Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Sakin falan oldugum yok.2 haftadır travma gecirdim.aileme soyledim.bosanmak için avukatlara basvurdum.esim ayaklarima kapandı ailecek yiprandik.esim herseyin üstüne yemin ediyor.kiza dün gece WhatsApp tan eşimin ağzı ile mesaj attım.merhaba nasilsin orda mısın yazdim.kiz okudugu halde mesaj atmadi..eğer sevgili olsa idiler kız cevap yazardi.sevgili olsa idiler eşim bosanmayi kabul ederdi kesinlikle etmedi.ciddi anlamda boşanmaya ciktim.esime güvenmek zorundayım.tabi yine takibimde olacak onayri ..sevmeyen adam giderdi.yada kız mesaja karşılık verirdi

Ailem de esimibuyardi.fakat ailem de beni uyardı.esimin iyi biri olduğunu insanlarin hata yapabilecegini bunun bir aldatma olmadığını soyluyorlar

Ailem de esimibuyardi.fakat ailem de beni uyardı.esimin iyi biri olduğunu insanlarin hata yapabilecegini bunun bir aldatma olmadığını soyluyorlar
Canım öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum.Tüm konunu okudum ve seni çok iyi anlıyorum.3 tane çocuğun var boşanmak kolay değil.Eşin seni alenen aldatmamış yani aldatmak sadece yatmak olsaydı evet aldatmamış diyebiliriz.Ama bunların arasında küçük bir flörtleşme olmuş.Ninem demesi belki açıkça daha samimi bi şekilde hitap etmekten eşiniz çekinmiş olabilir.Belki ilk etapta kız tersler diye korkmuştur.Ama ingilizce kursu için bi iş arkadaşıyla buluşup gezmeleri falan yersiz olmuş.Sizin çocuğunuzun kursu o kızı değil sizleri ilgilendirir.Benimde işyerimdeki bir bey kreş araştırıyordu ben kızımın gittiği kreşi tavsiye ettim ama haftasonu adamla buluşup kreş kreş gezmedim.Malesef erkeklerin bazıları evliliklerin belli bir yılından sonra heyecan arıyor,acaba hala bende iş var mı kızlar benden etkilenir mi diye düşünüyor.bu kızında eşinizle biraz samimi konuşması onun egosunu tatmin etmiştir.Emin ol bu kızla biraz daha ileri gitselerdi bile sizi boşayıp onu almazdı.O heyecanı yaşadıktan sonra pişman olup kızdan ayrılırdı.
Tahmin ediyorumki eşinden boşanmayacaksın ama bu hep içinde kalacak ve hep takipte olacaksın ve inan psikolojik olarak çok yıpranacaksın hayatın boyunca.Hakkında herşey hayırlısı olsun inşallah.

Sakin falan oldugum yok.2 haftadır travma gecirdim.aileme soyledim.bosanmak için avukatlara basvurdum.esim ayaklarima kapandı ailecek yiprandik.esim herseyin üstüne yemin ediyor.kiza dün gece WhatsApp tan eşimin ağzı ile mesaj attım.merhaba nasilsin orda mısın yazdim.kiz okudugu halde mesaj atmadi..eğer sevgili olsa idiler kız cevap yazardi.sevgili olsa idiler eşim bosanmayi kabul ederdi kesinlikle etmedi.ciddi anlamda boşanmaya ciktim.esime güvenmek zorundayım.tabi yine takibimde olacak onayri ..sevmeyen adam giderdi.yada kız mesaja karşılık verirdi

Kızın olanlardan haberi var cevap yazarmı hiç çok safsınız evet aralarında henüz bir şey olmamış olabilir ama iki tarafta o niyete girmiş bu çok belli siz erken yakalamışsınız biraz ortalık durulduktan sonra devam ederler ama yakalamanız çok zor artık ölümüne dikkat ederler yani kim ne derse desin kendiniz kıza bir gösterin olan olduktan sonra konuşmak hiç bir işe yaramıyor madem kocanız pişmanmış sizde kıza göz dağı verin bakalım sonra ne olacak eğer arsız bir kızsa ona yapacak pek bir şey yok maalesef

Bence de kızın olanlardan haberi olduğu için cevap yazmamıştır. Ayrıca inanın hiç bi erkek bu heves için boşanmak istemez düzenini bozmak istemez. Eşiniz masum değil. Ama umarım iyi pişmandır ve tekrarlamaz... önemli olan zaten bu saatten sonra siz olayı ne kadar sindirebileceksiniz, üstünü tamamen kapatabilecek misiniz. Evlilikte önce güven sonra sevgi önemli bence.

Kardeş boşanmaya niyetin yoksa eşinin müdürünü/amirini artık başında kim varsa ara. Rahatsız olduğunu söyle.
Benim eşimi aramıştı bir çalışanının eşi.
"X bey eşim evde bile sürekli X hanımla mesajlaşıyor. Beraber öğlen yemeğine çıkıyorlar. Birbirlerini sözde eve bırakıyorlar. İş çıkışı avm de takılıyorlar. Hesap sorduğumda iş arkadaşım diyor. Zaten evli ne var bunda diyor. Ben bunun iş arkadaşlığından öte olduğunu düşünüyorum"
Vallahi kadın aynen bunları söyledi.
Sonra eşim ağzına tükürdü o çalışanının :KK53:

yazınızı alıntılamak istemiyorum ama son yazdıklarınızı okudum.
En baştan beri yorumlar, ikisinin aralarında flörtleştiğiyle ilgiliydi ki bence çoğunluk hala öyle düşünüyor. Ama sevgililer beraberler demedik.
Eşinizin ailesini yıkmak istememesi normal. her erkek aynı şeyi yapar. 1. si o kızla evet aralarında sevgili durumları yok, belirsizlik karşılıklı bi hoşlantı var, bunun için adam neden yuvasını yıksın? Düzenini neden dağıtmak istesin?
Boşanma bunun için zaten neden boşanacaksın? Sadece seni kandırmasına izin verme. Bundan sonrasını gizliden takip et. Ortalığı boş yere velveleye verip, tüm delilleri kaldırttırmışsın ortadan zaten.
Ha bir de her yemine inanma:kahve:

Kıza mesaj atıp o işten ayrıl yoksa seni ifşalarım kimsenin yüzüne bakamazsın de.
Kız çıkmazsa bu sefer eşine şart koş o işten ayrılmadan tekrar bi yuva olamycaz bunu bil de. Yani ikisinin aynı yerde olması bile seni huzursuz eder. Madem boşanmayacaksın bu şekilde davranmalısın.

Kıza mesaj atıp o işten ayrıl yoksa seni ifşalarım kimsenin yüzüne bakamazsın de.
Kız çıkmazsa bu sefer eşine şart koş o işten ayrılmadan tekrar bi yuva olamycaz bunu bil de. Yani ikisinin aynı yerde olması bile seni huzursuz eder. Madem boşanmayacaksın bu şekilde davranmalısın.

ay yapan her türlü yapar kız işten çıkar başka bi yere gider ordan devam ederler sadece kadın içini rahatlatmış olur bence arkadaşın en büyük hatası hemen ortaya çıkarıp delilleri yok ettirmesi olmuş adam zaten kızla samimi telden yazmış cevap vermemiş demek ki kızın haberi var olaylardan bu işin sonu iyi değil gibi yapmış bi eşşeklik ama fırsat bulursa devam edecek gibi eşi.

ay yapan her türlü yapar kız işten çıkar başka bi yere gider ordan devam ederler sadece kadın içini rahatlatmış olur bence arkadaşın en büyük hatası hemen ortaya çıkarıp delilleri yok ettirmesi olmuş adam zaten kızla samimi telden yazmış cevap vermemiş demek ki kızın haberi var olaylardan bu işin sonu iyi değil gibi yapmış bi eşşeklik ama fırsat bulursa devam edecek gibi eşi.
Eh tabiki orası öyle.
Boşanmayacağı için ben öyle bi öneri sundum hani yoksa tam boşanmalık mesele.
Kız da cevap vermediyse her halttan haberi var demektir.
Eşim boşanmakta kararlı gidecek yerim yok sende kalsam bi süre olur mu deseydi o zaman adam yazdı sanıp cevap verirdi belki. Çok klışe bir mesaj yazdığı için kız ayıkmış tabi.

Eh tabiki orası öyle.
Boşanmayacağı için ben öyle bi öneri sundum hani yoksa tam boşanmalık mesele.
Kız da cevap vermediyse her halttan haberi var demektir.
Eşim boşanmakta kararlı gidecek yerim yok sende kalsam bi süre olur mu deseydi o zaman adam yazdı sanıp cevap verirdi belki. Çok klışe bir mesaj yazdığı için kız ayıkmış tabi.

yani belki cevap veriridi ama onada yazmazdı kız adam yolunu çoktan bulmuştur başka no falan almıştır belki ya da kıza ortalık durulana kadar ben mesaj yazmayacağım gelenlere asla cevap yazma onlar anlaşmıştır minareyi çalan kılıfını hazırlar

Aralarında bişey olsa adam merhaba nasılsın orda mısın mi der. Tabii ki daha samimi yazar. Aralarında bişey olmasa bile bu kadar gorusmeye göre daha samimi yazar. Kız sizin olduğunuzu anladı bence.

Merhaba herkese şimdiden teşekkürler okuduğunuz için.esimle 10 yıllık evliyiz.hemen hemen hiç tartismayiz.sakin ve saygılıyiz birbirimize.esim iyi biridir yuvasına düşkün.ozel bir şirkette calisiyor.calistigi yerde çok bayan var.10 yıldır hiçbirini kiskanmadim.cunki eşime guvenirim.esim de mesafelidir.face şifresini bile bilirim telini gizlemez. Ama ben teknoloji ye uzak biriyim.instagrami varmış.face i hiç kullanmaz .geçen hafta face ine girdim.face üzerinden Instagram a tikladim.o anda iş yerinden bir kız ile mesajlasiyorlardi.esim iş yeri dışında bir bankaya gitmişti.kiz da o an işyerinde idi.kiz ona o kıza espriler iş dışında konusmalar..oglumlu konuşmalar falan ..eşimin mesaisi 6 da bitiyor.6 dan sonra devam etmeler esprilerine ve hep eşim atıyordu mesajları 2 saat ara ile.bunlar işyerinde spora gidiyirlar sonra kahvaltı yapiyorlar.kiza şöyle yazdı.ninem pazartesi bana yumurta getirme yine gelemicem bankada isim bitmedi diyor.o da diyor ki bunu neye borçluyuz.o da sevindin mi seni gidi hınzır diyor.bildiginjz espri yapıyorlardi.esim işten geldi markete gitti.markette kızla yazışmaya devam etti.aksam burnundan getirdim 3 gün boyunca hemde.yeminler etti sadece seni seviyorum dedi.o iş arkadaşım dedi.ama sen ilk defa bir kızla böyle sakalsiyorsun dedigimde.tamam itiraf ediyorum bu kızla daha samimiyim ama sadece arkadaş olarak dedi.kiz bir yıldır o işyerinde eşim ise 10 yıldır.neyse çok ağır laflar ettim falan.sonra cocuklarim hatrina ve onu sevdiğim için baristim onla .bir hafta sonra gece saat 10 buçukta kız buna mesaj attı.mesaj yine esprilerle dolu idi.esim ise hasta olduğu için erken yatmıştı.sabah hesabını sordum neden gecenin bir yarısı atiyor diye.nevar bunda ne yazdı sanki ne farkeder gece gündüz diye savunmaya geçti.sonra şifrelerini degisti artık beni takip etmeye hakkın yok beni sinirlendirdin dedi.daha önce de gece mesajlasmislar kendi itiraf etti ama masumca imiş hiç kötü niyetli değilmiş .kafayı yiycem
sen nıye hemen affedıyosun kı .srundurseydın. hem affetmıssın bıdaha yapmaması gerekırken bırde sıfre degıstırıyor. kız valla gıcık oldum esınee hee:sinirli::sinirli: bence bıkac gun konusma cocuklarını sevdırme dokundurma kendınede dokundurma bıseyd ersede bana tek kelıme etme zaten gece gunduz muhabbet ettıgın ınsanlar var hayatında bana ve cocukalrına gerek yok de. sızı hıce sayıyor baksana nasıl kırıldıgınızın ıncındıgınızın farkında bıle degıl. yerınzde olsam o evlı adam meraklısı kıza mesaj atarım bunu esınıze soyleyın ya hesaplarını kapatıp su kızla konusmayı keseceksın ıs dısında. yada mesaj atıcam itici bulsanda bunu yaparım de. ınatlasırsa at sende esımle mesafenı koru evlı barklı adama gecenın bır yarısı mesaj atma hakkını nerden buluyorsun. de ıyıce bır eyrın dıbı sok ama hakret vs kullanma sonra kız onu sızın aleyhınıze kullanır falan allah esırgesın.esınızde olurda bırsey dersen gercekten colugundan cocugundan uzaklastır bır sure. ayıp ya hadı kız evlı adam delısı. esınızde capkın bellıkı. bu dostane ıyı nıyetlı konusmalar daha snra duygusala dönusuyor.

WhatsApp web yükle o sekilde de takip et birde gooGle hesabının konum gecmisini konuşma ve ses etkinligi gecmisini vs açık tut zaman cizelgesinden nereye gittigine bakarsin telefonun mikrofonu ile yazdığı yazilsri mesajlardan silsen bile ordan bulabilirsin
BU NASIL BIRSEY? nasıl yapıyoruz yanı

Ya arkadaşlar ben mi yanlış düşünüyorum... kızın olanlardan haberi var orası kesin bence cevap atmamasının sebebi başka bişey olamaz. E o zaman bu adam bu kıza ne dedi??? Ben kızın yerinde olsam ve ortada karşı tarafın eşi bu kadar yanlış anlasa yani kız ve adam sütten çıkma ak kaşık olsa kadınla iletişime geçebilir ya da adam haklı olsa kızla arasında bişey olmasa kıza ne diyecek de kızın haberi olacak... kıza adam eşim bizi yanlış anladı benden boşanacak dedi diyelim ve ortada bişey yok kız mesaja cvp vermeuecek olay kapanacak mı??? konu sahibi bunları sorgulamalı bence???

Bak arkadaşım benimde çocuklarım var ve boşanmanın kolay bişey olmadığını biliyorum, fakat eşini affettinya lütfen karşı tarafı öylece bırakma ! Kızla konuşma tamam ama ailesine ulaş olanları anlat, evli bir erkekle fingirdeşmemin doğru olmadığını görsün,

Kardeş boşanmaya niyetin yoksa eşinin müdürünü/amirini artık başında kim varsa ara. Rahatsız olduğunu söyle.
Benim eşimi aramıştı bir çalışanının eşi.
"X bey eşim evde bile sürekli X hanımla mesajlaşıyor. Beraber öğlen yemeğine çıkıyorlar. Birbirlerini sözde eve bırakıyorlar. İş çıkışı avm de takılıyorlar. Hesap sorduğumda iş arkadaşım diyor. Zaten evli ne var bunda diyor. Ben bunun iş arkadaşlığından öte olduğunu düşünüyorum"
Vallahi kadın aynen bunları söyledi.
Sonra eşim ağzına tükürdü o çalışanının :KK53:

eşinize tebrikler.
boşanmadılar sanırım? olay çözüldü mü?

X