eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah genclere akil fikir versin.genc kizlar genc erkekler birlikte takilir bu normaldir ama evlilere yurumek nedir arkadasim ya.esini aldatan kendini aldatmaz saniyorlar.yavrum denginize bakin akilli olun biraz merak etmeyin evde kalmazsiniz milletin karisina kocasina sulanmayi bi birakin artik

O kadının elinden kocasını almış ya bunu bir başarı zannediyor zavallı

Oysaki kendisi asıl kaybeden

ah melda bi gelsede yüzleşsem onunla defalarca aradım her seferinde bi kahve içelim helalleşelim diye ama küfür edip yüzüme kapamaktan başka hiçbir öey yapamadı korkak sanki ben yıktım yuvalarını
Sen yıktın ki helallik istiyorsun ay ya çok salak ve cahilsin daha ne yazdığından haberin yok

O kadının elinden kocasını almış ya bunu bir başarı zannediyor zavallı

Oysaki kendisi asıl kaybeden
Karısını aldatan adamdan zaten koca olmaz...Aynı şey kocasını aldatanlar için de geçerli bence..
Adam eşiyle olan cinsel münasabetini bir başkasına anlatacak kadar gurursuz ve kişiliksiz ve sen hala bundan koca olur diye bekliyorsun..Evliyken eşine ihanet eden erkek ya da kadın olsun hiç farketmez..Hayatta en güvenilmicek insan tipleridir bana kalırsa.Bir evliliği de yürüten güven ve sadakattir.Önemli olan çirkinleşmeden ayrılabilmek.Bu da her baba yiğidin harcı değildir.Eşim dediğiniz insan daha evliyken karısını başkalarının ağzına sakız etmiş..Karısının bir yanlışını görseydi bunun üzerinden bir boşanma davası da açabilirdi ama onun yerine orda burda konuşmayı ve eşine ihanet etmeyi tercih etmiş.Hadi onu geçtim ayrılır ayrılmaz hemen sizle ilişki kurmaya başlamış.Bir baba ya da anne kendi zevkinden önce o evladının geleceğini, konforunu, psikolojisini düşünmeli.

İğrenç bir üslubun var mide bulandirici... Kadın sekilciligi bu kadar kötü ve basit anlatılırdı...

Sonuç; Meldayi sen kıskaniyorsun o seni değil maalesef

Sana soru sorulmuyor ki kendi kendine hava atmak için 17 yaşımdan önce 2 nişan attım diyorsun. Ufkun bu kadar dar cici kız. Yazık sana
Ben olsam soylemeye utanirim o yasta. Nasil gurur duyuyor sanki buyuk bir basarisi varmis gibi hay yarebbim akla bak. Kizim git ders calis ders koca kacmiyor.

bişi dicem, burdan bakınca ağlayan ve kuduran melda değilmiş gibi görünüyo ve 19 demiştin yaşına ama yazdıklarına takıldığın şeylere bakılırsa yaşını büyük söylemişsin, max 10 diyorum

Kadın sizi kıskanırmamış ki. Kadın sizi resmen kudurtmuş. O kadını bilmem ama ben Burda bayağı bayağı ağzından köpükler saçacak kadar kudurmuş, hırs küpü olmuş birinin varoş cümlelerini okudum. Çok zavallı görünüyorsınuz böyle

E diger konuda bosanmadi diyorsunuz??

Öfff ne biçim metressin ya çenen kopsun inşallah! hala burda yediklerin linç’ini anlamamazlıktan geliyorsun. Kızım o evlilik cüzdanında sen değil o kadının adına kayıtlı. Hayırdır o evli adamla bi resmi nikahın yok gelmişssin eşim de eşim. Canım senin kocan yokki kocan yokkii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…