Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Valla yapan adam gizli yapar ruhumuz duymaz ben tedirgin olacak birşey görmedim ofis tarzı bi yerde normal sonuçta her kadınla konultuşunda aldattı anlamına gelmez :) içinizi ferah tutun bence
Duam o yonde...insall in diyorum.lutfen bana sizler de dua edin.benim eşimle 10 yıldır hiç tartismam olmadi sadece ufak tefek

Ben işin en başında iken yakaladim bunlari gibi hissediyorum eğer görmese idim ikerleyecekti
Gozun ustunde olsun takipte ol ama ona caktirma affettin gibi davran hatta ozur dile sacmaladim abarttim falan de inandir onu safi oyna ama takipte kal bence.artik yapacak pekte biseyin kalmamiş yada ne derse inanip hayatina devam ediceksin oda yine saman altindan yurutecek ...

Ozur
Diliyorum ama yine deli sorular geliyor aklıma.tekrar tartisma yaratiyorum

Ya ben haksizsam ya gerçekten iş arkadasligindan öte değilse.ve gitsem kime neyi ispat edecem aşkım denemişler kanıt yok somut
Canım sadece aşkım canım dememisler zaten bundan sonraki aşama o. Ve eşinin hareketleri zaten durumu ortaya koyuyor kesinlikle masum değil. Masum olsa şu yaptıklarının hiçbirini yapmamış olurdu elin kızı için seni üzmezdi. Tanıştırmaya çekinmezdi vs. Illa kanıt istiyorsan inanmış gibi yap ve takipte kal

Ozur

Diliyorum ama yine deli sorular geliyor aklıma.tekrar tartisma yaratiyorum
O zaman once kendini sakinlestir emin olman lazim neler olup bittigini anlamak icin iş yerinde diger calisanlar aralarinda bisey varsa mutlaka sezmistir gizli kalmaz boyle seyler onlari yokla tanidigin varsa ama sakin kal dogru adim at aldatiyosa adam seni elinde delillerinde olsun.

Bu kez soyke der..o kiz neden beni esi bb ile tanistiriyor ne alakası var dermis...ben de dedim ki samimi imissin ya neden esinle tanistiramiyorsun dedim haksız miyim
Seni kızla tanıştıramaz çünkü muhtemelen kıza bitmek üzere olan çok kötü bir evliliğim var demiştir.

Çünkü yeni hatunla flörtleşirken kendi karısını gömmek son derece mübah birşeydir erkek cinsi için.

Sordum evet.soyle dedi..haklisin bu kad
Sen is arkadasinla bu kadar samimi gorussen esin normal mi karsilar bunu sordun mu? Peki
Ar samimi olmamaliydi ama icimde kötü niyet
Ama.kotu bir evliligimiz y9kki

Ben bu tarz olaylarda içgüdüye inanırım. Aldatıldığınızı düşünüyorsanız öyledir. Ha ben sizin yerinizde olsam eşim o kadını korusa kanıt manıt beklemem koyarım kapının önüne. Ama benim yapım bu yani. Kişilik meselesi ben kendimi frenleyemem bu konuda.

Yok artık ne münasebet canım gitsin bekar erkege kur yapsin o kiz.. Esinizde pek genismis maşallah tabi canım onlara gore gayet dogal ne varki onda alt tarafi sakalasiyorlar, aynısını sen yapsan aldatmis olursun ustune bide dayak yersin

O kadini nasıl koruyorki

Konu sahibi burda çoğunluk hiç masum bulmuyor, ama hala siz inanmamak için diretiyorsunuz, ha eğer içgüdüsel eşinize güveniyorsanız o ayrı bir şey... eğer bu işi ortaya çıkartmak istiyorsanız sakin olup bekleyeceksiniz... başka çareniz yok... o kızı koruyor, sizinle tanıştırmıyor, hala devam ediyor konuşmaya... zeytin yağ gibi üste çıkıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…