Eşimin söylediği yalanlar, aldatma girişimi ve ardından evden gitmesi. Akıl verir misiniz.

gunesligunlerimiistiyorum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
1.619
597
Merhaba biraz karışık durumdayım ama elimden geldiğinde toplu anlatmaya çalışacağım. Birincisi ben eşimin bir şeyini görsem alenen ortada olduğu halde hayır yok yanlış görüyorsun, haberim yok, kendiliğinden olmuş, salak mısın, hastasın sen, git bak beni sinirlendirme elimden bir kaza çıkacak vs bastırıyor. Sonra ben yalan söylediğini ispat etmek için uğraşıyorum (niye yapıyorsam) ve sonunda itiraf ediyor. Sonrasında hiçbir pişmanlık duymuyor ve hadi konuyu kapatalım diyor. Kapatmazsam yanımdan derhal ayrılıyor ve çekemeyeceğini söylüyor. Daha somut örnek verirsem;
1- alkollü geliyor bariz koku alıyorum reddediyor ve yukarıda yazdığım olaylar oluyor.
2- en ufak gerginlikte evden gidiyor ve geceyi dışarda geçiriyor sabaha karşı geliyor.
3- asıl konum burada başlıyor. Birkaç gün önce yine bir bahane ile evden gitti. Ertesi akşam telefonundan tindere girdiğini gördüm. Yine başta yazdığım inkar tablosu oldu. Sonra kabul etti sarhoştum çok az girdim, sana çok kızgındım, kimseyle konuşmadan sildim dedi. Tamam dedim konuyu kapattım
4- en son dün akşam instagramda bir kızı takip ettiğini gördüm. Tinderi yuklediği gun takip etmiş sanırım. bu kim derken hemen takipten çıkmış ve ben birini takip etmedim instagram öyle göstermiştir, arada öyle yapıyor, uzatma, evden giderim falan yine aynı şeyleri söyledi bana kızdı. Ben de kıza kibarca sordum sonuçta onun bir suçu yok diye düşündüm. O da sayfamın büyümesi için istekleri kabul ediyorum ama eşinizi tanımıyorum dedi. Yani yine yalan söyledi eşim. Aynı zamanda malesef aldatıldım sanırım. Çünkü bu kadar yalan söyleyen birinin artık hiçbir dediğine inanmıyorum. Asla pişmanlık üzüntü görüntüsü yok. Bugun yanıma gelip konuşabilir miyiz dedi. Ben seni aldatmadım seni seviyorum, bu olanları sinirle yaptım özür dilerim dedi. Uzatmayalım dedi. Ben de yüz vermedim çünkü biraz daha uğraşmasını istiyordum. Sana artık guvenim bitti dedim özür dilesen de inanmıyorum dedim. Çünkü saçma sapan her seye yalan söylüyor. Ve konuşmanın 3.dakikasında felan benim bu evde olmama gerek yok dedi çekti gitti. Yine dışarda gece geçirecek. Çok zoruma gidiyor ne yapacağım bilmiyorum. 2 yaşında oğlum var işim yok ailem yok sayılır. Bir yere de gidemiyorum. Yorumlarınızı merak ediyorum. Bugun o özür diledikten sonra hemen tamam mı demeliydim? Çünkü anında evden gitti ve nerde ne yapıyor bilmiyorum

Canım Allah yardımcın olsun ama gençliğin gidiyor zaten herkes böyle düşüne düşüne kadın şiddeti azalmıyor ülkede cinayetler artıyor çocuğum var deyip oturma bu saatten sonra ne köy olur ne kasaba ama kaç yıllık evlisin onu bilmiyorum bir şans versen değer mi onu hiç bilmiyorum değişmeyeceğini düşünüyorum bir insan neyse odur değişmez değişse bile anlık veya günlüktür o yüzden tek yapman gereken şey o seni hep sürekli korkutmaya çalışmış al adam gibi konuş eğer olmuyorsa da ailenle görüş hiçbir anne baba evladının kötü olmasını istemez arkanda olacaklardır hiç korkma sana hicbirsey yapamaz sakın izin verme birşey olursa da polis ara aklı başına gelsin Allah yardımcın olsun kuzum Rabbim herşeyin iyisini bilir ama gençliğini öyle bir adam için heba etme derim ben sen iyisini bilirsin kuzum

Sevgili konu sahibi; işiniz zor.bu adamın durumu ortada
En ufak bir sıkıntıda gitmesi sizi gözden çıkatttığı anlamına gelir.
Acil bir b planı düşünmeniz lazım.
Boşanmayı dillendirmeden evden altın vs başka yere uçurun derim iş inada binerse vermeyebilir. para biriktimeye çalışın.iş bulun.......

hayır yok yanlış görüyorsun, haberim yok, kendiliğinden olmuş
Karşısındakini salak yerine koyma.
salak mısın, hastasın sen,
Manipülasyon,hakaret.
git bak beni sinirlendirme elimden bir kaza çıkacak
Tehdit.
hiçbir pişmanlık duymuyor ve hadi konuyu kapatalım diyor.
Tekrar yapacağım ama sen bu konuda hesap sormayacaksın. Sorsan da umrumda değil.
çekemeyeceğini söylüyor.
Hem kel hem fodul.
en ufak gerginlikte evden gidiyor
Işte can alıcı nokta. Evli barkli koca adamın hareketlerine bak az. Şu hareketi anca ergen bi insan yapar. Kesinlikle aklı başında bir insanin davranisi değil.
instagram öyle göstermiştir, arada öyle yapıyor,
Salak yerine koyma vol 2
Tehdit vol 2
benim bu evde olmama gerek yok dedi
Trip atma, hem suçlu hem güçlü hem de ergenus davranışı.

Nerden buluyorsunuz bu kadar çapsız adamları anlamiyorum ki.
Sizi kapının önünde bıraktıģı ayakkabi kadar sevmiyor resmen. Anlamiyor musunuz?

Küsüp de evi terk eden bir erkek ilk defe görüyorum hayatimda.

Siz de gidecek korkusuyla hiçbir şeye tepki vermiyorsunuz.

Evet siz hatalısınız desek inanacaksiniz.

Ayni şeyi siz ona yapın. Sosyal medyalarda erkeklere takip gönderin. Bakalım sizin evden gitmemeniz için yalvariyor mu yoksa sizi kolunuzdan tuttuğu gibi kapı dışarı ediyor mu?

Cesaretiniz varsa denesenize bunu bi?

Hiç elle tutulur yanı yok gerçekten.
Yalan söylemesi, yalanında ısrarcı olması evliliği devam ettirmemek için gayet yeterli bir sebep bence.

Kaldı ki sık sık sorun yaratıp geceyi dışarıda geçiriyor ve nerede olduğunu da bilmiyorsunuz.
Tek bir olayda dahi hesap vermeden hep üstü kapatılmış. Gereksiz çok fazla yüz vermişsiniz. Olayların döngüsünde siz de çok hatalısınız. Boşuna sıkıştırıp yalanını ortaya çıkartıp sonra da hiçbir bedel ödetmemişsiniz. Kendinizi ezdirdikçe ezdirmişsiniz.

Ben bu evliliği kesinlikle devam ettirmezdim.

Konunun ana sonucu, adam seni sevmiyor. Bundan sonrası senin bileceğin iş. Ya katlanacaksan işim yok ailem yok deyip oturacaksın. Yada silkelenip ufaktan birikim yapmaya, bir işe girmeye çalışacaksın. Karar senin.
Şu an üniversite okuyorum son sınıftayım. Tek umudum o. Kendi ayaklarım uzerinde durmak istiyorum. Bu surede de hem çok üzülüyorum hem de gördüğüm şeyleri delil olarak topluyorum

Boşanmayacaksanız neden kurcalıyorsunuz? Yüzgöz olmaktan başka neye yarıyor yaptıklarınız?
Evet bunu ben de düşündüm ama bazen kendimi tutamıyorum. Hatasını anlayacağı ve mutlu olacağımız düşüncesine girip hayal kırıklığı yaşıyorum. Günün sonunda dik duramayan ezik olan kişi oluyorum

Ben ne yapabilirim öneriniz var mı çocuğum da küçük evimiz de kira, ayakta kalabilsem keşke sizin gibi

Salak yerine konma manipülasyon tehdit hepsinin farkındayım ve çok da zoruma gidiyor. Bazen açıkça söylüyorum biraz üzerime düşmeni istiyorum kendimi değersiz hissediyorum diye. Olmuyor yapamıyordu ama daha büyük sorunlarımız varmış arka planda. Bugun düşündüm ve okulumu bitirip işe giriyim sonra da ayrılıyım, o vakte kadar da bir şey yokmuş gibi davranıyım dedim. Tam buna karar verdim gelip özür diledi ve ardından yine evden gitti. Kafamı toplayamadığım için buraya yazdım

Konunun ana sonucu, adam seni sevmiyor. Bundan sonrası senin bileceğin iş. Ya katlanacaksan işim yok ailem yok deyip oturacaksın. Yada silkelenip ufaktan birikim yapmaya, bir işe girmeye çalışacaksın. Karar senin.

+100000000000000000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…