Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

İşin ucunda hiçbişey olmasa bile bence hoş bişey değil.çünkü sen slm versen demediği kalmaz.
Yine aklına kötüyü getirme kendini doldurma ama ona karşıda normal gibi görme.bu sefer olmasını istemediğin şeyi oda normal görür.

Yani onun tarafindan gelecek her turlu ilgi hoşuna gidiyor yani bunda anlamayacak ne var bildigun ona zaman harcıyor espriler yapilacak kadar iyu vakit geciriyotlar daha napsinlar anlamaniz icin...asla masum degil sadece esin kendine bile inkar ediyordur

Ben böyle işlere anlam veremiyorum kusura bakmayın...Uyarı 1 kere yapılır eğer 1 uyarıdan sonra karşındaki yapmaya devam ediyosa çekip gidilir.Daha sonrasında herşeyi yalayıp yutup ezikçe yerine oturan kişi pozisyonunda olmak çok aşağılayıcı.

Ya aldattığını kanıtlamayı bekleyecektiniz ya da 2.kez aynı olaylar olduğunda kapıyı vurup gidecektiniz.Böyle hem lafınızı yutup yerinize oturmuş oldunuz hem de artık ne konuşuluyor işin aslı nedir onu da çözemezsiniz.Hata etmişsiniz.

Ama ikinci olayda eşim mesajı okumadan ben okumustum eşim ona ceaoc yazamadan yani.benim okuduğumu anlayınca daha cevap yazar mı.bak o yazdı ben cevap vermedim diyor yine ben haksizoluyorum..cevap yazsa idi bitmisti benim için

Esin resmen kiza yuruyor bide utanmadan is arkadasimmi diyo buna ancak bebekler guler

ya böyle kızlara yüz veren evli adamları hiç anlamıyorum...kızdaki rahatlığa bak gecenin 10 unda msj yazıyor...terbiyesiz...ben böyle laçka arkadaşlıkları hiç anlamıyorum evliyken bence çok ters...bi kadın içinde erkek içinde bence olmaması gereken bişey...eşinize az bile tepki vermişsiniz ben kendimi düşünemiyorum

Esin seni ne hakla ne ile tehdit ediyor. Pasazade hem elin kadinlariyla fingirdesin. Hemde tehdit eden kendi olsun.
Sen az bile buyutmussun. Ayrica sen niye ozur diledin onuda anlamadim. cok alttan almissin. O da suc bastirmak icin uste cikma pesinde.

Samimi bir dostluk erkek kadın arasında olunca hele evliyse bunlar pek kabul görmüyor
Yoksa bu erkek arkadaşı ile olsa ne var bunda der geçerdik

ya ben de tam bunu yazacaktım :)

ben şahsen o zaman da sorun yaratırdım.
kıskanç bir insanım ama bu huyumu baya törpüledim. Hele ki iş arkadaşlarından asla kıskanmam, hoş sohbet olsun iş yerinde iyi vakit geçirsin isterim.
Ama erkek veya kadın, biriyle sürekli mesajlaştığında, hani gece gündüz alakasız saatlerde, benden gizli görüştüğünde (yani insan tesadüfen karşılaşsa bile eşine sohbet arasında söyler ya gayrıihtiyari), her attığı adımı haber verdiğinde,
ıyk ne biçim arkadaşlık bu derim.
Bu adam gece evde olduğunda benimle sohbet edeceği yerde neden iş yerinde sürekli görüştüğü biriyle sohbet etmeyi tercih ediyor derim.
ben tanışmak istediğimde bahaneler buluyorsa hooop derim, benden mi utanıyor, arkadaşlığına mı güvenmiyor.

ne bileyim aldatma var ya da yok o ayrı mesele de, bu vıcık vıcık ilişkiler benim hoşuma gitmiyor ya.
kapımı kapadığımda huzurlu yuvamda dıt dıt dıt sesi olmadan oturalım isterim.

Ama ikinci olayda eşim mesajı okumadan ben okumustum eşim ona ceaoc yazamadan yani.benim okuduğumu anlayınca daha cevap yazar mı.bak o yazdı ben cevap vermedim diyor yine ben haksizoluyorum..cevap yazsa idi bitmisti benim için
Canım bu şüpheyle yaşamak zor anlıyorum ama inanmak da istemiyorsun esin de bunu çok iyi biliyor ki seni ikna ediyor. Şu hareketleri zaten durumun normal olmadığını gösteriyor ama sen ya ben haksizsam diyorsun. Kanıt da bulsan bence esin bir şekilde seni ikna eder yine üzüldüğünle kalırsın

Ewli bir erkek veya kadın başka cins ile gecenin yarisinda hatta gunduzde olsa laubali bi sekilde konusamaz.sana ve cocuklarina ayıracagi vakti elin kadinina harcayamaz.bence sende ciddiye almalisin.aldatma sayilmaz ama flort oldugu apacik ortada.sen yapsaydin sana neler yapardi esin.sende aynisi yap.tawrini koy.yoksa daha kotu seyler olabilr.

Orasi oyledegil kanıt bulsam bir gunumu harcamam

Ha bide ilk gordugumde çok sinirli vb idim ağzımdan elin o...su ile ne yazisiosun dedigimde doğru konuş demişti.

Madem seni kizla tanistirmiyor mesaj atmani istemiyor tehdit ediyor Sen de onu bu sekilde vicik vicik gorusmeye devam ederseniz is yerine gelir o kizla konusur herkese de rezil ederim diye tehdit et belki bundan cekinir

Beni tanıştırmak istemiyor...resmi olsa tanistirmak istememesi normal derim.samimiyim diyen kendisi.samimiyeti masumca goren de kendi.samimi arkadaşınla kahve içelim diyorum adını ne koycaz diyor...madem masumca samimisin niye tanistirmiyorsun diyorum cevap veremio

Madem seni kizla tanistirmiyor mesaj atmani istemiyor tehdit ediyor Sen de onu bu sekilde vicik vicik gorusmeye devam ederseniz is yerine gelir o kizla konusur herkese de rezil ederim diye tehdit et belki bundan cekinir
Hani konusmuyorum bak diyor.nereye bakacam iş yeri Avrupa yakasında ben anadolu..nerden bilecem samimi mi resmimi .bana guvenmeyi ogreneceksin o halde dedi.artik sen üzüldüğün için öyle yakın konusmuyorum dedi
Cumadan sonra...ve sonraki konuşmasında kızın izinli 9ldugunu öğrendim bu hafta
Yani cumadan buyana gormemis.bide diyorki daha laubali konusmuyorum artık.kiz yokki henüz konusasin

Orasi oyledegil kanıt bulsam bir gunumu harcamam
O zaman arkadaşların da dediği gibi bu konuyu kapatmış gibi yap hicbir şekilde sorma iğneleyici laf etme unuttuğuna inansin ki yine rahat davranmaya başlasın uzun sürebilir ama kanıt bulmanın tek yolu bu

İyi de, niyeti kötü olanı engeller mi bu çirkeflik?
Rezil olduğuyla kalır, kıskanç derler arkasından.

İnsanın bir an bile aklından çıkmıyor, öyle bir paranoyak oluveriyorsun ki.
Bir de her şey meydana çıkınca konduramama, bu kadar aptal mıydım diye hayal kırıklığı.
Zaten parçalar bir anda birleşmiyor, şüphe anımsatıyor kare kare.
Umarım en temiz şekilde sonuçlanır.
Çok iyi anlıyorum yaşadıklarını, yalnız değilsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…