Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.🙏

Ailem bu noktayı görmedi ve ailemi de tanımıyorsunuz doğru bir evlilik yapamamış olabilirim ama şimdi konu ailem değil inan onların da bana çok ama çok hataları ve zorbalıkları var ben hatayı bir an da evlenmekle yaptım ve bedelini ödüyorum
Birşey sorucam aileden daha mı iyi oluyor el oğlu babamla hiç anlaşamam babam olmasaydı keşke ve kan bağına bile inanmiyorum o derece eşimde çok çok iyidir gene de ben 32 yaşında evlendim hiç anlasamadığim huzursuz bir evde olduğum halde

Ailem bu noktayı görmedi ve ailemi de tanımıyorsunuz doğru bir evlilik yapamamış olabilirim ama şimdi konu ailem değil inan onların da bana çok ama çok hataları ve zorbalıkları var ben hatayı bir an da evlenmekle yaptım ve bedelini ödüyorum
Üzgünüm ama hiç bir aile gözünün önünde baldızıyla çiftleşen, şiddet gösteren, tekmeleyip sokağa atan kocadan kötü olamaz.

Çalışıyorsun neden ayrılmayı düşünmüyorsun peki? Sevip sevilmediğin aceleyle yapılan görücü usulü evlilikte diretme neden
İşini de bırakmış muhtemelen. Aile işini bırakma gitme bu adamın peşinden demiş. Dinlemedim dediğine göre gitmiş.

Birşey sorucam aileden daha mı iyi oluyor el oğlu babamla hiç anlaşamam babam olmasaydı keşke ve kan bağına bile inanmiyorum o derece eşimde çok çok iyidir gene de ben 32 yaşında evlendim hiç anlasamadığim huzursuz bir evde olduğum halde
umarım huzurun devam eder ben bir kumar oynadım ve tutmadı ikisi de farklı cehennemler hangisine katlanmak istediğine bağlı

Boşanıp baba evine dönmezseniz sizi zorbalayamazlar. Dönerseniz aynı tas aynı hamam olur. Madem çalışıyorsunuz, masraflarınızı ödeyebilirsiniz. Siz evde kalın, koca gitsin.

Uf he ya oturdu şimdi. Bi de eski konuları bulup napacaksınız diyo. Adam nerden evlendim modundaydı bi de saldırmıştı bu olayda, bu sefer onları es geçmiş tabi. Sonra da bulmayın geçmiş geçmişte kaldı diyor, aynen canım kalmış 😐
Nereye kalıyo be lök gibi meydanda hepsi.

Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.🙏
Temastan kastın konuşurken eşinize dokunması mı? Yani bu dokunma şehvetten kaynaklanan bir dokunma mı? Eşim ve arkadaşlarımla bir çok alkollü ortamda bulundum. Yani el kol ile birbirine dokunan gördüm ama bunu şehvetten yapana rastlamadım. Eşinizin kardeşi evleneceği insanı iyi tanıyor olmalı ki sorun olarak görmemiş. Kıza sinirlenip eşinizle 1 yıl boyunca süren bir tartışmaya girmenize anlam veremedim. Bazı insanlar dışa dönük ve bulunduğu ortamda sevecen komik karşılana bilir yani alkolün etkisi ile de eşinize dokunarak konuşmuş olabilir. Alkollü ortama girmeyin yeter ama yüz yüze bakılan ortamda soğuk rüzgarlar estirmenin anlamı yok diye düşünüyorum

İşim var demiş yaşayabilir bence ama ona cevap vermedi
Ailesi ayrı yaşamaya izin vermez diye düşünüyordur ama ayrı evde kalacağım dese pek bir şey diyemezler. Normalde ayrı eve çıkmaya karşı olanlar bile boşanma sonrası ayrı eve çıkmaya laf etmiyorlar. Konu sahibi de korkuyor olabilir.

İnsanlar yuksek alkol alinca; alkolsuz haldeyken yapmak istedikleri seyi daha rahat yapiyorlar. Mesela cinsel sorunlari olan kadinlar alkol alinca daha rahat sevisiyor, kendisi olabiliyor. Bakin mesela vajinismus konularinda sarap icin deneyin vs derler. Neden? Cesaretlendiriyor çünkü.

Insanlar eski sevgililerini unutamadiysa alkol alinca yazarlar/ararlar. Cesareti alkolun verdigi rahatliktan alirlar.

Ornekler çoğaltılabilir. İnsanlar alkolluyken yapmak istemedigi seyleri yapmiyor. Icinde var olan ve bastirdiklari seyleri yapıyorlar

Burada 1-2 kadeh atmaktan bahsetmiyorum bu arada. Mantikla hareket etmeyi birakacak kadar icmekten bahsediyorum.

Gittim esas hesabınızın tüm konularına göz gezdirdim.Evlendiğiniz adam sizi sevmiyor,size saygı duymuyor.Kadınlarla ilişkilerinde çok rahat.Bir ara öncesinde parayla birlikte olduğu kadınlar olduğundan bahsetmişsiniz.Bir ara yakın bir kız arkadaşı olduğundan ve bundan rahatsız olduğunuzdan.Bir ara kendinden yaşça büyük bir kadınla aralarındaki samimiyetten rahatsız olduğunuzdan.Siz tüm bu konularda rahatsız olurken adam oldukça pişkin davranmış ve sizi umursamamış bile.Bu evliliği ısrarla sürdürmek istemenizin sebebi ne?Bir daha evlenemeyeceğinizi düşünmek mi?Aile evine dönmek istemediğiniz için mi?Yoksa celladınıza mı aşıksınız?Olay tam olarak nedir Allah aşkına.
Bu arada bir yerde adamın alkol aldığını,hatta uyuşturucu kullandığını yazmışsınız.Sizce de tek sorun aileye yeni katılacak olan elticik ve yaptıkları mı?Bu adamda baştan sona red flag varmış yahu.Bile bile lades demişsiniz malesef😕

X