Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Eşine söyle ben de bir erkekle mesajlaşacağım buluşucağım ve sen de kabul edeceksin de.

Bakalım aynı şeyi sen yapmış olmaydın ne tepki verecekti.
Adi herif!
Kusura bakma arkadaşım ama sana yaşattığı acımasızlık .

Sen yine de güçlü olmaya çalış. Kendini çok yıpratma.

Anlamıyorum . Siz tartışmıyoruz deyinde ben de sırrınızı soracaktım ki sonu kötü olmuşl

Eşiniz artık sizi ayakta uyutamayacagını anlamıştır. Bu zamana kadar ki rahatlıgından eser yok siz saglam kadarlı durdugunuzda. Tekrar cesaret edemez. Ama kız da rahat rahat hayatına devam etmemeli siz ve çocuklarınız böyle acı çekerken.

İşte bu. Zaten tek onu deseniz kudurur o haysiyetsiz pislik namussuz. Allahım hidayet ver ya rabbim estağfurullah! Eşşeoğlu beş kulak ya!
Şu da var.ya kız soyle düşünürse demek kocası ben beğenmiş deyip emin olursa.belki kız emin degildi henuz

Nasıl caktirmaayacagim ki adam tüm sifrelerini bana teslim etti.daha yazar mi sosyal medyadan
Oradan yazmaz tabi :) Hiç beklemediği bir anda telefonu istersen 1-2 hafta sonra eli ayağına dolanırsa o zaman çakarsın köfteyi. Sen kızın mesaj atmasını bekle :)

Tam bir değil sirri biz aslında anlayisla kisileriz

Oradan yazmaz tabi :) Hiç beklemediği bir anda telefonu istersen 1-2 hafta sonra eli ayağına dolanırsa o zaman çakarsın köfteyi. Sen kızın mesaj atmasını bekle :)
Aynen zaman gerek.hemen olmucak zaten belliki

arkadasim allah sabir versin sana.seni cok iyi anlayabiliyorum.bende boyle bir durum yasadim alti yil oldu.ama hala icimdedir.benimki evli birde.cocugu olmuyordu ozamanlar.kompleksi vardi..her gorusumde kadin esimin tepesine cikiyordu nerdeysr.kocan bana soyle yapiyor boyle yapiyor.soyle dertlesiyoruz boyle yemek yiyihoruz.esime sorarim yok olebisey der.aramizi bozana kadar ugrasti.bosanma asamasina kadar geldik.utanmaz yuzsuz hala ayni isyerinde bitane veleti olduda birakti pesimizi.bende ilk basta aman duymamazliktan geleyim derken cvp veremedim.ahh simdiki aklim olsa varya sicarim onun gagasina.sana tavsiyem ilk bas kocana ayari cek.sonrada direk bayanla muhattap ol.rahatsiz oldugunu soyle

Şu da var.ya kız soyle düşünürse demek kocası ben beğenmiş deyip emin olursa.belki kız emin degildi henuz
Aynen o da çok mantıklı! Şimdi havaya girer o bence eşine mesaj atarsa hiç cevap vermeyin o zaman " ne oluyor ya soğudu mu falan " diye düşünür. Bir iki hikaye atın çocuklarınızla eğlenirken falan. Biliyorum bu durumda zor ama göstermelikte olsa yapmalısınız bence dolaylı yoldan cevap vermek çok daha mantıklı. Kız senin hikayelerini görebiliyor mu acaba? Ya da eşinizin telefonunu alıp çocuklarınızla bir şeyler atabilirsiniz. Evet evet asla yazmayın kendini bir şey sanar aralarını bozdum diye uçuşur şeytan tozu pislik.

Umarım kafayı yemem..umarim adam ondan uzaklastim diye zeytinyağı olup sebep beni gösterip bosamaz.oysa sebep o
Bundan şüpheleniyorsan bu konuyu konuştuğunuz bir anda telefonunun ses kaydını açık bırak. Kesinlikle yap bunu. Kolay bir şey zaten. Ben yapmıştım hiçte çakmıyorlar. En azından güvencen olur

Ama böyle çok sağlıksız şeyler yaşıyorsunuz!
Çocukların önünde döndürdüğünüz muhabbetlere bakın!
"Büyük sende kalsın küçük bende"

Duydu mu yani bunu onlar da?
Bu hep birlikte konuşulacak konu değilki.

Siz boşanmazsınız,boşamıcaksınız bu adamı.
Elbette sizin kararınız,kimseye laf düşmez
Ama bu kadar uzun uzadıya muhabbete girmeyin bari.
Restinizi çekin,tekrarı olursa boşarım deyin,ciddiyetinizi anlasın.
Fazla konuşmayın dicem ama ben sizde de eşinizde de bi tuhaflık seziyorum yanlış anlamayın cidden değişik geldiniz bana.

Yani çocukların önünde onlardan daha çocuk olarak saçma bir şekilde tartışmışsınız.
Bak bi daha yaparsan seni babama söylerim diyen çocuklar gibi
Bilemedim....
Sizi suçlamıyorum.
Ama tuhaf buluyorum tutumlarınızı.

+100

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…