Eşimin söylediği yalanlar, aldatma girişimi ve ardından evden gitmesi. Akıl verir misiniz.

bence is bakin,esinize calismak istediginizi soyleyin,bakalim tepkisi ne olcak.. bunu araniz duzelsin diye degil,bu adamdan kurtulun diye yapacaksiniz bunu unutmayin. Her sinirlendiginde tinder midir neyse artik oralara gidecek,esecek gurleyecek falan. Cekilmez oyle. isinizi bulun,biraz zaman gecsin kenara koseye para atin ve bu surecte esinizi gozlemleyin..
cocugunuzda bu sure icinde biraz daha buyumus olur, o gun geldiginde bu yasadiklarinizi tekrar gozden gecirin..
Kendi ayaklarinizin ustunde durmaniz hem siz hemde cocugunuz icin daha iyi olur diye dusunuyorum.. siz guclendikce sizin gucunuzden korkar hala gelecek..
Sonrada acin bosanma davanizi. Aileniz olsa beklemeyin diyecegim ama is sizde bitiyor.
Umursamayin, bu onun dikkatini ufakta olsa ceker..

İşiniz yoksa hayatınızı düzene sokup bu adamdan kurtulana kadar ev arkadaşı gibi yaşarsınız. Biraz gururunuz varsa bu kadar yalancı sahtekar bir adamı hala nerede ne yapıyor diye merak etmezsiniz. Siz böyle her şeyde sineye çekerseniz şizofren gibi her şeyi uydurdugunuzu iddia edip üste çıkar tabi. İşin kötüsü zamanla kendiniz de inanır, sorun bende demeye başlarsınız ki mesajınızdaki suçluluk duygusunu herkes hissetmiştir eminim.

Aklınızı kullanın da delil falan toplayıp kendi düzeninizi kurabilmek için maddi bri şeyler koparmaya çalışın. Nafaka falan da bağlatirsiniz sonra bir işe girersiniz. Benim annem tek başına büyüttü bizi böyle bir adamla uğraşmamak için. O da çalışmıyordu babam işten çıkarmıştı ben kundakta bebekken ve 2 yaşında abim varken iki çocukla süt almak için alyansini satarak büyütmüş bizi. Sonra da çalışmaya başlamış. İnsan isteyince yapıyor yani merak etmeyin

Not: annem ne nafaka ne bir tazminat alabilmisti babamın tek kuruşunu yemiş değilim. Sizin imkanınız varken delil toplayıp nafaka alabilirsiniz

Eşiniz sizi sevmiyor. Sevmiyor. Sorgulamayın, didiklemeyin hesap sormayın çünkü düzelmeyecek. Çabaladıkça siz yıpranırsınız. Eşiniz daha kötü olur ama daha iyi olmaz artık.

Şimdiden okulu bitirip bir işe girmenin ve çocuğu uygun bir okula yazdırmanın planlarını yapın. O adamla da iletişimi kesin. Yapabiliyorsanız para biriktirin lazım olacak. Ve lütfen istenmediğiniz yerde durmayın sevmiyor istemiyor. Tinderden buluşma ayarlayıp sabaha kadar gelmeyen adamın iki sözüne kanmayın ya.

Var ya içim burukuldu.
Çoğu erkek kullanıyor işte bir kadının mesleğinin, işinin ve ailesinin arkasında olmamasını.
Kapıyı çekip gideceğini bildikleri kadınları bu kadar rahat ezemiyorlar.
Canım anam hep derdi mesleğinizi aldırmadan, sağlam işiniz olmadan sizi evlendirmem diye.

Fakat siz de buna boyun eğmek zorunda değilsiniz ki. Bir işe girip çalışabilirsiniz.
Nice kadınlar tanıyorum bunu başaran.
Daha geçen bir teyzenin Almanya' ya tek başına bir çocukla geliş hikayesini dinledim.
Dil yok, yol yordam bilmiyor, okuma yazması yok. Kocayı TR'de boşamış gelmiş, aslanlar gibi ayaklarının üzerinde durabilmiş.
Bunu sizde yaparsınız, ekonomik özgürlüğünüzü kazanıp, basın tekmeyi!

Yani bu evliliğe saygısı olmadığını göstermek için adam daha ne yapsın anlayamadım. Adam aldatıyor, sonra çıkıyor gidiyor taknıyor. Haydi aldatmasını da kabul etmeye razısınız diyelim, adam gönül almaya bile çalışmamış direkt basıp gitmiş. Burda yapılacak ne var sizce? Yani bu adama ne yapabilirsiniz zaten, çıkın gidin bence.

Hiç elle tutulur yanı yok gerçekten.
Yalan söylemesi, yalanında ısrarcı olması evliliği devam ettirmemek için gayet yeterli bir sebep bence.

Kaldı ki sık sık sorun yaratıp geceyi dışarıda geçiriyor ve nerede olduğunu da bilmiyorsunuz.
Tek bir olayda dahi hesap vermeden hep üstü kapatılmış. Gereksiz çok fazla yüz vermişsiniz. Olayların döngüsünde siz de çok hatalısınız. Boşuna sıkıştırıp yalanını ortaya çıkartıp sonra da hiçbir bedel ödetmemişsiniz. Kendinizi ezdirdikçe ezdirmişsiniz.

Ben bu evliliği kesinlikle devam ettirmezdim.

yüz vermesem geçinilmiyordu mecburen çoğu zaman meseleleri kapatıp alttan aldım

İşiniz yoksa hayatınızı düzene sokup bu adamdan kurtulana kadar ev arkadaşı gibi yaşarsınız. Biraz gururunuz varsa bu kadar yalancı sahtekar bir adamı hala nerede ne yapıyor diye merak etmezsiniz. Siz böyle her şeyde sineye çekerseniz şizofren gibi her şeyi uydurdugunuzu iddia edip üste çıkar tabi. İşin kötüsü zamanla kendiniz de inanır, sorun bende demeye başlarsınız ki mesajınızdaki suçluluk duygusunu herkes hissetmiştir eminim.

Aklınızı kullanın da delil falan toplayıp kendi düzeninizi kurabilmek için maddi bri şeyler koparmaya çalışın. Nafaka falan da bağlatirsiniz sonra bir işe girersiniz. Benim annem tek başına büyüttü bizi böyle bir adamla uğraşmamak için. O da çalışmıyordu babam işten çıkarmıştı ben kundakta bebekken ve 2 yaşında abim varken iki çocukla süt almak için alyansini satarak büyütmüş bizi. Sonra da çalışmaya başlamış. İnsan isteyince yapıyor yani merak etmeyin

Not: annem ne nafaka ne bir tazminat alabilmisti babamın tek kuruşunu yemiş değilim. Sizin imkanınız varken delil toplayıp nafaka alabilirsiniz
Sizin yorumunuz bana çok iyi geldi ben de babasız buyudum annem çalışarak büyüttü ve ben eşimle karşılaşınca okul iş edinmek yerine guvende ve mutlu olacağımı sanıp evlendim, malesef yanıldım ve kötü gunler geciriyorum. Delil topluyorum, diyaliz bolumu okuyorum son sınıftayım. Pek ümidim yok ama umarım benim de iyi gunlerim olur

Boşanma davası açsan tek celsede boşarsın..
Kimi kimsem yok diyorsan İşe girip biran önce kendin için para birikimi yapmalısın canım...

Karşısındakini salak yerine koyma.

Manipülasyon,hakaret.

Tehdit.

Tekrar yapacağım ama sen bu konuda hesap sormayacaksın. Sorsan da umrumda değil.

Hem kel hem fodul.

Işte can alıcı nokta. Evli barkli koca adamın hareketlerine bak az. Şu hareketi anca ergen bi insan yapar. Kesinlikle aklı başında bir insanin davranisi değil.

Salak yerine koyma vol 2

Tehdit vol 2

Trip atma, hem suçlu hem güçlü hem de ergenus davranışı.

Nerden buluyorsunuz bu kadar çapsız adamları anlamiyorum ki.
Sizi kapının önünde bıraktıģı ayakkabi kadar sevmiyor resmen. Anlamiyor musunuz?

Küsüp de evi terk eden bir erkek ilk defe görüyorum hayatimda.

Siz de gidecek korkusuyla hiçbir şeye tepki vermiyorsunuz.

Evet siz hatalısınız desek inanacaksiniz.

Ayni şeyi siz ona yapın. Sosyal medyalarda erkeklere takip gönderin. Bakalım sizin evden gitmemeniz için yalvariyor mu yoksa sizi kolunuzdan tuttuğu gibi kapı dışarı ediyor mu?

Cesaretiniz varsa denesenize bunu bi?
Bana hep ben seni seviyorum ama içimde yaşıyorum tarzım bu diyor. Israrla aynı şeyi söyleyince ben de sevdiğine inanmıştım. Neden öyle söylüyor peki ☹️

Arkadaşım bir an önce iyi kötü demeden bir işe gir .altının takın paran felan varsa topla onları düzgün bir yere koy kocan bilmesin yerini . kendini garanti altına almaya bak. Sürekli giden erkek ne oluyor biliyormusun ilk gitmelerinde biraz parasız kaliyor cesaret edemiyor ama planını içten içten yapıyor sonra eninde sonunda seni ortada koyup deli cesaretiyle yuvayı dağıtıyor .şimdiden haziligini yap

Yani kocan olacak çapsiz hem sizi aldatıyor ve tehdit ile psikolojik şiddet uyguluyor. Ve hem de bi de çekemem giderim terk ederim diye üste çıkıyor. Çekemeyecek, terk edecek olan sizken işleri tersine çeviriyorm

Yani yavuz hırsız ev sahibini suçlarmis deyimini size yaşatıyor. Türkçede bir deyimdir bu. Yakın anlamlısı hem suçlu hem güçlü deyimidir. Tam karşılığı olan başka deyim varsa da ben bimiyorum. Bilmem anlatabildim mi?

Arkadaşım delil toplaaaaa sessiz ve sakince kavga etmeden yoksa yine siler bir sürü bahane vs vs can cikar huy çıkmaz bir insan bir sürü şey yaptığı halde degismiyorsa çabalama kendini yorma kadınsın zor bazı seyler sen herşeyi biliyor kabulleniyorsun kendine eziyet ve haksızlık delillerini topla yoluna bak ölümden sonrasını düşünen Allah ondan sonrasıni da düşünmüştür herşeyin yolu vardır zor olur ama atlatrsin kendine haksızlık yapıyorsun o iknar politikasından asla vazgeçmez suçunu kabul edip özür dileyip affetmesi için uğrasacak yerine inkar inkar ediyor böylede devam edecektir

X