eşimin saçma kıskançlıgı

sonunda olacagı oldu yine ben bu mesajları yazarken eşim hala evde yatıyordu bilgisayarı kapatmıştım 5dakika sonra eşim olacak hayvan kalktı.ben dün tamam dememişim hala tartışmasını sürdürdü bende sonuna kkarar haklıyım neden tamam diyeyim dedim bagıraraktan üzerime çıktı beni dövdü şu an elim ayagım titriyor kardeşimi aradım herşeyi anlattım eşimi aramış bagırmış eşim tamam özür dileyecem demiş ama nafile üstelik bende ameliyatlıyım beni bu halimle üzerime çıkıp dövüyor terbiyesizlik yapıyor bir özürden geçecegini mi sanıyor üç tane çocugum var hastayım çalışacak durumda degilim ailemin durumu yok destek çıktıklarıda yok yandı gülüm keten helva olanlar bana oluyor.boşanamıyorum

çok üzüldüm ablacım ya:KK43:
ne diyeceğimi bilemiyorum Allah akıl fikir versin eşinize offf offff
ben bilgi sahibi değilim ama laale açıklamış belki öyle bişeyler yapabilirsiniz

sonunda olacagı oldu yine ben bu mesajları yazarken eşim hala evde yatıyordu bilgisayarı kapatmıştım 5dakika sonra eşim olacak hayvan kalktı.ben dün tamam dememişim hala tartışmasını sürdürdü bende sonuna kkarar haklıyım neden tamam diyeyim dedim bagıraraktan üzerime çıktı beni dövdü şu an elim ayagım titriyor kardeşimi aradım herşeyi anlattım eşimi aramış bagırmış eşim tamam özür dileyecem demiş ama nafile üstelik bende ameliyatlıyım beni bu halimle üzerime çıkıp dövüyor terbiyesizlik yapıyor bir özürden geçecegini mi sanıyor üç tane çocugum var hastayım çalışacak durumda degilim ailemin durumu yok destek çıktıklarıda yok yandı gülüm keten helva olanlar bana oluyor.boşanamıyorum

Oooooooooooo
çok çok üzüldüm arkadaşım..
Hemen gidip darp raporu alın,açın davanızı..
Devlet sığınma evine gidersiniz bir süre,nafakanız bağlanır,çocuklarınızın tüm masraflarını karşılamak zorunda zaten..
Yapmayın,durmayın o evde..
Allahım korusun,size bişiy yapsa..

İlk yorumumu yazarken görmedim son yorumunuzu. Allahım nasıl sinirlendim bak şimdi. Of iyi misin arkadaşım. Polise falan mı gitsen ki ya

eski mesajlarınızı da gördüm evliliğinizin ilk günlerinde başlamış şiddete keşke daha önce ayrılsaydınız

dayak yememiş tokat yemiş hoş onuda gözden kaçırmışım yeni gördüm cnm türkiyede öyle vakalar varki bırak tookatı yüzü tanınmıcak hale gelselerde boşanmayı düşünmüyolar çok şahit oluyom burda
Kusura bakmayın ama bu lafınıza gülüyorum :roflol:
Tokat şiddet içermiyor mu?
Türkiye'de daha beter durumlar var diye bu kadın sineye mi çeksin yahu? bu nasıl bir mantıktır.
Yok yok, böyle kadınlar yüzünden erkekler bu halde zaten.
Bazı kadınlarımızın kendilerine verdiği değer ortada :kahve:
Ben konu sahibine boşan veya boşanma diyemem o kendi bileceği iş tabiki.
Ama lütfen şiddeti normal birşeymiş gibi görmeyin..

Şimdi gördüm, çok üzüldüm :KK43:
Bence de o evde durmayın daha fazla.. Allah korusun..

kardeşimi aramıştım o gelicek oturup benim manyak kocamla konuşcaz hareket edemiyorum agrıdan bide allah belanı versin dedim diyerek daha öfkelenmiş yok bide eline saglık mı dicektim dedim

o kar pişmanım ki daha önceden boşanmadıgım için insan geçmiş aklını begenmiyor bazen bu seviyeler getirmemeliydim koyucaktım onu tek başına basacaktım boşanma davasını ne halin varsa gör dicektim ah benim akılsız kafah ah ah ah burdan şiddet gören bayanlara sesleniyorum düzelir diye beklemeyin hele ondan bir çocuk yapmayı kesinlikle düşünmeyin.ben çektim siz çekmeyin bir erkegin eli kalkıyorsa bir defa degil her zaman kalkar af özür dilemeleri boş yedisinde ne ise yetmişindede o dur

Bu yaratıklara hayvan demeyin lütfenkötükedihüso Hiçbir hayvan bunu yapmaz.
Hemen gidip darp raporu alın şikayetçi olun.
Evden uzaklaştırma cezası alsın.
Aklı başına gelir belki.
gelmezse de ne yapıp edin ondan kurtulun.
Allah yardımcınız olsun.

aglaya aglaya bize baktılar

Yazık çok yazık bu çocukların ne günahı vardı sizinle beraber bunları yaşamak zorundalar mı?
Bir de burada bir tokatla boşanmak mı olur diyenler var.
Adamda potansiyel varsa bir tokatla kalmıyor maalesef.
Sizi sahipsiz görmüş kendi isteklerini dayakla yaptırmak istiyor.
Aileniz maddi olamıyorsa manevi olarak yanınızda olsun.

bencede darp raporu alın bir süre evden uzaklaştırılsın..üzüldüm ya..
çalışamıyorsunuz
3 çocuk
ailede destek yok
koca dayağı
offff ne olacak peki?böyleleri nafakada ödemez..

afedersin ama bu kadar saçma şey duymadım o zaman evin içinde kimse görmdedn de rahatsız oluyosa açık dolaşmandan eşine söyle yataktada kıyafetlerinizle sevişin madem:umursamaz:

İş kıskançlık mevzusunu çoktan aşmış.
Kıskançlığın bile sınırları vardır, ilerisi hastalıktır, tedavi gerektirir.
Peki siz diyelim ki, evde kapalı giyinmeye başladınız,
bu şiddet eğilimli adam sizi yine dövmeyecek mi?
Tek sıkıntı açık giyinmeniz mi evde?
Siz ne yapsanız bu mantıkta ki adam sizi dövmek için bir bahane arar bulur.
Böyle saçma bir neden olabilir mi, evde açık giyinilmezmiş.
Ve bu yüzden size şiddet uygulayabiliyor.
Allah akıl fikir versin.
Bu yüzden bunu yapan adam, daha da beterini yapar.
Özür dilese ne olacak, bir özürle herşeyi sileceklerini zannediyorlar.
Bir yolunu bulup buna katlanmamanız lazım.

X