Çomak sokmuş gibi olmak istemem ama yine de algılarınızı bir süre daha açık tutun derim.

Alemsin triyandafila bencede amacın bu o zaman ,bu kadar sinirlendiğine göre, ben genel anlamda söyledim sen üstüne alındın ama beni yanlış anladın, neyse kavga etmeyelim saçma sapan yanlış anlaşılma yüzünden a.s.

Bizim paylaşamayacağımız bir durum olmamalı zaten.a.s.
Genel anlamda söyledinde, olayı sorgulayan ve inanmayan yorumlarda sadece 2 kişiydik toplasan, üstüme alınmam normal heralde, başka kimse olmadığına göre.
Birilerinin yuvasını bozmak gibi bir zevki olamaz insanın heralde.
Ben kafama takılanı yazıyorum.
Bak şimdi yine takıldı, bir insanın böyle bir durumda çok aşırı tepki vermesi anormal ise, aynı şekilde hiçbirşey olmamış gibi, yok canım yapar mıyım ben diyip, geçiştirmesi, hiç tepki vermemesi de anormal ona bakarsan.
Yine de ufakta olsa dikkat edin bence.

çocuk işten ayrılmış yani çıkmış işten ,çıkarkende kapıda eşimle konuşmuşlar ,abi hadi hakkını helal et filan derken ,şirket hattını da teslim etmiş ,eşimde alıp cebine koyup direk arabaya binmiş yani olay bu ,
hatta eşime bugün yaptıklarımı anlattım turkcele sordurdum noları filan deyince ulan yapmaya kalksak foyamız hemen çıkacak demek ,korktum senden dedi bana ..

Şirket hattıyla ilgili bilgim var, eşinize aitmiş gibi anladım yazdıklarınızdan.
Normalde şirket içi konuşmalarda da, şirket içinde olan kişilerde de bu hat olabiliyor, uygun olması açısından.
İnş dediğiniz gibidir, içiniz rahatsa sıkıntı yok tabi.
Öyle hikayeler duyuyoruz ki, bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası.
Ama önemli olan sizsiniz, siz de bir boşluk olmaması.

Evet tek amacımız bu, arkadaş boşansa da bir rahatlasak.
İnanıp, inanama hakkımız var heralde, soru sorma hakkımızda.
Bir de bu moda çıktı, milleti boşandırıp elimize ne geçicekse.
Sizin gibi, öyle mi aa ne güzel, aldatmıyormuş, hayırlı olsun demek mi lazım.
O sizin sıkıntınız.

Walla arkadas basansa da iciniz rahat etse ....Yuhhh artik yaaa

Ben de bunu söylemiştim Matahari demin,demek ki buna bi tek ben takılmamışımkaydirigubbakcemile ayrıca işten ayrılıp hattını teslim eden kişi gönderilen mesajlarını bile silmemiş.Hem de kızarkadaşına gönderdiği mesajları.Çomak sokmuş gibi olmak istemem ama yine de algılarınızı bir süre daha açık tutun derim.

öhö öhö:2:bilmiyorumkismile

Bizim paylaşamayacağımız bir durum olmamalı zaten.a.s.
Genel anlamda söyledinde, olayı sorgulayan ve inanmayan yorumlarda sadece 2 kişiydik toplasan, üstüme alınmam normal heralde, başka kimse olmadığına göre.
Birilerinin yuvasını bozmak gibi bir zevki olamaz insanın heralde.
Ben kafama takılanı yazıyorum.
Bak şimdi yine takıldı, bir insanın böyle bir durumda çok aşırı tepki vermesi anormal ise, aynı şekilde hiçbirşey olmamış gibi, yok canım yapar mıyım ben diyip, geçiştirmesi, hiç tepki vermemesi de anormal ona bakarsan.
Yine de ufakta olsa dikkat edin bence.

Konu sahibi hala aciklama yapiyor bu konuda , Konuyu actigin asizin yuzunuzden pisaman olacak ...Siz neden bu kadar cok sinirleniyorsunuz ki ?

bide şunu söyliyim ,şirket eşimin abisinin şirketi ,söz sahibi abisi ,eşimde orda patron gibi ama çalışanlarla daha samimi yani mesafe yok aralarında ..telefonu da faturalı değil kontörlü ,hatta mesajlarına bakarken 250 tl yüklediniz diye mesaj gelmiş bugün turkcelden ..

Hayır canım. Çocuk işten ayrılırken hattı arkadaşın eşine teslim etmiş. Eşi de telefonda babası ile konuşurken kontörü bitince bu hattı takmış telefonuna.
CADIARZU

Benim bildiğim adam ayrılırken kız arkadaşına işten ayrıldığını hattını değiştireceğini söyler.
Hele kız arkadaşıyla yazdığı mesajları silmemesi de oldukça garip.

Şimdi bana da saldırcaklar yok efendim yuva yıkmaya çalışıyorsun diye. (Elime ne geçecekse artık) Ama ben başta inandım hatta daha sonra düşündükçe aklıma bazı sorular takıldı...

Önemli olan konu sahibinin aklına bi soru takılmamasıdır. O kocasına güveniyorsa zaten bizim lafımızla sözümüzle boşanacak değil ki. Sonuçta evlilik onun evliliği ve kocasını bizden daha iyi tanıdığı da kesin.

Bizler sadece olayı dışardan objektif olarak değerlendirmeye çalışıyoruz o kadar....

bide şunu söyliyim ,şirket eşimin abisinin şirketi ,söz sahibi abisi ,eşimde orda patron gibi ama çalışanlarla daha samimi yani mesafe yok aralarında ..telefonu da faturalı değil kontörlü ,hatta mesajlarına bakarken 250 tl yüklediniz diye mesaj gelmiş bugün turkcelden ..

yani ? kusura bakma anlamaya calisiyorum kontör yükleyince masum oldugunumu kanitliyor
bugünmü cikmis isten o cocuk

ay yarım saattir meraktan tüm sayfaları okudum 5. sayfadaki cevabı görünce ohh be dedim, gözünüz aydın buket ablacım. bu arada sizin sayenizde kocişimizin tlf.larını takip edebilmeyide öğrenmiş olduk. tabi kızlar 2222 yi çökertmediyse kaydirigubbakcemile3

X