Eşimin söylediği yalanlar, aldatma girişimi ve ardından evden gitmesi. Akıl verir misiniz.

Annesinin düşünceleri “erkeği kadın elde tutar, kadın tartışmaz, kadın dayanışması bir işe yaramaz, evin reisi ne derse o olur”. Bu şekilde yetişen erkek de kendinde her hakkı görüyor
Böyle bir annenin yetiştirdiği "adam" kişisi de aynı bu kıstasa uygun biri bekler ister hayatında bazen fark etmeden biz kadınlar başka bir kadının hayatını mahvedecek zihinler yetiştiriyoruz.sadakat ahlak fedakarlık ve bir çoğunu kadına atfedip erkekleri muaf tutuyoruz bu zinciri kırmak lazım

Evet kardeşim işin zor ama şunu söyleyeyim aldattığı kesin deil bu bir ikincisi annesin sen her şeyi sorun yaparsanız bu yuva dağılır belli ki dışarıda kalmak için bahane üretiyor ama sen onun eve gelmek için sabirsizlanacagi eve geldiğinde huzur bulacağı şeyleri yap genede olmuyor sa sal gitsin ama işte çocuk çok küçük hemen affetmemen normal tabi ama oda çekip gitmiş bnm beyim olsa bn onu affedesiye kadar yalvarirdi onun kişiliğinde o demekki eşini gerçekten seviyorsa biraz mücadele et evladın için Allah yuvanıza sağlık huzur mutluluk versin

Şöyle söyleyeyim; yaklaşık 7-8 ay önce sıkıntıdan bir arkadaşlık sitesine üye olmuştum. Tinder değil, reklam vermemek için ismini vermek istemiyorum. İnanın bekar adamdan çok evli adam vardı. Midem bulandı hesabımı kapattım ondan sonra. Ve evli olduklarını da saklamayıp fake instagram hesaplarını söylüyolar. Şunu söylemek istiyorum; yalnız değilsiniz. Kim bilir nerelerde ne hesapları vardır da siz bilmiyorsunuzdur.
Ne yapacağınızı söyleyemem ama Allah yardımcınız olsun diyebilirim

Ben ne yapabilirim öneriniz var mı çocuğum da küçük evimiz de kira, ayakta kalabilsem keşke sizin gibi
Yerinizde olsam;
Üniyi bitirip hemen bı iş bulmaya çalışırdım.o vakte kadar ne var ne yoksa bulabildiğim bütün delilleri toplardim. Bir yandan da kenara köşeye birikim yapardim. İse girdiğim anda da anında boşanma davası.

Eşiniz aldatmamış olsa bile bu (şu an için) aldatacak bir kadın bulamamasından kaynaklı. Belli ki aranıyor ama henüz bulamıyor. Anladığım kadarıyla o da evde çok mutlu değil ki hemen çekip gidebiliyor belki boşanma konusunda da zorluk çıkarmaz. Siz de sırf mecbur olduğunuz için bu evliliği sürdürüyorsunuz. Bosanacamayacak durumdaysanız kendinize odaklanın, para biriktirin (gizlice), görünüşünüze kıyafetinize para harcayın. Bir işiniz yoksa bakanlıkların açtığı online kurslar var (benim yıllarca iş bulamayan erkek kuzenim Ordan bir kurs alıp kendini geliştirip doğuda bir yerde işe girdi mesela bütün düzeni orda şimdi) o kurslara katılın. Herhangi bir işiniz varsa da lütfen avukata gidip durumu anlatın hangi delilleri nasıl toplamanız gerektiğini o size anlatır bu doğrultuda boşanma davanızı açarsınız. İnanın bu normal değil. Hele ki tinder, uygulama zaten tanışmak değil one night stand (tek gecelik ilişki) için yapılmış bir uygulama amacı bu Yani

Malesef ya ben de arandığını düşünmüştüm ve o tinderli geceden birkaç gün sonra da karnında morluk gördüm nasıl oldu bilmiyorum dedi. Belki gerçekten bilmiyordur ama tam da o tarihlerde morluk görünce heralde yaptı bir şey dedim. Zaten sevdiğini falan hissetmiyorum soğuk duruyor, benim yapım bu diyor. Aile danışmanına başlamıştık bir ay önce. Yarın seansımız var belki bu yaşananları anlatırım bir yol gösterir. Küçük çocuğum var onu mutlu etmek istiyorum ama yaşananlara üzülünce onu da ihmal ediyorum o bunları hiç hak etmiyor

Eve gelmek için can atsın diye bana bunu birkaç kişi daha söyledi ama ben ne yapacağımı anlayamıyorum. Akşama kadar ev işi yemek bulaşık çocuk peşinde gez vs derken yoruluyorum ve akşam da eşimle yani hayatı paylaştığım insanla bir sohbet etmek göz göze bakmak istiyorum adam geliyor eline telefonu alıp uzanıyor çay getir acıktım şunu yap diyor. Birazdan arkadaşını arıyor saatlerce telefonda arabalar hakkında konuşuyor. Falan. Ben ne yapıyım öneriniz var mı?

Ben bu kadınları da cidden anlamıyorum evli adamla neden beraber olma isteği duyuyorlar. Erkek evli olduğunu gizliyorsa üçüncü kişi masumdur ama alenen görüşme varsa ikisi de birbirini bulmuş oluyor demek ki

Ben bu kadınları da cidden anlamıyorum evli adamla neden beraber olma isteği duyuyorlar. Erkek evli olduğunu gizliyorsa üçüncü kişi masumdur ama alenen görüşme varsa ikisi de birbirini bulmuş oluyor demek ki
Bahane çok… Nedense hepsi de ben başta evli olduğunu bilmiyordum diyor e öğrendin ayrıl desen de aşık oldum diyorlar ya bunların sayısı o kadar fazla ki bu forumda bile var. Bence namussuzluk bekar 2 insanın yatması değil (tek gecelik bile olsa) , evli kişilerin bekar/evli insanlarla duygusal ya da tamamen cinsel odaklı konusma-yatma- görüşme vs vs hepsi… İnsanlar sözde bahaneler buluyor her şeye. Bu kişinin karakteri ile de alakalı. Şerefsiz kadın da olsa erkek de olsa şerefsiz işte. Evli kadınla/adamla görüşen kendisi evlenince de eşini aldatır Zira bu aslında karakter ile alakalı. Karakterinde sadakat yoksa yoktur.

Canım benim üzülme seni çok iyi anlıyorum. Sen de benim gibi inanmak iatwdiğin için inanıyorsun ama yalan söylediği belli. Ben de yaşadım bu inkarları. Yakaladıysan yapıyor bişeyler mutlaka. Ama sanırım ayrılacak durumun da yok. Çocuğa bakacak hiç kimsen yok mu? Ayrılsan nafakanı öder mi? Ben de ayrıldım nafaka çok az veriyor param yok diyor sürekli. Zor durumda kalıyor insan. Mutlaka çalışmalısın. Evden birşeyler yap internetten birşeyler yap. Maddi olarakmgüçlü olursan boyun eğmek zorunda kalmazsın. Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.

Ayrı kalalim bir muddet deyin , valizini toplayıp gitsin , ç sonra ihtiyaçlarinizi karsılasın. Bebekle siz yasayın. İş bulacak duruma gelince de boşanın..bu adam kesin aldatiyir sizi
Katılıyorum aldatıyor çok yüksek ihtimalle gücünüzü toplayın işe girin önce.

Böyle bir insanla hayat geçirmek çok zor Allah yardımcınız olsun.Ben eşim bir kene gitse geri asla almazdım.Sizin durumunuz nedir neden kabulleniyorsunuz onu bilemem

Şaka gibi konu. Bu adam senin ömrünü yer bacım sana yazık günah ya çekilir dert değil

Randevusu vardır ona gitmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…