Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.

Ya arkadaşım hala aynı şeyi söyluyorsun asılmak ne demek ne yani kaynın gavat mı eminim asılmıştır herkese kız sizde izlemişsinizdir
Kişisel algıladığım bir durum olsaydı eminim o gün 3 aile ve 3 kadın vardı herkes hem fikir olmazdı diye düşünüyorum asılmak basit bir tabir kız hepimizin içinde bunları yaptı herkesin yüzü düştü o gün eşime kalk gidelim diyemedim çünkü o da kendinden geçmişti

Şimdi şöyle çok haklısınız benim sitemim eşime ama diyemem ki kız da çok normaldi diyemem ama eşim mesafeli olsaydı kesinlikle bayan bunları yapamazdı diye düşünüyorum o gün sevgilisi olacak kaynım da dahil kocam rahatsız olmadı onun dışında herkes rahatsızdı.

O kadar kadın bi bıcırık kızı alt edemediniz mi?

Evet ortamda 3 bayan vardık onlarda rahatsız oldular. Benden daha da tepkililer ne yazık ki

E tamam erkeklerde içinde tutup tutup birbirini opüyor saçma sapan davranıyorlar adamlara gay mi diyoruz veya birbirine asılıyor mu bu iş kadın erkek olunca mı kadın herkese asılmış oluyor pes

Evet ortamda 3 bayan vardık onlarda rahatsız oldular. Benden daha da tepkililer ne yazık ki
Yani ortamdaki 4 kadin, bu kayinbirader esinin davranislarindan rahatsiz olmus ama eşiniz ve eşi normal sayiyor, oyle mi?

Cok degisik bi durum.

Burda bi uye vardi, musakka, onun da esinin kendi erkek kardesinin esiyle iliskisi vardi, adam zengin diye herkes normal sayiyordu. Boyle bi durum var herhalde.

Diger 3 kadinla birlikte ortaligi birbirine katmak icin neyi bekliyorsunuz madem cok eminsiniz asilma durumu olduguna?

O kadar kadın bi bıcırık kızı alt edemediniz mi?
Aile toplantısıydı kavga kıyamet kocamla benim aramda çıktı diğer çift te kavga etti ama onlar kendi arasında meseleyi çözdüler adam o kıza mesafe koydu şuan kız da evlenecek aile içine girecek diye politik olarak iyi davranıyor ama eşim fazla samimi yani gözüme çok batıyor sürekli espiriler felan kolay değil eşimle eşimin yanlışları yüzünden boşanacaktık nerdeyse tabii tek sorunumuz bu değildi ama bizim o gün kavgamız hiç istenilmeyen boyutlara gitti ve kavga amacımız sarhoş olmasının dışında farklı şeylere evrildi diyeyim

Musakka değil o Sahraanka. Kadının kardeşinin karısına aşıktı kocası.

Son düzenleme:
Herkes kocayla arayı iyi yapınca siz ortada kaldınız yani.

Takıldım ama üstünden baya zaman da geçti bir çok badire atlattık yani hemen ayrılmayı düşünmüyorum tabii ki ama şuan göstereceği tavırlar evliliğim için çok önemli

Bu elti tam olarak ne yaptı? B babynative
Diğer kayınla elti ne durumda?
Boşanacaklardı adam karısının yanında durdu ama diğer kız aileye gireceği için politik olarak iyi davranıyorlar ama mesafeliler de en azından yapılanları örtbas etme peşinde değiller olması gerektiği gibi bence hayatlarına devam ediyorlar

Kız boşan demeyelim diye yeni üyelik mi aldın, Allah seni Yine de bence boşan ahdjsksklak güvenmiyorsun eşine çünkü, o da muhtemelen kaşı gözü oynayan bir tip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…