eşimin saçma kıskançlıgı

Yenı mı evlısınız acaba?
Bende kapalı bır bayanım.
Henuz 16 aylık evlıyım.
Evlılıgımızın ılk aylarında esımde
benım evın ıcınde dahı cok fazla dekoltelı gıyınmemden hoslanmazdı.
'ınsanlık halı, bır anda olsen' dıye baslardı.
Fakat bu nedenle hıc sıddet uygulamadı.
Inanır mısınız sort ıle dahı uyumamı ıstemezdı.
'deprem olursa, nasıl kacarsın bu halde' dıye.
Fakat bız kavgaya donusturmeden,
bazen sımarıklıklar yaparak onu bu halıme alıstırdım.
Sımdı ıstedıgım sekılde gezıyorum evın ıcınde!
Adı ustunde evın ıcı!
'olursem sen benı gıydırırsın :-) ' dıye de ısı esprıye vuruyorum.
Belkı sızın esınıze verdıgınız tepkı onu daha da kamcılıyordur.
Bıraz daha mulayım olmaya, kendınızı ıfade etmeye calısın.
Belkı faydalı olur.

tövbe tövbe....
bu erkekler de bi alem ha...
öldükten sonra günah yazılmaz zaten sempatiksalakcinni

tövbe tövbe....
bu erkekler de bi alem ha...
öldükten sonra günah yazılmaz zaten sempatiksalakcinni

Olur mu lovelınyacım :-)
Cesedımı kaldırırken ya bır erkek bacaklarımı gorurse!
Sonra adamı da gunaha ıtmıs olmaktan ıkı kat gunah kazanırım neme lazım :-)
Neyse kı astık bız bunları.
Cok afedersınız bu sıcaklarda yarı cıplak uyuyorum, bır sey demıyor :lepi:

benim eşimde evin içinde giydiğime karışıyo..içerdede dışardada yanii.evdeykende pencereden falan gören olurmuş..bu sıcakta çekilmiyo ama napim 4 yıldır alıştım sayılır artık...

inşAllah doğru değildir inanın ben de çok isterim en çok o çocuklara üzüldüm
ama bu konu sahibinin 20.12.2009 tarihinde yazdığı mesaj. herhalde aylardır aynı yalanı sürdürmez bi forumda

benim eşim çok sinirli hemen parlıyo başkasına sinirleniyo hıncını benden çıkarıyor.daha 3günlük evliyken yüzüme belki birkerede arkaarkaya 10 tokattan fazlaydı attı neymiş efendim ona karşı gelcekmiyim diye deniyomuş dünya başıma yıkıldı.defalarca özür dilese nafile unutamıyorum onda kalsa gezmeye götürüyo geldikten sonra yüzüme attı seslenmedim baktım birtane daha geliyo yeterya dedim öbür odaya kaçtım kapıyı aç yoksa kırarım dedi açmadım kapının camını kırdı cam parçaları sırtıma doldu ben şaka yaptım sen kaçtın diyobide aklından şüphe etmeye başladım megerse babası annesini sürekli dövermiş.hoşuma geldin yüzüne tokat attım sende hemen bagırıp çagırınca bende sinirlendim camı kırdım diyo.kötü kader diye buna derler baban evinede gitme şansın yok çekçeke bilirsen ama sabır sabır nereye kadar şimdi deprosyon ilaçları kullanıyorum gençlik yıllarım şiddetle geçti şimdi aradan yıllar geçti ama arada yine yapıyo huylu huyunu bırakmazmışhakkımı sana haram ediyorum dedim
İnanmıyorum bu adam hasta yaaa :1shok:

Olur mu lovelınyacım :-)
Cesedımı kaldırırken ya bır erkek bacaklarımı gorurse!
Sonra adamı da gunaha ıtmıs olmaktan ıkı kat gunah kazanırım neme lazım :-)
Neyse kı astık bız bunları.
Cok afedersınız bu sıcaklarda yarı cıplak uyuyorum, bır sey demıyor :lepi:

valla ben çirkin göründüğünü düşünmesem komple çıkarıp uyucam kaydirigubbakcemile3
:emir_bebek:

sonunda olacagı oldu yine ben bu mesajları yazarken eşim hala evde yatıyordu bilgisayarı kapatmıştım 5dakika sonra eşim olacak hayvan kalktı.ben dün tamam dememişim hala tartışmasını sürdürdü bende sonuna kkarar haklıyım neden tamam diyeyim dedim bagıraraktan üzerime çıktı beni dövdü şu an elim ayagım titriyor kardeşimi aradım herşeyi anlattım eşimi aramış bagırmış eşim tamam özür dileyecem demiş ama nafile üstelik bende ameliyatlıyım beni bu halimle üzerime çıkıp dövüyor terbiyesizlik yapıyor bir özürden geçecegini mi sanıyor üç tane çocugum var hastayım çalışacak durumda degilim ailemin durumu yok destek çıktıklarıda yok yandı gülüm keten helva olanlar bana oluyor.boşanamıyorum

1 tokat dayak değildir, neden hemen boşanmaktan bahsediyorsun diyen arkadaşlara gelsin bu mesaj.
elin bir kere kalkmaya görsün devamı gelir.
şiddete karşı olan erkek asla ve asla tokat bile atmaz zaten. eğer tokat geldiyse demek ki onun karısına, kadına saygısı yoktur.
kişi de bunu affedince devamı gelir.

inşAllah doğru değildir inanın ben de çok isterim en çok o çocuklara üzüldüm
ama bu konu sahibinin 20.12.2009 tarihinde yazdığı mesaj. herhalde aylardır aynı yalanı sürdürmez bi forumda

benim eşim çok sinirli hemen parlıyo başkasına sinirleniyo hıncını benden çıkarıyor.daha 3günlük evliyken yüzüme belki birkerede arkaarkaya 10 tokattan fazlaydı attı neymiş efendim ona karşı gelcekmiyim diye deniyomuş dünya başıma yıkıldı.defalarca özür dilese nafile unutamıyorum onda kalsa gezmeye götürüyo geldikten sonra yüzüme attı seslenmedim baktım birtane daha geliyo yeterya dedim öbür odaya kaçtım kapıyı aç yoksa kırarım dedi açmadım kapının camını kırdı cam parçaları sırtıma doldu ben şaka yaptım sen kaçtın diyobide aklından şüphe etmeye başladım megerse babası annesini sürekli dövermiş.hoşuma geldin yüzüne tokat attım sende hemen bagırıp çagırınca bende sinirlendim camı kırdım diyo.kötü kader diye buna derler baban evinede gitme şansın yok çekçeke bilirsen ama sabır sabır nereye kadar şimdi deprosyon ilaçları kullanıyorum gençlik yıllarım şiddetle geçti şimdi aradan yıllar geçti ama arada yine yapıyo huylu huyunu bırakmazmışhakkımı sana haram ediyorum dedim

bakın konu sahibinin eski mesajına; kocasının babası da annesini sürekli dövermiş.
ne acı ki şimdi onun çocuğu da babasının annesi dövdüğü bir evde yetişiyor.
o da bunu normal bilmesin; normal bilmeyi bırak bilinçaltında nasıl arazlara yol açar..

bence kesinlikle ve kesinlikle darp raporu alınıp sığınma evine başvurulmalı.
ameliyatlı kadını altına alıp döven; yarın öbürgün gırtlaklayıp koyar kenara.

Bi tokatla boşanılmazsa devamı ne yazıkki geliyor
Kadın dayanışma merkezleri war . Bence bi an önce elinizi çabuk tutun O evden ayrılma yolları arayın.
Sizede yazık çocuklarınızada. . . Olmadı iyileşene kadar sıkın dişinizi. . . Suyuna gidin eşinizin tamam diyip geçin
Ayağa kalktığınzda boşanma dilekçesini eşinizin eline verince güzel bi şamar yemiş olur heralde oda Ayrıca hemen gidip bi rapor alın.En azından ileride delil diye sunarsnız mahkemede

:-)
Alemsın valla.
ama benımde aklıma gelmedı degıl.
Fakat ıste manken gıbı bır fızıgım yok kı ):

ah ah manken filan hiç deme zaten bana...
sanki ömür boyu hamileymiştim gibi hissediyorum, ve normal lovelinya bidaha olamayacak böyle hamile hamile kalacakmışım gibi :)
:nazar:

ah ah manken filan hiç deme zaten bana...
sanki ömür boyu hamileymiştim gibi hissediyorum, ve normal lovelinya bidaha olamayacak böyle hamile hamile kalacakmışım gibi :)
:nazar:

Merak etme, gececek hepsı!
Hem ınan o mınık prensesı kollarına aldıgında,
kılo derdın bıle kalmayacak.
Sonra spor yaparsın,
akapunktura da gıdersın belkı.
Yavas yavas normal kılona donersın.
Sen anne olacaksın!
Hangı etken senı cırkın gosterebılır kı!
Inanıyorum kı su halınle cok ama cok guzelsın lovelınyacıgım.

nasıl yani yaa
ayyy benim kafam karıştı bu yazdıklarını bu adammı yapmış konu sahibine.
eğer öyleyse piskolijk destek alması lazım
bu normal değil,,bununla hayat geçermi ya bu kabus dolu biri:1shok:
buna biri haddini bildirmeli.
darp raporu alın hemen hiç vakit kaybetmedenn ve sonra evden uzaklaştırın.
bunun bişeylerden korkması lazım ya.
anlasınki artık arkanda polis var

evet malesef konu sahibine eşi olacak adam yapmış bunları
Allah yardımcısı olsun kabus gibi bi hayatı yaşıyor

yok artık daha neler valla ben şortla balkona çıkar çamaşırımı asarım. evin içinde çıplak bile gezerim ne olacakki başkası görmedikten sonra. allah allah kafayı yemiş hakikaten. allah sabırlar versin sana ne diyelim ama bir psikoloğa danışsanız iyi olur böyle şeylerin onunda cinnet getirenler olmuyorda değil hani allah korusun.

bu yazdıklarma yalan diyen arkadaşlarıma sesleniyorum ben bu olanları yaşadım ve buraya yazarken dahi gözyaşlarımla yazdım neden bilnmiyorum ama hemen buraya sıgındım kendimi yalnız hiissettim hiç sıgınacak ne bir eş ne bir dostum nede komşum var sizinle paylaşmak istedim kiminizin fikirlerine kiminizin dualarına ihtiyacım vardı daha öncede annemle olan sorunlarımı yazmıştım yine yalanladınız yeter yani bu kadar insan kendini aşalamaz yeter demekki yaşıyorki buraya yazıyor.burası dertleşme bölümü degilmi bende sizinle dertleşmek istedim sizi kandırmak degildi maksatım.

ayrıca bana üzülen arkadaşlar merak eden arkadaşlar erkek kardeşim geldi kaynım geldi ona bu yaptıgının terbiyesizlik oldugunu söylediler arkamda durdular yüzüne utan artık çoluk çocuk sahibisin onları düşün de kendini toparla dediler.dünden beri bin özür ama taviz vermiyorum onunla ayrı odada uyuyorum seni affedene kadarda böyle olucak dedim.seni affetsemde kesinliklede sana hakkımı helal etmiyorum dedim.bundan sonrada elini havaya kaldırdıgında dahi olacakların telafisi olamayacagını söyledim

Bu konu yalan diyenler müneccim heralde, hemen teşhisi koyuveriyorlar.
Böyle düşünürsek, burada ki bütün konular yalan, birsürü uç konu var,
insanın aklı almadığı konular var, neden yalan olsun.
Birine yalan söylüyorsun demek için cidden emin olmak lazım.
Kardeşiniz ve kaynınız yanınızda olmuş,
bu izleri nasıl silersiniz bilemiyorum ama umarım bir daha yaşanmaz.
Bu alışkanlıktan vazgeçeceğini pek sanmıyorum ama
Rabim akıl fikir versin, size elini dahi kaldıramasın inş.
Allah yardımcınız olsun.

ben size sonuna kadar inaniyorum
en yakin arkadaslarimdan birinin eside boyle
arkadasim acik olmasina ragmen esinin belirledigi olculerde giyiniyor kisakollu sort mini etek mini sort kesinlikle yasak hem disarida hemde iceride ..
arkadasim giydigi zaman cok buyuk kavgalar ediyorlarmis
hatta en kotusu yatakta sexi gecelikler giymesine bile tahammul edemiyormus
butun aldigim sexi ic camasirlarimi geceliklerimi cope bastim dedi bende hangi erkek sevmezki sacmalama o baska bir seye kizmistir o yuzden tartismissinizdir dedim

ama esi acikca " ben bu gecelikleri o tur kadinlara yakistiriyorum sen giydigin zaman sana yaklasmak bile icimden gelmiyor " demis ..
ne zaman pamuklu babanne gecelikleri giysem hosuna gidiyor dantelli alli morlu kirmizili seyleri hayatimdan cikarttim diyor arkadasim ..
esinizinde mutlaka psikolojik bi problemi vardir ..

X