Eşimin söylediği yalanlar, aldatma girişimi ve ardından evden gitmesi. Akıl verir misiniz.

Ya kocanizi esiniz olarak degil ev arkadasi olarak goreceksiniz yada yol vereceksiniz. Adam huysuz belli nerde ne yaptigi belli degil Adam olsa zaten karisini cocugunu evde sabahlara kadar yanliz birakmaz. Ben olsaydim cekmezdim kusura bakmasin gencligimi onami harcayacagim. Yol ver gitsin

Merhaba biraz karışık durumdayım ama elimden geldiğinde toplu anlatmaya çalışacağım. Birincisi ben eşimin bir şeyini görsem alenen ortada olduğu halde hayır yok yanlış görüyorsun, haberim yok, kendiliğinden olmuş, salak mısın, hastasın sen, git bak beni sinirlendirme elimden bir kaza çıkacak vs bastırıyor. Sonra ben yalan söylediğini ispat etmek için uğraşıyorum (niye yapıyorsam) ve sonunda itiraf ediyor. Sonrasında hiçbir pişmanlık duymuyor ve hadi konuyu kapatalım diyor. Kapatmazsam yanımdan derhal ayrılıyor ve çekemeyeceğini söylüyor. Daha somut örnek verirsem;
1- alkollü geliyor bariz koku alıyorum reddediyor ve yukarıda yazdığım olaylar oluyor.
2- en ufak gerginlikte evden gidiyor ve geceyi dışarda geçiriyor sabaha karşı geliyor.
3- asıl konum burada başlıyor. Birkaç gün önce yine bir bahane ile evden gitti. Ertesi akşam telefonundan tindere girdiğini gördüm. Yine başta yazdığım inkar tablosu oldu. Sonra kabul etti sarhoştum çok az girdim, sana çok kızgındım, kimseyle konuşmadan sildim dedi. Tamam dedim konuyu kapattım
4- en son dün akşam instagramda bir kızı takip ettiğini gördüm. Tinderi yuklediği gun takip etmiş sanırım. bu kim derken hemen takipten çıkmış ve ben birini takip etmedim instagram öyle göstermiştir, arada öyle yapıyor, uzatma, evden giderim falan yine aynı şeyleri söyledi bana kızdı. Ben de kıza kibarca sordum sonuçta onun bir suçu yok diye düşündüm. O da sayfamın büyümesi için istekleri kabul ediyorum ama eşinizi tanımıyorum dedi. Yani yine yalan söyledi eşim. Aynı zamanda malesef aldatıldım sanırım. Çünkü bu kadar yalan söyleyen birinin artık hiçbir dediğine inanmıyorum. Asla pişmanlık üzüntü görüntüsü yok. Bugun yanıma gelip konuşabilir miyiz dedi. Ben seni aldatmadım seni seviyorum, bu olanları sinirle yaptım özür dilerim dedi. Uzatmayalım dedi. Ben de yüz vermedim çünkü biraz daha uğraşmasını istiyordum. Sana artık guvenim bitti dedim özür dilesen de inanmıyorum dedim. Çünkü saçma sapan her seye yalan söylüyor. Ve konuşmanın 3.dakikasında felan benim bu evde olmama gerek yok dedi çekti gitti. Yine dışarda gece geçirecek. Çok zoruma gidiyor ne yapacağım bilmiyorum. 2 yaşında oğlum var işim yok ailem yok sayılır. Bir yere de gidemiyorum. Yorumlarınızı merak ediyorum. Bugun o özür diledikten sonra hemen tamam mı demeliydim? Çünkü anında evden gitti ve nerde ne yapıyor bilmiyorum😞
Valla tamam derseniz o bu yaptıklarını da onaylayacağınız anlamına gelir. Çünkü değişmeyecek ki pişmanlık duymuyorda zaten pişmanlık duyacak insanda bunları yapmıyor. O yüzden bu ilişkinin sonu pek hayır değil bana göre ayrılmanızı tavsiye ederim. Hayır rahat mı batmış anlamıyorum ki bu erkekleri gerçekten bu kadar saygınızı yitirdiniz sevginizi bitirdiniz aldatmanın hiçbir bahanesi olamaz zaten ama şu davranışlar bile gerek sevgili gerek eşten anında soğumam için bir sebep. Sizde haklısınız insan yalnız olmak istemiyor ama böyle daha da yalnız hissedeceksiniz kendinizi.

X