Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.🙏

Şimdi şöyle çok haklısınız benim sitemim eşime ama diyemem ki kız da çok normaldi diyemem ama eşim mesafeli olsaydı kesinlikle bayan bunları yapamazdı diye düşünüyorum o gün sevgilisi olacak kaynım da dahil kocam rahatsız olmadı onun dışında herkes rahatsızdı.
Naptı bu kız?Alkolün etkisiyle kucaktan kucağa mı zıpladı. Zorla sarılıp şehvetli davranışlarda mı bulundu? Sarılmış öpmüş ve cıvık davranışlarda bulunmuş,gülüp eğlenilmiş. Bu gibi durumdan rahatsızlık duyulursa bi daha o kişiyle alkol alınmaz olur biter. Ne bu küsmeler boşanmalar yok daha neler? Kıskançlık yapıp geline bok atmayın. Eşiniz de kardeşinin müstakbel eşine yavşayacak bi sapıksa zaten boşayın.

Takıldım ama üstünden baya zaman da geçti bir çok badire atlattık yani hemen ayrılmayı düşünmüyorum tabii ki ama şuan göstereceği tavırlar evliliğim için çok önemli
İstediğiniz tavırları göstermeyecek eşiniz. Biz burdan anladık bunu siz anlamak istemiyorsunuz sanırım.

Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.🙏
Eşiniz yengesine o gözle bakacak kadar iğrenç biri mi ? Sarhoşken temastan kastınız ne ? Kucağına oturması ,yüzünü okşayıp sevmesi, aşık aşık ellesmeler mi ? Sarhoş saçmalıkları mi ?

Eşiniz yengesine o gözle bakacak kadar iğrenç biri mi ? Sarhoşken temastan kastınız ne ? Kucağına oturması ,yüzünü okşayıp sevmesi, aşık aşık ellesmeler mi ? Sarhoş saçmalıkları mi ?
Kucağına oturmasına ramak kaldı yakınlaşıp dans eder gibi gözünün içine bakarak şarkı söylemeler felan ama ikisi de sarhoş yani

Geçmedi bir şeyler birikerek ilerliyor tabii ama eskisine göre daha iyiyim
Bakın sizin iyi olmanız kötü olmanız değil mesele. Anlamadığınız nokta bu. Kardeşinin eşine cinsel yakınlık gösterdiğini düşündüğünüz bir adamla evliliğinizi sürdürmeye çalışıyorsunuz. Bu aldatılmaktan bile daha ağır bir mevzu, bambaşka bir kulvar, iki eş arasında güvensizlik yaratacak en zor durum. Bu aşılabilecek, geride bırakılabilecek, düzeltilip toparlanacak bir mevzu değil.

Ama dersiniz ki ben kıskanç bir insanım, normal insan ilişkileri bile bana fazla geliyor. Sorun eşimin ya da diğer kadının davranışlarında değil o zaman konu sizinle ilgili olur, çözmeniz için yardımcı oluruz ya da profesyonel yardım almanız işe yarar. Aksi halde ı ıh…

Bakın sizin iyi olmanız kötü olmanız değil mesele. Anlamadığınız nokta bu. Kardeşinin eşine cinsel yakınlık gösterdiğini düşündüğünüz bir adamla evliliğinizi sürdürmeye çalışıyorsunuz. Bu aldatılmaktan bile daha ağır bir mevzu, bambaşka bir kulvar, iki eş arasında güvensizlik yaratacak en zor durum. Bu aşılabilecek, geride bırakılabilecek, düzeltilip toparlanacak bir mevzu değil.

Ama dersiniz ki ben kıskanç bir insanım, normal insan ilişkileri bile bana fazla geliyor. Sorun eşimin ya da diğer kadının davranışlarında değil o zaman konu sizinle ilgili olur, çözmeniz için yardımcı oluruz ya da profesyonel yardım almanız işe yarar. Aksi halde ı ıh…
Profesyonel destek alacağım zaten tek anlamadığım şu aslında cidden ben mi bir şeyleri abartıyorum eşim de hata yapmadı ben mi büyüttüm kendimi sorgulama aşamasına girdim burda bunu kimse çözemez tabii iş bende ve eşim de bitiyor bunu da uzman ile halledebiliriz ben sadece fikirlerimi burada değerlendirmek istedim

X