Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Şu an en güzel küfürlerimi sıralamak istiyorum eşiniz olacak şahısa.
Utanmaz.

Davrandigi şeyden ötürü pişman ve kesinlikle aldatma olmadiginj soyluyor.

a aaaaa. sen niye cevap yazmadın canlı canlı ya. rezil etyseydin ya şu kızı bir kere. bakalım birdaha mesaj atabiliyomu utancından. kavgaysa kavga Allah Allah. resmen flört ediyorlar.

a aaaaa. sen niye cevap yazmadın canlı canlı ya. rezil etyseydin ya şu kızı bir kere. bakalım birdaha mesaj atabiliyomu utancından. kavgaysa kavga Allah Allah. resmen flört ediyorlar.
Kızın daha eşimle konusmadigini işyerinden bir bayandan ogrendim.zaten müdürleri ikisini de uyardi

Bana tabi buradan mesaj yazmak kolay ama o evde yaşayan sizsiniz. Her gün böyle mutsuz olarak hayat geçmez. Onun sinirlenmeye hakkı yok. Senden soguyorum demiş. Buna da hakkı yok. Siz ikna olana kadar uğraşmak zorunda.

Kızın daha eşimle konusmadigini işyerinden bir bayandan ogrendim.zaten müdürleri ikisini de uyardi

Sen fazla alttan alıyorsun gibi geldi. bu durumu kabullen ve çocuklarımız için birbirimize saygılı bir şekilde evlilik yaşayalım. ben bu cümleden anladım ki eşin şunu diyor. ben bu yaşadığım şeye devam edeceğim. artık sana olan ilgimi kaybettim. çocuklarımın annesi olarak saygım var. sen bu durumu kulak arkası yap. evde çocuklara bak. mutlu mesut geçinip gidelim. bu ne pişkinlik ya. ofiste konuşmamaları hiçbişey ifade etmiyor. artık onların ilişkisi daha zor daha çekici oldu. nereden biliyorsun iş dışında görüşüp konuşmadıklarını. çok dikkatli ol kendini ezdirme. seni yok sayamazlar.

kolay mı sizin bu konuyu pat diye kapatmanız böyle pişkinlik haysiyetsizlik görmedim sen ye haltları evde helalin dururken başka çiçeklere salça ol sonra unut yoksa senden soğurum bu ne demektir yahu,gücünüz kuvvetiniz yerinizdeyse kendinize öz saygınız olsun evlatlarınız büyüyünce babalarının ne mal olduğunu zaten öğreneceklerdir.ve unutmayın bir kez böyle pisliğe musallat olan eşi öğrendikten evlilik kurtulduktan Sonra %90 tekrarlıyor.

Aynısını siz yapsaydınız, elin adamıyla gizli gizli mesajlaşsaydınız, mesajlaşmaları silseydiniz, hafta sonu gizli gizli aynı mekanda buluşsaydınız, sonra da eşiniz bu konuyu öğrenip, kafasına takınca aynılarını siz söyleseydiniz, “çocuklar için akıllı davran, ayrılmayalım, çok abarttın, sen böyle yaptıkça senden soğurum, bu durumu kabullen” deseydiniz, eşiniz ne hissederdi?

Boşanın diye demiyorum. Sadece eşinizin hiç adil olmadığını, kendi başına gelse muhtemelen asla kabul etmeyeceği şeyleri kendisi söylediğini düşünüyorum.

Mahçup biçimde “Sen ne desen haklısın. Ama ben artık dayanamıyorum. Lütfen bu konuları unutalım. Gerekirse çift terapisine gidelim. Hepsi benim suçum ama daha fazla tartışma ortamında bulunamıyorum, bünyem kaldırmıyor” vs dese neyse. Ama eşiniz mahçup değil, üst perdeden, tepeden konuşuyor.

Son düzenleme:
Eşiniz pişman degil.
Onu seviyor musunuz ? Aşık mısınız ?
İkisi de hayirsa bosanin. Elinizde kanıtlar varsa kullanın. Çünkü sular durulur o boşanacak sizden

Siz eşinizin yaptığını yapsanız o akıllı davranıp kin tutmaz mıymış? Madem herkes ferhat ile şirin değil siz de eşiniz gibi yakın (!) birisini bulursanız kabul edecek mi?

ya kıskanmiyorsun da ben olsam tepkim çok sert olurdu eşimin başka kızla yada kadinla telde msjlaşmalarini görürsem varya çilgina dönerim... sevmiyorum öle şeyleri..
bende adamlarla muhabbet etmeyi sevmiyorum istiyolar ki işyerinde ordan kaçiyorum. tikiniyorum ...
ya sinir oluyorum evli adamlarin bi kızla konuşmalarina.. kadin susup takip etmeleri bişey diyememesine....
az önce konu okudum kasli eşiyle ayni yerde starjer öğretmenle msjlari okumuş...
niye tepki vermiyosunuz ki.. .
ben bunlari doğru bulmuyorum küçük bişey olsada aldatmacadir..

Benim de başımdan buna benzer bir olay geçti. Çok başında yakaladım. Tüm konuşmaları belgeledim falan. Sonra evden bir sebeple gönderdim yalandan. Dışardan şunu al vs gibi. Sonra aradım elimdekileri ona gönderdim. Zina davası açacağım, ikinizi de rezil edeceğim. İşinden olursun. Çevren kalmaz dedim. Kadına da Kocana söylicem dedim seni mahvedicem saçlarından sürüyeceğim işyerinde dedim. Birbirlerine düştüler. Kadın korktu eşim ikimizi de vurur dedi. Vursun çokta tın dedim. Kocama seni boşuyorum çocuğumu da alırım yüzünü göremezsin yaparım biliyosun dedim. Normalde de gözüm karadır. Erkekten daha akıllı davranmak lazım. Eşim cidden çok pişman oldu. O...u aklımı çeldi dedi. Kadın da korkağın tekiydii belki ondan şanslıydım bilemiyorum. Ama çok büyük ah etmiştim. Tepetaklak oldu o kadın. En sevdiğini kaybetti evliliği berbat falan filan.. hiç umrumda değil. ben el kadar yavrum elimde, kurdeşen döktüm acillerde yatmıştım. Ama asla kuyruğumu indirmedim. Gerçekten boşardım da. Beni kaybetmeye göze almış adamı affetmem niye psikolojimi bozayım ki.. Ama cidden çok pişman oldu. Allah arsız kadınlardan korusun. Eşlerimize akıl fikir versin. Baştan beri konuyu okuyorum ama adam cidden pişkin ya! Bu arada şimdi 2 çocuğum var. Beni aldatsın şu dakka boşanırım. Belki şanslıydım Allah çıkardı en başında karşıma. Flörtleşiyorlardı. Hatta kadın bariz aranıyordu. Eşimin de hoşuna gitmiş ruhu okşanmıştı. Her erkeğin hoşuna gider. Allah akıl fikir versin hepsine. Haa bir de kadına dedim ki madem o...puluk yapacaksın azcık cesaretin olsun. Yok kocam beni vurcak öhü öhü ağladı falan. bir damla gözümden yaş akıtmadım değmez ki. Hala gizliden kontrol ediyorum herşeyini ama çaktırmıyorum. Ölene dek unutamicam sanırım.

Ben de içimi dökmüş gibi oldum sayende. Ama konuya çok şaşırdım ya kendine çeki düzen vermesi gerekirken hata üstüne hata yapıyor eşin yaa.. E etm81 bunlar işi ilerletmiş sanırım. Çok üzüldüm. Kadın baya bir kadın. Hakaretlerine bile kahkaha atıyorsa...

Orospucuk sizin esinizi mi kandirmis tuh ya.
Ikisi yemedi mi bu halti sen niye bosayip tepe taklak etmedin kocanin hayatini ?
Kadin yapmistir kadin koca saf hosuna gitmis orospu onu kandirmis garibim ya.
Seker mi verdi de kandirdi acaba.

eşiniz pişman mı değil mi bilmiyorum.
insanın başına gelince ne yapacağını nasıl davranacağını bilmiyor.
sizde bilmiyorsunuz
biraz zaman size iyi gelecektir.

Çok zor bi durum hem de.. ben öğrendiğimde sinir krizi geçirdim elim ayağım boşalmıştı titremiştim saatlerce.. sonra donup kalmıştım. Yaşamayana yorum yapması çok kolaymış meğerse. Yaşayınca anladım. İnşallah konu sahibinin hakkında hayırlısı olur.

Kocaniz "o.. aklimi caldi" dedi sizde onun sözleriyle burda devam ediyorsunuz. Kadin o... evli erkek daha büyük o... cünkü sizinle evli olan o. Siz kadin mutsuz oldu diye sevinin,ama digeri hala evinizde

Kocaniz "o.. aklimi caldi" dedi sizde onun sözleriyle burda devam ediyorsunuz. Kafin o... evli erkek daha büyük o... cünkü sizinle evli olan o. Siz kadin mutsuz oldu diye sevinin,ama digeri hala evinizde
Aynen ya. Sanki cocuk kandirmis. Kaptirmamis ama kocayi aferim iyi tutsun elinden kandiri verirler mazallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…