eşimin saçma kıskançlıgı

Kusura bakmayın ama bu lafınıza gülüyorum :roflol:
Tokat şiddet içermiyor mu?
Türkiye'de daha beter durumlar var diye bu kadın sineye mi çeksin yahu? bu nasıl bir mantıktır.
Yok yok, böyle kadınlar yüzünden erkekler bu halde zaten.
Bazı kadınlarımızın kendilerine verdiği değer ortada :kahve:
Ben konu sahibine boşan veya boşanma diyemem o kendi bileceği iş tabiki.
Ama lütfen şiddeti normal birşeymiş gibi görmeyin..

ne biçim konuşuyosun sen böyle kadınlar yüzünden die bana hitap ediyon sözlerine hakim olmayı ögren ilk ben sanki tokat yiyom dayak yiyomda erkekler bu haldeymiş banane elalemin erkeginden ben eşimden memnunum şiddetin ş si yok evimde rahat ol al işte boşanmıyo napıcaksınız zorlamı boşıcaksınız hayret bişi ben bunu dedim işte siz ne derseniz diyin sineye çeker elde imkan yok die boşanamazzzzzzzz boşanamamda diyo zaten hayret bişiyaa ben sadece bunu örnek verdim kimseyi haklı bulmadım türkiyede butarz bakan çok kişi var aile parasızlık meslek sorunu yüzünden bide evlat var de boşanmıyo dedim yalan söylemedim uydurmadımda örnegi burda işte bende haklı bulmuyom tabiki erkegin şiddetini şiddet diyom işte bunada o yüzden ve herzamanda derim eşime birbirimize saygıyı yitirdigimiz anda beni yok say benim seni yok saycagım gibi anlaşılmayan bişi varmı sözlerimde ben asla dayak atan birine aferim dayak atmışın demem beni tanıyan bilir başkalarına kendimi ispatlamaya niyetim yok anlamak istiyen anladıgı gibi anlasın no problemmm kasmanın alemi yok
bu arada kendi mantıgın sana kalsın düşüncelerimi bilmeden bir yorumuma müdehale etme konu benim değil arkadaşın onla ilgilen sen bana adapte olma

1- ne biçim konuşuyosun sen böyle kadınlar yüzünden die bana hitap ediyon sözlerine hakim olmayı ögren ilk ben sanki tokat yiyom dayak yiyomda erkekler bu haldeymiş banane elalemin erkeginden ben eşimden memnunum şiddetin ş si yok evimde rahat ol 2- al işte boşanmıyo napıcaksınız zorlamı boşıcaksınız hayret bişi ben bunu dedim işte siz ne derseniz diyin sineye çeker elde imkan yok die boşanamazzzzzzzz boşanamamda diyo zaten hayret bişiyaa ben sadece bunu örnek verdim kimseyi haklı bulmadım türkiyede butarz bakan çok kişi var aile parasızlık meslek sorunu yüzünden bide evlat var de boşanmıyo dedim yalan söylemedim uydurmadımda örnegi burda işte bende haklı bulmuyom tabiki erkegin şiddetini şiddet diyom işte bunada o yüzden ve 3- herzamanda derim eşime birbirimize saygıyı yitirdigimiz anda beni yok say benim seni yok saycagım gibi anlaşılmayan bişi varmı sözlerimde ben asla dayak atan birine aferim dayak atmışın demem beni tanıyan bilir başkalarına kendimi ispatlamaya niyetim yok anlamak istiyen anladıgı gibi anlasın no problemmm kasmanın alemi yok
4- bu arada kendi mantıgın sana kalsın düşüncelerimi bilmeden bir yorumuma müdehale etme konu benim değil arkadaşın onla ilgilen sen bana adapte olma
1- "Böyle kadınlar" diye nitelediğim sıfat sizi neden rahatsız etti ki, tokatı dayak olarak görmeyen kişi siz değil misiniz, ben mi yanlış okudum yoksa :nazar:
Ayrıca ne dediğimi çok iyi biliyorum merak etmeyin :eek:
2- Dediklerimden ne anladınız çok merak ediyorum doğrusu, sanki kadıncağızın yakasına yapıştım da boşan dedim yahu bayanssulusmile

3- Sizin ilişkiniz beni ilgilendirmez, ben takıldığım bi noktayla ilgili yorumumu yaptım dikkatinizi çekerim yerimseniben
4- Müsade edin de kendi mantığım bana mı kalıyor, başkasına mı kalıyor kime kalıyorsa kalıyor ben karar vereyim :hulya:
Ve ayrıca, istediğim yoruma ve konuya yorum yapmakta özgürüm, buna siz karışamazsınız. :1rolleyes:
Bu size son mesajım, 2'li polemiğe girmek istemiyorum.

bence eşinin psikolojik rahatsızlığı var
bu kıskançlık değil ki :bbo:insan evinde eşinin yanında istediği hibi dolaşır
bunun için dayak atmakta ne demekbilmiyorumkismile
bence eşin psikiyatra gidip yardım almalı
allah yardımcın olsun canım

aglaya aglaya bize baktılar

bende sizin çocuklarınız gibi büyüdüm ağlayarak birşey dersek dayak sırası bize geliyordu şimdi eşim çok iyi tek fiske vurmadı ama o içteki yaralar geçmiyor ben hala o adama baba bile demek istemiyorum annemde siz gibiydi arkasında ailesi durmamış ama şimdi biz büyüdük anneme vuramıyor bizede size ne desem ne söylesem boş Rabbim size bir çıkış yolu çıkarsın karşınıza inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

kafamçokkarıştı ne saçma
kimse görmeyince kıskançlıktan bahsedilemez ki..
benim nişanlım da bu konuda gıcık biraz, sorun yaşıyoruz..dışarda azcık açık bişi giysem hemen üstüme bişi giydiriyor ve dediğini yaptırmak için baya bi uğraşıyor..ee doğal olarak tartışma yaşıyoruz..kimse benim nişanlımın orasını burasını göremez diyoyerimseniben

dört duvar arasında ne kıskançlığı yahu..adam kompleksli mi ne??
lafını dinletmek için mi yapıyo bunu..ben olsam hayatta prim vermem..

lank her dediği yapılmaz erkek milletinin..kendi her haltı yapsın, dışrda şortla gezsin, karısına kızna kısa kol giydrmesin sıcakta..bu nasıl mantık yahu?? ha kadın kendi giymezse o ayrı, inanç meselesi ama buna zorlanamaz..

Böyle biri ile ömür geçmez, aileniz neden destek olamıyor?
Bu durumun bir çözümü olmalı, neler okuyoruz gazetelerde,
canınıza kastetmeyeceği ne malum, aileniz bunu mu bekliyor?
Mutlaka ve mutlaka darp raporu alın, evden uzaklaştırın, bir şeyler yapın..
Sizi tamamen çaresiz sanmasın.

ayy kims ekusra bakmasın bana konu sahıbı bana hiçte samimi gelmedi.bence uyduruyo arkadas.kim dayak yıypte ardındn gelıp buraya yazarki..

Aynen aynen...
Konuları sürekli takip etme sebebim de belki bu..
Konu sahibi gelecek,şakaydı,biz çok mutluyuz diyecek..
Olmuyor ama hiç bir zaman olmuyor bu...:çok üzgünüm:

derdim var topiği beni dert sahibi yapacak bu gidişle...
aslında biliyoruz, okuyoruz, duyuyoruz gerçek olduğuna da eminiz bu tarz olayların ama serde polyannacılık var demek ki benim gibi sende de.

Burası sanal bir ortam ve forum bilemeyiz ki gerçek mi yalan mı. hiç bilemeyiz ama kadınız duygusalız inanırız üzülürüz. Eğer yalansa Allah ıslah etsin, gerçekse Allah yardım etsin. Ne diyebiliriz ki.

Kadına şiddet dünyanın her yerinde var ve her saniye 5 kadın şiddet görüyor bu dünyada.

Evliliklerin çok büyük bir yüzdelil diliminde kadınlar evliliği sürecince şiddete maruz kalıyor. Sizi eşiniz tokatlamamıştır ama size sosyal şiddet, psikolojik şiddet, maddi şiddet mutlaka uygulamıştır.

Konu sahibi arkadaşımız samimiyse şayet hem fiziksel hem de psikolojik şiddete uğruyor. Bekara boşanmak kolay. Şu an bekarım ve empati kuruyorum, size bir şey diyeyim mi, ben sevdim mi çok severim ve sevdiğim erkekle evlenirim. Olur ya bir defa bana elini kaldırsın onu pişman ederim. Ya boşanırız ya da bir daha yapmamaya tövbe eder.

Ama böyle cesur olmamın nedeni elbet de ekonomik özgürlüğüm ve ailem. Kadın olmak çok zor. Allah yardımcınız olsun. Allah eşinizin kalbine merhamet versin.

Allah yardımcınız olsun şahsen böyle bir insanla bir gün bile geçiremem .

"Hem içimi göreceksin, hem dış kabuğu kabulleneceksin, özgürlüğümü zedelemeden kanatlarının altına alacaksın.” alıntıdır.

evet benim ki acayip biri evin hertarafı dört duvar olsada böyle evin içerisinde dolaşmanı istemiyorum diyor pencereler kapalı balkonada zaten böyle çıkmam dışarda tesettürlü bir bayanım balkona öyle çıkmam hoş olmaz

şiddet uygulaması çok yanlış onu öncelikle belirtmek isterim...

ama belki tepkisi kıskançlıktan değildir... kendisi içindir...

inşAllah doğru değildir inanın ben de çok isterim en çok o çocuklara üzüldüm
ama bu konu sahibinin 20.12.2009 tarihinde yazdığı mesaj. herhalde aylardır aynı yalanı sürdürmez bi forumda

benim eşim çok sinirli hemen parlıyo başkasına sinirleniyo hıncını benden çıkarıyor.daha 3günlük evliyken yüzüme belki birkerede arkaarkaya 10 tokattan fazlaydı attı neymiş efendim ona karşı gelcekmiyim diye deniyomuş dünya başıma yıkıldı.defalarca özür dilese nafile unutamıyorum onda kalsa gezmeye götürüyo geldikten sonra yüzüme attı seslenmedim baktım birtane daha geliyo yeterya dedim öbür odaya kaçtım kapıyı aç yoksa kırarım dedi açmadım kapının camını kırdı cam parçaları sırtıma doldu ben şaka yaptım sen kaçtın diyobide aklından şüphe etmeye başladım megerse babası annesini sürekli dövermiş.hoşuma geldin yüzüne tokat attım sende hemen bagırıp çagırınca bende sinirlendim camı kırdım diyo.kötü kader diye buna derler baban evinede gitme şansın yok çekçeke bilirsen ama sabır sabır nereye kadar şimdi deprosyon ilaçları kullanıyorum gençlik yıllarım şiddetle geçti şimdi aradan yıllar geçti ama arada yine yapıyo huylu huyunu bırakmazmışhakkımı sana haram ediyorum dedim

kardeşimi aramıştım o gelicek oturup benim manyak kocamla konuşcaz hareket edemiyorum agrıdan bide allah belanı versin dedim diyerek daha öfkelenmiş yok bide eline saglık mı dicektim dedim

anca beşinci sayfaya kadar okuyabildim ve çok sinirlendim
adii herif bu yaa, yaptığı erkeklikmi çok zavallı bir adam.
aynısnı dışarıda bir adama yapsaya yooo ondan karşılık gelir.
evdeki stres topu vur vur rahatla,,sende erekmisin be şere.....
ayy çok sinir bozucu

isabet olmuş benimde senle senin deyiminle polemige girmeye niyetim yok konuyla ilgilen dedim hala ısrarlıyım benle değil ben konu degilim konuna yap yorumu bana değil bunu anlayabilisen sevinirim

ama bu konu sahibinin 20.12.2009 tarihinde yazdığı mesaj. herhalde aylardır aynı yalanı sürdürmez bi forumda

benim eşim çok sinirli hemen parlıyo başkasına sinirleniyo hıncını benden çıkarıyor.daha 3günlük evliyken yüzüme belki birkerede arkaarkaya 10 tokattan fazlaydı attı neymiş efendim ona karşı gelcekmiyim diye deniyomuş dünya başıma yıkıldı.defalarca özür dilese nafile unutamıyorum onda kalsa gezmeye götürüyo geldikten sonra yüzüme attı seslenmedim baktım birtane daha geliyo yeterya dedim öbür odaya kaçtım kapıyı aç yoksa kırarım dedi açmadım kapının camını kırdı cam parçaları sırtıma doldu ben şaka yaptım sen kaçtın diyobide aklından şüphe etmeye başladım megerse babası annesini sürekli dövermiş.hoşuma geldin yüzüne tokat attım sende hemen bagırıp çagırınca bende sinirlendim camı kırdım diyo.kötü kader diye buna derler baban evinede gitme şansın yok çekçeke bilirsen ama sabır sabır nereye kadar şimdi deprosyon ilaçları kullanıyorum gençlik yıllarım şiddetle geçti şimdi aradan yıllar geçti ama arada yine yapıyo huylu huyunu bırakmazmışhakkımı sana haram ediyorum dedim

nasıl yani yaa
ayyy benim kafam karıştı bu yazdıklarını bu adammı yapmış konu sahibine.
eğer öyleyse piskolijk destek alması lazım
bu normal değil,,bununla hayat geçermi ya bu kabus dolu biri:1shok:
buna biri haddini bildirmeli.
darp raporu alın hemen hiç vakit kaybetmedenn ve sonra evden uzaklaştırın.
bunun bişeylerden korkması lazım ya.
anlasınki artık arkanda polis var

anasına bak kızını al lafını babasına bak oğlunu al diye değiştirmek lazımakannehirakannehirakannehir

Yenı mı evlısınız acaba?
Bende kapalı bır bayanım.
Henuz 16 aylık evlıyım.
Evlılıgımızın ılk aylarında esımde
benım evın ıcınde dahı cok fazla dekoltelı gıyınmemden hoslanmazdı.
'ınsanlık halı, bır anda olsen' dıye baslardı.
Inanır mısınız sort ıle dahı uyumamı ıstemezdı.
'deprem olursa, nasıl kacarsın bu halde' dıye.
Fakat bız kavgaya donusturmeden,
bazen sımarıklıklar yaparak onu bu halıme alıstırdım.
Sımdı ıstedıgım sekılde gezıyorum evın ıcınde!
Adı ustunde evın ıcı!
'olursem sen benı gıydırırsın :-) ' dıye de ısı esprıye vuruyorum.
Belkı sızın esınıze verdıgınız tepkı onu daha da kamcılıyordur.
Bıraz daha mulayım olmaya, kendınızı ıfade etmeye calısın.
Belkı faydalı olur.

X