Eşimin söylediği yalanlar, aldatma girişimi ve ardından evden gitmesi. Akıl verir misiniz.

Ya kocanizi esiniz olarak degil ev arkadasi olarak goreceksiniz yada yol vereceksiniz. Adam huysuz belli nerde ne yaptigi belli degil Adam olsa zaten karisini cocugunu evde sabahlara kadar yanliz birakmaz. Ben olsaydim cekmezdim kusura bakmasin gencligimi onami harcayacagim. Yol ver gitsin

Valla tamam derseniz o bu yaptıklarını da onaylayacağınız anlamına gelir. Çünkü değişmeyecek ki pişmanlık duymuyorda zaten pişmanlık duyacak insanda bunları yapmıyor. O yüzden bu ilişkinin sonu pek hayır değil bana göre ayrılmanızı tavsiye ederim. Hayır rahat mı batmış anlamıyorum ki bu erkekleri gerçekten bu kadar saygınızı yitirdiniz sevginizi bitirdiniz aldatmanın hiçbir bahanesi olamaz zaten ama şu davranışlar bile gerek sevgili gerek eşten anında soğumam için bir sebep. Sizde haklısınız insan yalnız olmak istemiyor ama böyle daha da yalnız hissedeceksiniz kendinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…