Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.🙏

Yani bütün erkek kardeşler hepsi bunu inkar etti içki içmedi denildi kayınvalidem diğer 2 gelinden de olayı anladı ama salağa yattı diye düşünüyorum
Ben bu kısmını hiç anlamadım zaten bir sürü anlamadığım yer var ama içki içmedi diye tutturdular mı yani? bir de nasıl görmediler içtiğini ki? Çok mu kalabalıktı? Icmeden yaptiysa bunları daha fena ki🤔🙄

Önceki paragrafı sildim. Orada yazana göre adamla zaten sorunlar varmış. Ben böylesi adamla yapamazdım. Konu sahibinin yerinde olsaydım da sürdürmek için çabalamazdım. Değişmez bu adam.
Neyse onu bulmak kolay zhehehe.

Eşin leş biri farkında mısın? Sen kaynına sarılsan askıntı olsan ne der mesela?
Burnun sürtsün diye daha seni mi tehdit ediyor. Ben böyle çarpık ilişkilerin olduğu anda boşanılması gerektiğini düşünüyorum. Yaşarsanız sürekli bu iğrenç tavırlara maruz kalacaksın farkında mısın?
Kalıyorum zaten onunla konuşup orta yolu bulmaya çalışıyorum ben zaten benim fikirlerimi de dikte etmeye çalışmıyorum ben kadın olarak alındım zoruma gitti sana kimse temas etmesin diyorum kardeşi gibi görüyor ne var bunda sarılacak tabii diyor demekki yine bir çilingir sofrası yine bir ortam sarmaş dolaş olalım istiyor o günü düşündükçe sinirlerim bozuluyor buradakiler halen eğlence dalga peşinde cidden belki psikolojikmen de iyi değilim sağlıklı düşünemiyorum sağlıklı kararlar veremiyorum bana genel olarak saygı duyulmadığını düşünüyorum burada ne yapacağımı bilemiyorum cidden boşan demek kolay herkes işine gelmeyince ayrıl modunda kolay mı bu işler ya cidden

Ben bu kısmını hiç anlamadım zaten bir sürü anlamadığım yer var ama içki içmedi diye tutturdular mı yani? bir de nasıl görmediler içtiğini ki? Çok mu kalabalıktı? Icmeden yaptiysa bunları daha fena ki🤔🙄
Ya kayınvalidemin içki takıntısı var kız içiyorsa gelinim olmasın modunda ama oğulları da içiyor benim bu bütün saçmalıklar birikti birikti daha önceki sorunlar da birikti kocama kızmamla beraber o kızın da laubali hareketleriyle olay büyüdü işte sonra aileler toplantı felan yaptılar çünkü olayı ben ailelere taşıdım çünkü ben o gün kavga edince eşim beni kış günü sokağa attı çok fena şeyler yaşadık diyorum ya ailesi mecburen konuyu öğrendi yani aslında çok da şikayet edeyim modunda değildim sonra aileler toplandı ve çocuklar dedi ki annecim içki felan olmadı felan filan işte klasik bir konuşmaydı alttan alın bilmem ne gençtir cahildir sizi sevdiği için öyle davranmış iyi niyetlidir dendi

Kalıyorum zaten onunla konuşup orta yolu bulmaya çalışıyorum ben zaten benim fikirlerimi de dikte etmeye çalışmıyorum ben kadın olarak alındım zoruma gitti sana kimse temas etmesin diyorum kardeşi gibi görüyor ne var bunda sarılacak tabii diyor demekki yine bir çilingir sofrası yine bir ortam sarmaş dolaş olalım istiyor o günü düşündükçe sinirlerim bozuluyor buradakiler halen eğlence dalga peşinde cidden belki psikolojikmen de iyi değilim sağlıklı düşünemiyorum sağlıklı kararlar veremiyorum bana genel olarak saygı duyulmadığını düşünüyorum burada ne yapacağımı bilemiyorum cidden boşan demek kolay herkes işine gelmeyince ayrıl modunda kolay mı bu işler ya cidden
Aileni dinlemedin, kocanın peşinden gittin işini bırakıp değil mi? Şimdi ailen de kalmadı arkanda, işin de…😔

Boşan demek kolay değil ama eşiniz bu karakterdeyse başkalarıyla da benzer yakınlaşmaları yapıyordur ve normal karşılıyordur. Siz laf edersiniz diye gözünüzün önünde yapmaz belki ama adamın normali bu. İdare edeceksiniz siz de o zaman, madem boşanması zor.

Karşı cinsle ayarı tutturamayan kişiler beni kendilerinden soğutuyor. Sırf bu yüzden soğuduğum kişiler var. Çok sevsem bile soğurum.

Sizin konunuzu hatırladım ama bu başka üyeliğiniz sanırım. Kız sarhoş olunca kocanıza sırnaşmıştı sanki ve dumura uğramıştı oradakiler. Ne kutlamasıydı, hatırlamıyorum ama.

Kocanız rahatsız değil demek ki bu durumdan. Evlenmeden önce de bu zihniyetteydi muhtemelen. Keşke evlenmeseymişsiniz. Kendisini sizin için baskılamaya çalışsa da zihnen değişmeyecek. Ben kabul edemezdim açıkçası. Prensiplerime zıt.
Israrla konuşup orta yolu bulmaya çalışıyorum daha az önce aileni ara bitirelim ben daha fazla dayanamıyorum hep beni suçluyordu çünkü bu kadar berbat bir kadınsam ayrıl dedim asla icraat yok seni seviyorum diyor halen şaka mı ya adam narsist resmen

Darknesrises Darknesrises bu. Ne marifetleri var o kocanın, bu kadarla boşanma olmaz onun için.
Uf he ya oturdu şimdi. Bi de eski konuları bulup napacaksınız diyo. Adam nerden evlendim modundaydı bi de saldırmıştı bu olayda, bu sefer onları es geçmiş tabi. Sonra da bulmayın geçmiş geçmişte kaldı diyor, aynen canım kalmış 😐

Dinlemedim evet çünkü ailem de çok saygısızdı o ayrı konu neyse ama işim var ve ailemle arayı düzelttim küs değilim
Tabi kızlarını tekmeleyip sokağa atan adama ve kendisine bu muameleyi yapan adama seviyorum diye yapışan kızlarına saygı duymaları gerekiyordu. Yanlış yapmışlar.

Ocak 2023'te bekarmışsın, hayatında kimse yokmuş.
Mayıs 2023 düğün stresi varmış.
Ocak 2024'te bu konu patlak vermiş.
Aralarda zaten şiddet, kaos falan var.
Belli ki ikiniz de aradığınızı bulamadınız evlilikte. Görücü usulünde bu kadar zıtlık da saçma yani.
Yoluna bakmalısın artık.

Boşan demek kolay değil ama eşiniz bu karakterdeyse başkalarıyla da benzer yakınlaşmaları yapıyordur ve normal karşılıyordur. Siz laf edersiniz diye gözünüzün önünde yapmaz belki ama adamın normali bu. İdare edeceksiniz siz de o zaman, madem boşanması zor.

Karşı cinsle ayarı tutturamayan kişiler beni kendilerinden soğutuyor. Sırf bu yüzden soğuduğum kişiler var. Çok sevsem bile soğurum.
Hah bak normali bu benim sorunum da bunu anlamamak belki bin tane insan dese ben de hak versem kafama girmiyor ne oluyor bilmiyorum ki daha nolması lazım cidden çağresiz kaldım mesele o kız da değil eşim genel olarak böyle ve cidden güven duygumu yitirdim çünkü genel olarak beni takmıyor ve savunması bunda ne var bunu mu kafaya takıyorsun bu mu sorun kavga sebebi mi cidden dediği bir çok olay evlilikte boşanma nedeni ya valla ayrılsın gitsin artık kendime olan saygımı yitirdim ben yapamıyorum o yapsın bari yemin ederim kendimden nefret ediyorum bu şahıs yüzünden kadın gibi görmüyorum iğreniyorum kendimden

Tabi kızlarını tekmeleyip sokağa atan adama ve kendisine bu muameleyi yapan adama seviyorum diye yapışan kızlarına saygı duymaları gerekiyordu. Yanlış yapmışlar.
Ailem bu noktayı görmedi ve ailemi de tanımıyorsunuz doğru bir evlilik yapamamış olabilirim ama şimdi konu ailem değil inan onların da bana çok ama çok hataları ve zorbalıkları var ben hatayı bir an da evlenmekle yaptım ve bedelini ödüyorum

Belli ki ikiniz de aradığınızı bulamadınız evlilikte. Görücü usulünde bu kadar zıtlık da saçma yani.
Yoluna bakmalısın artık.
Haklısın 👍

Ailem bu noktayı görmedi ve ailemi de tanımıyorsunuz doğru bir evlilik yapamamış olabilirim ama şimdi konu ailem değil inan onların da bana çok ama çok hataları ve zorbalıkları var ben hatayı bir an da evlenmekle yaptım ve bedelini ödüyorum
Çalışıyorsun neden ayrılmayı düşünmüyorsun peki? Sevip sevilmediğin aceleyle yapılan görücü usulü evlilikte diretme neden

Konuya bende denk geldim önce beynim algilamadi . Adam evli karısı var iki tane de uzaktan akraba kız var. Kızlar kardeş ve onlardan büyük olanı da evli . Hatta öldürülen adamla sevgili olan hamile kız varya onun kocası kız kardesine de taciz etmiş . Anlatamamis olabilirim .
Aaa oraya kadar bakamamışım demek ki.. Programın sonlarına doğru çıktı o zaman ortaya..

Biz anlayamayız da anlatamayız da neler yaşanıyor bazı aileler de..

Bu kızların anneleri de o gençlerden birinin abisiyle ilişki yaşıyormuş. Kocaman, yaşlı başlı kadın. Bir de bunların hepsi takvalı duruş sergileyen hanım ablalar, tertemiz görünümlü gençler..

Yoluna bakmalısın artık.
Aracı kim olduysa bir daha konuşmazdım sanırım. Neresini görüp de kefil olmuş da aracı olmuş?

Konuya bende denk geldim önce beynim algilamadi . Adam evli karısı var iki tane de uzaktan akraba kız var. Kızlar kardeş ve onlardan büyük olanı da evli . Hatta öldürülen adamla sevgili olan hamile kız varya onun kocası kız kardesine de taciz etmiş . Anlatamamis olabilirim .
Bu kim ? Kafanıza göre yorum mu yapıyorsunuz alttaki paragraf bana ait ama bu konu değil

X