Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.

Eşin leş biri farkında mısın? Sen kaynına sarılsan askıntı olsan ne der mesela?
Burnun sürtsün diye daha seni mi tehdit ediyor. Ben böyle çarpık ilişkilerin olduğu anda boşanılması gerektiğini düşünüyorum. Yaşarsanız sürekli bu iğrenç tavırlara maruz kalacaksın farkında mısın?

O üyeliğim kapandı ben kapattım yani
Tamam konularinizda kapanmadi sonucta.

Icki icmemesi gereken bi rahatsizlik var.
Icince sapitan bir sevgili var
Bunu bilerek iciren biri ve kardesleri var.

Kardesler ve erkek sevgili icki icmemis, kizi aralarinda oynatmislar anladigim kadariyla.

Ya da ben korkunc fesatlikta yorumladim ama diger eltileriniz ve siz (icen kiz dahil) korkunc erkeklerin eline dusmussunuz diye dusunuyorum.

Eşiniz de sarhoşmuş..

Kız fena bunu bir kenara yazın dikkat edin.

Eşiniz bu durumu normal karşılarken size açıklaması ne?

Ayrıca ben, alkolün insanların dışa yansıtamadıklarını daha rahat yansıtabildikleri için alkolün arkasına sığındıklarını düşünüyorum.

Bilimsel olarak zaten alkolluyken bilincin kaybedilmedigi haliyle alkolluyken yapilan herseyin bilincli olarak ancak daha cok cesaret yuklenildigi icin rahat yapildigi kanitlanmis.

Yani sarhostum aydim ben bu isten caydim olayi tamamen sahtekarlik.

Benimde.

Herkes kiza yuklenmis ama kiz hastaymis, hastayken icki icmemesi gereken bir rahatsizligi varmis, belki ilac kullaniyordur ve ilac+icki ile bilincsiz davranmis da olabilir.
Sanki kayni bu iki kardeşe düşman evliliklerini bozmak istemiş bu kızı kullanmış gibi
Ama sonradan evlenme olayı da var
Çok sacma ilişkiler...

Benimde.

Herkes kiza yuklenmis ama kiz hastaymis, hastayken icki icmemesi gereken bir rahatsizligi varmis, belki ilac kullaniyordur ve ilac+icki ile bilincsiz davranmis da olabilir.
Bence konu sahibi bir şeyleri yanlış aktarıyor. İnanasım gelmedi böyle aile ilişkilerine. Gerçekten anlattığı gibiyse de o ailenin içinde hala ne işi var o zaman?

Benimde.

Bana şey gibi geliyor hastalık kısmı da.
Kızın reflüsü var alkol almaması lazımdı gibi bir şey çıkacak altından sanki.

sadece kendisi de değil ki
evli diğer kayın-elti çifti de boşanmamış
Diğer çiftte gerçekten sorun olup olmadığı da muamma. Kadının cidden başı ağrıyordu belki. Ya da konu sahibini ve eşini davet etmemiş, davetsiz gittiler diye sinirlendi odalara kapattı kendini. Konu sahibi ne anlatırsa onu biliyoruz da anlattıkları mantık çerçevesine oturmuyor.

Konu sahibi konu o kadar saçma ki . Gözümün önünde diyorsun ki kocam normal içti yani sarhoş değil . Gelin olacak kız bir kocama yavşadi bı abisine yavşadi . Sarıldı , öptü , seni seviyorum dedi bilmem ne sizde Konya ovası misiniz normal devam ettiniz ? Aileler niye görüştürmeye çalışıyor? Siz niye kabul ediyorsinuz ? Anlattığıniz kız baya eskort çünkü ya siz farkli bir dünyadasiniz ya da eşinizin ailesi baya xxxxxxxxxxl . Anlattıklarıniz mutlak doğruysa hadi diyelim o gün göt baş dağıldı bir daha hiçbir suretle bir araya gelemezdim.

Konuya bende denk geldim önce beynim algilamadi . Adam evli karısı var iki tane de uzaktan akraba kız var. Kızlar kardeş ve onlardan büyük olanı da evli . Hatta öldürülen adamla sevgili olan hamile kız varya onun kocası kız kardesine de taciz etmiş . Anlatamamis olabilirim .

Sizin konunuzu hatırladım ama bu başka üyeliğiniz sanırım. Kız sarhoş olunca kocanıza sırnaşmıştı sanki ve dumura uğramıştı oradakiler. Ne kutlamasıydı, hatırlamıyorum ama.

Kocanız rahatsız değil demek ki bu durumdan. Evlenmeden önce de bu zihniyetteydi muhtemelen. Keşke evlenmeseymişsiniz. Kendisini sizin için baskılamaya çalışsa da zihnen değişmeyecek. Ben kabul edemezdim açıkçası. Prensiplerime zıt.

Aha olay buydu.

Seni yerim sabahtan beri arıyoz. Adam gram sevmiyor konu sahibini, bi punduna gelip evlendiğini düşünüyor, kadına zerre tahammülü yok. Şimdi anladım neden kadınların birlik olup bu bastıbacak kızı ayağının altına almadığını, ailede ciddi sıkıntılar var kimse birbirinden haz etmiyor belli ki.

Önceki paragrafı sildim. Orada yazana göre adamla zaten sorunlar varmış. Ben böylesi adamla yapamazdım. Konu sahibinin yerinde olsaydım da sürdürmek için çabalamazdım. Değişmez bu adam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…