eşimin saçma kıskançlıgı

kardeşimi aramıştım o gelicek oturup benim manyak kocamla konuşcaz hareket edemiyorum agrıdan bide allah belanı versin dedim diyerek daha öfkelenmiş yok bide eline saglık mı dicektim dedim

Böyleleri laftan anlamaz.:eek:lmaz:
Anlasaydı bunca zaman çektirmezdi. İki gün sonra yine aynıdır.
Lütfen yapmanız gerekenleri yapın.

bu tarz konuları okuduğumda sürekli içimden konu sahibi ne güzel de kandırdım size her şey ben uydurdum diye yazmasını umuyorum.
ben kafamda, insanlığımda bu tarz olayları yaşatamıyorum illa şaka olması gerekiyor gibi düşünüyorum.
gidin o evden lütfen bu şartlardan çok da kötü olacağınızı sanmıyorum. darp raporunuzu alın. kadın sığınma evlerine yerleşin. ama kendinize olan saygınızı kaybetmeyin...
ne olursa olsun o beden bize emanet başkasının bedeninizi acıtmasına izin vermeyin. çocuklarınızın psikolojisinden bahsetmeye zaten gönlüm elvermeyecek...

adam deli belli ki mutlaka devam edecek bu şiddet arkası hep gelmiş hep de gelecek. gidin şikayetçi olun en azından bi hastaneye gidin ya ağrılarız da varmış. allah korusun başınıza falan geldiyse...

ohooo
bu olay aşmış artık ne sevgiyi saygıyı bırakın artık vicdan da yok...yapılacak bişey yok biran önce kurtulup önünüze bakmaktan başka....

arkadaş boşanmayacak.boşanamıycak
kadın diyor işte;ailem sahip çıkmaz,hastayım çalışamıyorum,3 çocuğum var.
kadının boşanamaması için gerekli şartların hepsi mevcut.
o çocuklar ağlaya ağlaya annelerinin dövülmesini daha çok seyredecek.
arkadaş boşanmayacak ama ben erkeğimi değiştiririm diyen kızlarımıza emsal teşkil edecek.
Allah yardımcın olsun...

arkadaş boşanmayacak.boşanamıycak
kadın diyor işte;ailem sahip çıkmaz,hastayım çalışamıyorum,3 çocuğum var.
kadının boşanamaması için gerekli şartların hepsi mevcut.
o çocuklar ağlaya ağlaya annelerinin dövülmesini daha çok seyredecek.
arkadaş boşanmayacak ama ben erkeğimi değiştiririm diyen kızlarımıza emsal teşkil edecek.
Allah yardımcın olsun...

evet arkadaşımın dedigi gibi boşanamayacagım boşanmak çarem olsaydı burada dertleşmeden dogru ya mahkemeye boşanma davası açardım yada polise giderdim bizim gibiler buraya yazıyoruz ki evliliklerinin yolun başında olanların böyle bir durumla karşı karşıya geldiklerinde affetmeyin ilkinde hemen rest çekmeyin birdaha olmaz yalanlarına inanmayın benim hayatım mahfolmuş başkalarına örnek olsun daha iyi kararlar alsınlar diyerek yazıyoruz ki iş işten geçmeden önlemlerini alsınlar şiddet görenler eşlerine asla güvenipte çocuk yapmasınlar kendilerini çıkmaza sokmasınlar okuyanlar bir meslek sahibi olmadan evlenmesinler kendilerini ezdirmeye alıştırmasınlar diyerek hayatımızdan ders alsınlar diyerek yazıyoruz

bu tarz konuları okuduğumda sürekli içimden konu sahibi ne güzel de kandırdım size her şey ben uydurdum diye yazmasını umuyorum.
ben kafamda, insanlığımda bu tarz olayları yaşatamıyorum illa şaka olması gerekiyor gibi düşünüyorum.
gidin o evden lütfen bu şartlardan çok da kötü olacağınızı sanmıyorum. darp raporunuzu alın. kadın sığınma evlerine yerleşin. ama kendinize olan saygınızı kaybetmeyin...
ne olursa olsun o beden bize emanet başkasının bedeninizi acıtmasına izin vermeyin. çocuklarınızın psikolojisinden bahsetmeye zaten gönlüm elvermeyecek...

Aynen aynen...
Konuları sürekli takip etme sebebim de belki bu..
Konu sahibi gelecek,şakaydı,biz çok mutluyuz diyecek..
Olmuyor ama hiç bir zaman olmuyor bu...:çok üzgünüm:

böyle davranmasının altında ne yatıyor acaba.mantıklı bir yanıtı olacağını sanmıyorum gerçi.
canım eşlerin birbirlerini görmeleri sevaptır.dışarıdakilere, tvdekilere bakacağına sana baksın. ben kapalı değilim ama dışarıda pantolon-tunik.uzunkol vb giyerim.evimde ise mini eteklerim, şortlarım, mini elbiselerim var.camlar kapalı olduktan sonra,balkona cama çıkmadıktan sonra eşim bişey demez.hatta hoşuna gider :kedi:

bu tip erkekler,sözüm meclisten dışarı:1closedeyes:salyaları aka aka,hayranlıkla milletin bacısına,kızına eşine bakar,ama evin içinde bile!! kendi eşlerine ,neredeyse çarşaf giydirirler:nazar:
böyle zihniyete ben 'normal' gözüyle bakmıyorum..normal değil bu tip adamlar...üstelik bu yüzden karısına şiddet bile uygulayabiliyor..
sebep:evin içinde uzun kollu giy,şort giyme,mümkünse çarşafa sarmalan öyle dolaşohaoldumsmilebenmi?ben istediğimi giyer,istediğime bakarım:jeyyar:çünkü sana ben bakıyorum,ben olmasam ortada kalırsın:nazar:
ne yazık değilmibenneyaptımki

bu devran böyle gidergamyoncuiremsumalesef..

bu tip erkekler,sözüm meclisten dışarı:1closedeyes:salyaları aka aka,hayranlıkla milletin bacısına,kızına eşine bakar,ama evin içinde bile!! kendi eşlerine ,neredeyse çarşaf giydirirler:nazar:
böyle zihniyete ben 'normal' gözüyle bakmıyorum..normal değil bu tip adamlar...üstelik bu yüzden karısına şiddet bile uygulayabiliyor..
sebep:evin içinde uzun kollu giy,şort giyme,mümkünse çarşafa sarmalan öyle dolaşohaoldumsmilebenmi?ben istediğimi giyer,istediğime bakarım:jeyyar:çünkü sana ben bakıyorum,ben olmasam ortada kalırsın:nazar:
ne yazık değilmibenneyaptımki

bu devran böyle gidergamyoncuiremsumalesef..

vereliniortakvereliniortak

takıntı yapmış o kendine maksatı ben onun her dedigine tamam demeliymişim

valla güç savaşı o zaman onunkisi, kıskançlık falan değil, sen benim inancım gereği dışarda kapanırım demişsin
o da herhalde evede de benim sözümü dinlesin evde de kapansın diyor kendince
nasıl bi mantıksa çözemedim valla

uc cocuk siz dayak yerken esiniz sizi gaddar bir sekilde doverken
sizi seyretmisse aglayarak
bilinki yapmaniz gereken bir sey vardir mutlaka!!!
tamam bosanmayacaksiniz ama darp raporu alin
uzaklastirin bir muddet evinizden
BUNU YAPAMAZMISINIZ???
COCUKLARINIZ ICIN BILEMI???
O COCUKLAR O DAYAK ANLARINI BEYNINE KAYIT EDIP YASAYACAK
VE YETISKIN OLDUKLARI ZAMAN KISILIKLERI BOZULACAK BIR SEKILDE
AYNI BENIM GIBI VE BENIM GIBI OLAN O KADAR INSANLAR VARKI
TRAVMA YASAMIS
BIR SEYLER YAPMALISINIZ ARTIK

uc cocuk siz dayak yerken esiniz sizi gaddar bir sekilde doverken
sizi seyretmisse aglayarak
bilinki yapmaniz gereken bir sey vardir mutlaka!!!
tamam bosanmayacaksiniz ama darp raporu alin
uzaklastirin bir muddet evinizden
BUNU YAPAMAZMISINIZ???
COCUKLARINIZ ICIN BILEMI???
O COCUKLAR O DAYAK ANLARINI BEYNINE KAYIT EDIP YASAYACAK
VE YETISKIN OLDUKLARI ZAMAN KISILIKLERI BOZULACAK BIR SEKILDE
AYNI BENIM GIBI VE BENIM GIBI OLAN O KADAR INSANLAR VARKI
TRAVMA YASAMIS
BIR SEYLER YAPMALISINIZ ARTIK

Katılıyorum.
Boşanmayacaksanız bile ,çocuklarınız için birşeyler yapmalısınız.
Böyle bir ortamda helak olup gidecekler.
Ömürleri boyunca unutamayacaklar yaşadıklarını.
Onlar için birşeyler yapın en azından.

Canım bence de bu kıskançlık değil psikopatlık
Benim sevgilimde dışarda açık falan giydirmez tesettürlü değilim ama yine de fazla açık giyinmem fakat evlenince evde istediğim gibi dolaşırım evimin içinde de ne giyeceğime karışamaz ya!
Hem dinimizde de bu böyle kadın evinde istediği gibi giyinebilir kocası için süslenebilir bu asla günah değildir hatta kadın ve erkeğin ilişkileri için kadın evinde bakımlı olsa süslense istediği gibi giyinse daha iyi olur.
Acaba eşin tarikata falan mı bağlı?
Hani bir sürü kendi kafalarından günah sevap çıkaranlar varya sapkın tarikatlardan söz ediyorum.
Çünkü bazı insanlar ne yazıkki körü körüne hiç düşünmeden böyle şeylere bu dinle alakası olmayan tarikatlarla inanabiliyorlar....

X