eşimin telefonundaki mesaj ???

kızlar önce kendi telefonunuz için deneyin deneyim kazanırsınız hem alın şifre girin netten kontrol edin

valla ben eşimin hattını girip bakıyorum neler var diye
ama bir şey yapmıyorum sadece bakıyorum onun tlf na
msj falan gelmedi nerden biliyosun diceksin o kendi
bilgisayarında otururken baktım çoğu kez yani adamın yanında
ordan biliyorum msj gelmediğini

canım geçenlerde denedim bana geldi de ondan dedim

brck bekleyin belki gelir yazar
amma meraklısınız haa hadi toparla kızlarıda gidek ...:nazar:

Bende bakıyorum sürekli telefonda elim oda biliyor yanında da karıştırıyorum oda benimkini karıştırıyor ben öyle hat bulursam ayy çok zor ben dayanamaz hemen o uykudan kaldırır o kartı yedirirdim ama buket daha iyisini yapıyor bence

böle konular yüzünden kaç yıllık tanıdığım ve evlendiğim insanın her gün cep telini çaktırmadan karıştırıyommmm...........:tomato:

Pembe kelebek,bal63,pasaklıminik tanriça:eek:kaydirigubbakcemile
hadin nan

Son düzenleme:
canım geçenlerde denedim bana geldi de ondan dedim
hımmm bak olabilir yoksa benim herifin haberide varda benimi
kekliyor adam ayyyy valla iyice paranoyak oldum ben
neyse kızlarr ben kaçtım yarın burda buluşmak dileğiyle
iyi akşamlar sizee:roflol::roflol:

valla ben eşimin hattını girip bakıyorum neler var diye
ama bir şey yapmıyorum sadece bakıyorum onun tlf na
msj falan gelmedi nerden biliyosun diceksin o kendi
bilgisayarında otururken baktım çoğu kez yani adamın yanında
ordan biliyorum msj gelmediğini

Mesaj geliyor kızlar kullanım detaylarınızı incelediniz diye.Ayrıca onunda çaresini bulurlar detayları incelemeye kapatarak :umursamaz:

Bende bakıyorum sürekli telefonda elim oda biliyor yanında da karıştırıyorum oda benimkini karıştırıyor ben öyle hat bulursam ayy çok zor ben dayanamaz hemen o uykudan kaldırır o kartı yedirirdim ama buket daha iyisini yapıyor bence

yok ya ben onunkini gurcalim o benimkini ellemesinlaelaelaelaelae
bisey yaptigimdan degil ama istemem yane:KK70:

o ceksin ellerini benim telefonumdan:KK70:

hadi ii akşamlar kızlar
sabaha kadr nöbet tutamam yarın gelir bakarım çok yazmayın
sizede konu lazımmış ha :)

ya hep böyle konuları takip ediyorum bir bakıyorum kapatılmış konu ulaşılamıyor inşallah buda öyle olmaz sonunu duyarız hadi size bye bye

Topik coşmuş... akannehir
Yarın hayırlı haberler almak ümidiyle diyorum...

Evet gercekten herkes farklı ınanın bana ben boyle bır mesajla karsılastıgım anda ceker gıderdım ne acıklaması olabılırkı neyı beklım o saatten sonra yuzune vursam ne olur vurmasam ne olur karısını aldatıcak kadar serefsız bı adama ısım yok ders verıcem bıde ,onunla aynı evde nefes almayı kendıme hakaret sayarım.GÖRMEK İSTEMEYENDEN KÖRÜ YOKTUR DÜNYADA...

Bu kadar buyuk konusmayin .. Benim basima boyle bir olay gelmedi .. Allah insallahta gostermez. Ama bu durumda nasil tepki veririm psikolojim ne olur bilemem... Tabiki sonuc bosanmaya gider ama yine sizin gibi buyuk konusmak istemem...

eşinizin telefonunu aradınğınızı kapalı olduğunu telfondakinin farklı bir no olduğunu o şekilde öğrendiğinizi yazmıştınız ilk msjınızda turkcel olduğunu sölemiştiniz ve eğer sabah hattını taktıysa hangi satte ( yani evd eolduğunuz satte )aradığınızı öğrenecek işkillenecektir ..

ben anlatayım canım eşinin tlf nundan msj
atıyosun 2222 ye şifre yazıp sonra şifre geliyor eşinin
tln o şifreyle netten girip herşeyini görebiliyorsun
tabi bu türkcel için diğer aboneleri bilmiyorum:nazar::nazar:

Konuyu yeni okudum ve okur okumaz aklıma bu geldi telefonu eline geçirdiğin de şifreyle netten en çok kimle mesajlaştığını görebilirdi ama ne yazıştığını göremez..​

valla çok zor bi durum gerçekten allah yardımcın olsun canım ben erkek arkadaşımın telefonunda yakalamıştım hemen söyleyemedim napacamı şaşırdım sonra delil bulmaya çalıştım ve kendine sunduğumda inkar etmişti aman erkek nhepsi aynı ama o şimdi eşim oldu tabi arada kontrol etmiyor değilim eşini aldatan erkeklerle ilgili kötü konuşuyo bilmiyorum artık evlendik böle bişe yapmaz heralde umarım yapmaz yani.
tatlım seninde allah yardımcın olsun ama bence msjı gördüğün zaman gösterki sonradan ben böle bişe gördüm dediğinde inkar etmesin.

ayrılığı düşünmediğim fikrine nasıl kapıldınız anlamadım ,mesajalrımda bununla ilgili bişey söylemedim üstelik ,12 yıllık evliyim ,tek kalemde silerim ..

evet çıkıyorum şimdi ,eşim geliyomuş hazırlan 5 dakikaya kapıdayım dedi ,konuşucam tabiki ,bir gün daha bekleyemem ,bugün bişeyler yapıp ortaya çıkarmayı planlıyordum ama konuşarak öğrenmenin en akıllıca yöntem olduğunu idrak ettim ..
ayrıca para pul mevzusu olmuş ,12 yıldır onunla birlikteyim ve mal varlığımızda üstünlük bana ait ,yani daha çok kazanan ve yatırımlarımızı organize eden hep bendim .onun kazandığını hep yedik benimkini yatırım amaçlı kullandık ,yani boşanma durumunda neden benim tüm mal varlığımın yarısı onun olsun ki ,tamam evlilik döneminde herşey ortaktır benim malım onun malı ama aldatmalı bir boşanmada adama para kaptıracak göz yok bende ..
şimdi kaçtım arkadaşlar ,umarım herşeyin hayırlısı olur ..

Allah yardımcın olsun canım..

onun söyledikleriyle yüreğin hafiflemeyecek elbet ama insan duymak ister tabi..

sabah ola hayrola senağlama

X