eşimin telefonundaki mesaj ???

Mavi diye bi arkadaş vardı. onun konusu gibi.. ama onunkinde gizli hat yoktu..
off ne olacak acaba

Allah yardımcın olsun dualarım seninlea.s.a.s.a.s.a.s.

ınş aldatmıyordur canım ama aldatıyorsa sonuna kadar butun hakkını al 12 yılını vermışsın o evlılıge

2.gizli hatta tekrar ulaşmanız mümkün olduğunda alıp o kadının numarasını silip kendi numaranızı yazsanız isim değişikliği yapmadan, farkeder mi bunu? mesajlar direk size gelir sizin de kanıtınız olur..hatta farketmez de sizinle o kişi die mesajlaşırsa belki buluşma planlayabilir karşısına siz çıkabilirsiniz..
keşke farketmese..

Son düzenleme:
Yorumlari okuyunca icim sisti valla... Konu sahibi sabirli , uyelere ne oluyor anlamiyorum. Arkadasim buradakilerin yazmasiyla gaza gelme sakinlini ve sessizligini koru . en iyisini yapiyosun bence ....

:1shok: cok kurnazca, zaten telide acmiyormus kadin sinirlenince adamda yine öyle sanardelikafadulden

hakkatten çok zekiice bi yöntem
benim telimde no gorunmuyo orneğin msj falan atarkene, sadece ismi gorebiliyorum
arkadasın esinin teli de böleyse bu taktik işe yarar

hakkatten çok zekiice bi yöntem
benim telimde no gorunmuyo orneğin msj falan atarkene, sadece ismi gorebiliyorum
arkadasın esinin teli de böleyse bu taktik işe yarar

slm gurbik danasi haberlerini aldik karnin burnunda geziyormussunaklinialirimsmile
hani gelmiyodun olm ayri kalamiyon demisengözlerimebaksanab

bu arada hamilelik sana yaramamis eskiden olsa bu cin fikirler senden cikardilülülülülülü

sen de kimsin dış kapının mandalı
böle konustuguna göre kesin düşman kuvvetlerindensin alsanaalsanasmile
artık daha yapıcı olmaya çalışıyom hepsi bu zemuszemus-tatlicadiarzu-

sen de kimsin dış kapının mandalı
böle konustuguna göre kesin düşman kuvvetlerindensin alsanaalsanasmile
artık daha yapıcı olmaya çalışıyom hepsi bu zemuszemus-tatlicadiarzu-

hahaha evlilik adami nasilda degistiriyor demiiiisempatiksalakcinni
tanimadinmi hahahaha ben seferogullarindan kücük damatsengözlerimebaksanab

aaa hakkaten ne pis bir durum olur çok fenasınız kızlar valla sempatiksalakcinni

ya erken davranıp moda ç. mesaj atarsa ne olacak.? adam diyecek ben bunu kaydetmiştim. sonra da buket hanım mesaj atacak vee yakalanacak.

süper bi fikirrrr

Allah yardımcınız olsun. Diyecek söz bulamıyorum, çok zor bir durumun içindesiniz. Ama ben ilk mesajı ve hattı görür görmez sarılırdım herifin boğazına. Sabrınıza hayran kaldım.
Umarım bundan sonrasında herşey sizin için ve çocuğunuz için iyi olur eşinizle ya da onsuz.
Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

ülkemde erkeklere bu kadar çok kıymet verilirse bu kadar çok pohpohlanarak büyütülürlerse erkek çocuğumuz olsun diye bir yerlerimizi yırtarsak kadınlar 2.sınıf vatandaş olarak görülür hep ittirilip kaktırılıp hep susturulursa olacağı bu daha da çok çekeriz bu ülkede erkeklerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…