eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oha oha oha kıskançlık krizine girmişsin resmen oh dikkat et birkaç yıl sonra bir başka kadın sana arkandan aynı cümleleri kuurmasinn seviye yerde

Ooo çok iyi koca ayartma potansiyeli var sende

Ne hayatlar var ya

19 yaşındayım 2 kere nişan attım ikiside günlerce kapımda yattı barışmak için
elimi sallasam elliden fazlasını bulurum
19 yaşına iyi 2 nişan sığdırmışssın. Biz birini yapamadık henüz üstelik aramızda epey yaş farkı var :) bu tipi de iyi bilirim. Yuva yıkan tipleri demek istedim :)

sana bişey deyimmi sen ondan daha kalitesiz bi kadınsın bunları eşin ve eminim eşin tayfasından dinledin hepte öyle olur zaten resmen kadını kıskanıyosun cinsellik yaşarken yanlarındamıydın ki bu kadar detay biliyosun

Bir erkek begenmezse penisi asla.kalkmaz. sizi kandırmış
Yaaa ben kalkar diye biliyorum. Bi film izlemiştim, kadın adamı taciz ediyordu , adam da şikayet ediyordu. Kadın adamın erekte olduğunu asıl kendisinin tacize uğradığını söylüyordu. Adamı karısı terk etmişti falan... sonra kamera kayitlarinda ortaya cikti kadinin adamı taciz ettiği ve adamın suçsuz olduğu.

Bende erkekler damacanaya bile hallediyor her şeye yükselirler pipi kafalı sonuçta hepsi

Belki de

Valla derdiniz ne bilemiyorum ama üslubunuz iğrenç ötesi, kıskançlıktan kuduran da bence karşı taraf gibi durmuyor!

Konuyu okuyamadım kusasim geldi bu kadar asagilamada neyin nesi ne haddinize.

Bu uslup eski eşin sizi kıskanıp çekemediğini değil, sizin onu kıskandığınızı çekemediğini belki de takıntı haline getirdiğinizi gösteriyor.
Ayrıca eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla maşukiyeye kahvaltıya gidip bide yetmezmiş gibi stori atmasına kadar kadını takip ediyorsunuz anlaşılan. Kadını sırf bu sebeple bile bu kadar yeriyorsunuz ama kayınvalide eski geliniyle görüşmek istiyorsa sizden izin mi alacaklar bu nası zihniyet. Kahvaltıya gidecek kadar araları iyiyse demek ki kötü ayrılmamışlar size mi soracaklar kimle ne zaman nerede görüşeceklerini.
Kelimelerinizi, zihniyetinizi temizleyin bu hırsla henüz evlenmediğiniz ama eşim de eşim dediğiniz adamı daha cabuk kaybedeceksiniz

Araya siz girdiğiniz için bitmiştir belki cinsel hayatları..Ya da siz olduğunuz için kendine bakmayı bırakmıştır.Aldatılma olayı başınıza gelmediği için insanın psikolojisi ne durumda olur bilemezsiniz.Yaşamadan anlayamazsınız.Empati kuramıyorsunuz bu yüzden.Aynı evin içinde yaşamışsiniz gibi ondan bundan duyduklarınizla yorum yapmışsınız.Unutmayin ki bir evlilikte tek taraflı hatalar yoktur..Eşim dediğiniz insanın ihaneti yüzünden bu kadın o hale gelmiş olabilir mi acaba? Amacımız savunmak değil sadece empati kurmak..Eşiniz olmayan adamın eski eşine bu kadar kin beslemeniz, evliyken de yakinen bu olaylara tanık olduğunuzu ispatlıyor.Eşim dediğiniz adam sizi seviyorsa eski eşine karşı hala neden bir uğraş içindesiniz ki?? Kendi hayatınıza bakın o zaman..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…