Eşimin gömleklerinden bıktım kızlar lütfen yardım edin

sulh_ibracxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
13
0
Eşim işi gereği her gün takım elbise giymek zorunda.Haliyle gömlekte tabi.Gömleklerin yaka ve kollarındaki lekelere bir türlü çözüm getiremedim.Yıkıyorum ütülerken lekeler dahada çok çıkıyo.Anlamadım gitti.Makinaya atmadan önce yapabileceğim bi şey varmı arkadaşlar lütfen yardım edin :uhm:

canım ben genelde eğer gömlek yakaları çok kirliyse bulaşık sabunu prilden döküp hafiften birbirine yediriyorum biraz yüksek ısıda yıkıyorum umarım işine yarar

Elde yıkamada kullanılan prilden yada sıvı sabundan sür iyice yedir ondan sonra makineye atıp yıkarsan lekeler gider canım. Çünkü benimde eşim büroda çalışıyor ve her gün gömlek giyiyor. Ben bu şekilde yıkıyorum ve genelde iyi sonuç alıyorum.

valla ben de bıktım şu dertten ya benimde eşim tkm.elbise giyiyor hergün ve gömleklerden bıktım ama lekelerinden değil ütü yapmaktan

leke sorun olmuyor ben domestos rengarenk kullanıyorum bide 60a atıyorum bişey yapmama gerek almadan sakız gibi oluyor bide deterjanını iyi al canım.

bide alternatif olarak ,bulaşık deterjanıda işe yarıyor .

ben bi püf noktası veremicem ama ne yalan söyleyim hergün takım elbise giyen bi eşim olmasını istemezdim öylede degil zaten. hergün ütü gerekir zor valla pantalon ve gömlek ütülerken 1-2 kilo veririm ben çok ugraşırım olmaz yinede

valla ben de bıktım şu dertten ya benimde eşim tkm.elbise giyiyor hergün ve gömleklerden bıktım ama lekelerinden değil ütü yapmaktan

leke sorun olmuyor ben domestos rengarenk kullanıyorum bide 60a atıyorum bişey yapmama gerek almadan sakız gibi oluyor bide deterjanını iyi al canım.

bide alternatif olarak ,bulaşık deterjanıda işe yarıyor .

Canım evet bi de o dert var.Çalışıyorum (İstemiyorum çalışmayı ama).oda çalışıyo.Aynı saatte geliyoruz.Niye senin gömleğini ben ütülüyorum diye takılıyorum bazen.Bazende :eek:klava: .Canıma tak ediyo sen ütüle bu hafta diyorum.Hergün bi gömlek ütülüyo.Her halukarda sinir oluyorum yani.Gene bana kalıyo.Az önce ütü masasının kılıfının altına alüminyum folyo koyulunca daha çabuk ütüleniyorum.Isıyı yansıttığından dolayı.Bilgin olsun.Teşekkür :teytey:

Canım evet bi de o dert var.Çalışıyorum (İstemiyorum çalışmayı ama).oda çalışıyo.Aynı saatte geliyoruz.Niye senin gömleğini ben ütülüyorum diye takılıyorum bazen.Bazende :eek:klava: .Canıma tak ediyo sen ütüle bu hafta diyorum.Hergün bi gömlek ütülüyo.Her halukarda sinir oluyorum yani.Gene bana kalıyo.Az önce ütü masasının kılıfının altına alüminyum folyo koyulunca daha çabuk ütüleniyorum.Isıyı yansıttığından dolayı.Bilgin olsun.Teşekkür :teytey:

aaa süpersin teşekkürederim ben hergün 1makine çamaşır ütülüyorum,gömlek,pantalon,atlet,benim kıyafatlar oydu buydu hergün makine açıyorum valla bu çok işime yarayacak ço sağol canım.

bide çalışsam hayatta ütülemem:nazar:

bende tam tersi çalışmayı istiyorum ama eşim istemiyor.hakkaten zor ama evlendikten sonra 3ay çalıştım imanım gevredi ev,temizlik,ütü,iş,yemek çok zordu çokkk:çok üzgünüm:bekar gibi olmuyor ya o yüzden bende rahata alıştım artık edebimle oturuyorum evimde:kahve:

ya kızlar reklama girecek ama aimway adlı firmanın leke çıkartıcı spreyi var. çok işe yarıyo. özellikle gömlek yakalrında. benim eşim de hergün gömlek değiştirmek zorunda oradan biliyorumhihoyyyt

kir çöz diye bir temizlik maddesi var koltuk ye kol ve yaka kirleri için .makineye atmadan önce kir çöz dök kirli bölgeye sonra at makıneye bende işe yaramıstı. denemekte fayda var

bende kirçöz döküyorum.ama sıvı sabunda sürünce işe yarıyor bende bıktık gömlekleri yıkamakla ayrı uğraş sonrasındada birdünya ütü ben ütücü olmak için evlenmişim sanki.

X