Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.🙏

Olayı tam olarak burada kelimelerle ifade etmek güç temas çok genel bir ifade bence temas derken sarılmak öpmek istemek sürekli bunlar kocama ters olmayabilir bana ters eşim bunu biliyor ve problemim kızla değil eşimle zaten ayrıca kız içmesini bilmiyor sapıtıyorsa eğlence diyip geçemem çünkü o ortamda bir evli abisi daha vardı karısı inanılmaz kızın tavırlarından rahatsız oldu üstelik biz gittiğimiz yerde misafirdik ve davet bile edilmemişiz kocam bunu bana söylememişti zoraki gittik ve hoş şeyler olmadı.
Kız kocanızı öpmeye kalkıyor sız susuyor musunuz ?

Profesyonel destek alacağım zaten tek anlamadığım şu aslında cidden ben mi bir şeyleri abartıyorum eşim de hata yapmadı ben mi büyüttüm kendimi sorgulama aşamasına girdim burda bunu kimse çözemez tabii iş bende ve eşim de bitiyor bunu da uzman ile halledebiliriz ben sadece fikirlerimi burada değerlendirmek istedim
Herkesin normali başkadır. Bi arkadaşım var eniştesiyle çok samimi yani benim aklımın almayacağı kadar ama onlarda çok normal. Benim eşim ağırdır mesela böyle şeyleri sevmez, mahal vermez. Cıvık olsa ben yapamazdım.

Profesyonel destek alacağım zaten tek anlamadığım şu aslında cidden ben mi bir şeyleri abartıyorum eşim de hata yapmadı ben mi büyüttüm kendimi sorgulama aşamasına girdim burda bunu kimse çözemez tabii iş bende ve eşim de bitiyor bunu da uzman ile halledebiliriz ben sadece fikirlerimi burada değerlendirmek istedim
Anladım. Muhtemelen fazla abartmışsınız gibi görünüyor şu durumda. Ama böyle şeyler de kişiden kişiye değişir. Hepimizin hayata bakışı, ahlak anlayışı, görgüsü farklı. Burda sorun olan sizin eşinizle de farklı. İkinizden biri diğerinin çizgisine geçecek ya da ortak bir noktada buluşacaksınız bir şekilde evlilik yürüyecekse eğer.

Herkesin normali başkadır. Bi arkadaşım var eniştesiyle çok samimi yani benim aklımın almayacağı kadar ama onlarda çok normal. Benim eşim ağırdır mesela böyle şeyleri sevmez, mahal vermez. Cıvık olsa ben yapamazdım.
Ağır olunması lazım işte biz eşimle pek tanımadan görücü usulü ile evlendik hata burda

Susmadım zaten öpmeye çalıştığı bile inkar edildi zaten diğer evli olan eltim de o kadar sinirlendi ki çoğu şeyi göremedi gidip kendini bir odaya kapattı
Öpmeye çalıştı derken? Dudağından mı öpmeye çalıştı? Yanaksa arkadaşlarımızı bile sarılıp öpüyoruz bunda bir şey yok.

Susmadım zaten öpmeye çalıştığı bile inkar edildi zaten diğer evli olan eltim de o kadar sinirlendi ki çoğu şeyi göremedi gidip kendini bir odaya kapattı
Akla mantığa aykırı bir şey anlatıyorsunuz şu an🙄 böyle bir ortam olmuş olsa herkes problem çıkarır. Ha nedir, evlenecek olan kayın manyağın tekidir, evlensin defolsun gitsin diye her şeye okey deniyordur susuyorlardir anca o zaman anlarım 🤔 en azından kafalarında bir şey var derim.

Akla mantığa aykırı bir şey anlatıyorsunuz şu an🙄 böyle bir ortam olmuş olsa herkes problem çıkarır. Ha nedir, evlenecek olan kayın manyağın tekidir, evlensin defolsun gitsin diye her şeye okey deniyordur susuyorlardir anca o zaman anlarım 🤔 en azından kafalarında bir şey var derim.
Valla ya kayınço kaktırılmaya çalışılıyor ya da ailenin kıymetlisi artık kimi getirirse getirsin aileye mecbur çekicez yoksa oğluş üzülür diye susuluyor ya da konu sahibi abartıyor bilemedim. O kadar insanın ses çıkarması lazımdı, çiftlerin birbirini yemesi değil. Demek kayınçonun tuhaf nişanlısı hepsinin hayatından kıymetli.

Konu başlığınız "Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım? " olunca; kaynınızın sevgilisi alkollü iken, ailenizden biri veya birileri fiziksel zarar gördü hatta kayıp yaşandı sanmıştım.

Gerçekte ne oldu tam olarak ?
İki tane evli adama sarkıntılık edildi işte ben kibar tabirle yazdım sorunun büyüğü eşimde tabii

Kucağına oturmasına ramak kaldı yakınlaşıp dans eder gibi gözünün içine bakarak şarkı söylemeler felan ama ikisi de sarhoş yani
Bi galiba ben rahatsız olmadım çünkü alkol alındığında insanlar daha rahat davranır şarkıda söyler oynarda ziplarda içmeyenlere aşırı gelir ama öyle değildir o durum

İlk defa böyle bir durum oldu sorun onlar birçok şeyi normal karşılayan bir aileymiş ben yeni evliyim zaten pek de tanıyamadan evlendim işte sorun buralarda.

Valla ya kayınço kaktırılmaya çalışılıyor ya da ailenin kıymetlisi artık kimi getirirse getirsin aileye mecbur çekicez yoksa oğluş üzülür diye susuluyor ya da konu sahibi abartıyor bilemedim. O kadar insanın ses çıkarması lazımdı, çiftlerin birbirini yemesi değil. Demek kayınçonun tuhaf nişanlısı hepsinin hayatından kıymetli.
Kayınvalidem oğlum evlenecek diye hepimizin bu konuyu kapamasını istedi kız arkadaşı saygı duyun felana döndü iş

Bakış açısına göre değişir ama ben genel olarak sarınılmasından dağıtılmasından hoşlanmam
Valla bilemiyorum biz içince kimseye yürümuyoruz asılmıyoruz evet samimi oluyoruz gülüp eğleniyoruz siz görseniz belki birbirimize yürüdüğümüzü düsüneceksiniz ne bileyim :KK66: kocamın içince başkalariyla oynaşıcağını düşümsem kocam olmaZdı zaten siz eski konularınızı saklamayında bi atın bence hiç normal gelmediniz bana

İki tane evli adama sarkıntılık edildi işte ben kibar tabirle yazdım sorunun büyüğü eşimde tabii
İki tane evli adama aileye gelin olarak girecek kadın sarkıntılık etti ama sizden başka kimse bunun farkında değil ya da umursamıyor. Eşyanın tabiatına aykırı şeyler yazıyorsunuz. Muhtemelen sıradan eğlenen insan ilk kez gördüğünüz için yanlış anlamışsınız mevzuyu.

X