eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok sinirlendiğinizi görebiliyorum ama bu kadar hırslanacak ne yaşandı onu tam anlayamadım.
Zaman zaman hepimizin gözü dönebiliyor ve deşarj olabilmek için farklı yöntemler kullanıyoruz. Sanırım ki sizin de deşarj yönteminiz içinizi boşaltana kadar biraz üstten bir tonla konuşmak. Bu size iyi geliyorsa ne iyi. Ama asıl sorunlu noktaları bulup oraları daha yapıcı bir yolla onarmaya çalışırsanız kısa süreli değil uzun soluklu kalıcı bir rahatlığa ulaşırsınız.
Sevgiler.

Gerçekten tedavi olmalısın.

Yaaaa koptum gülmekten onlar nasıl benzetmeler öyle

biri olayı özetlesin please
Özet Melda
Dün sanırım bir konu açmıştı. Nişanlısının annesine gitmiş. Ona da misafirler gelmiş. Nişanlısı boşanmış 1 ay falan sonra da bunla sevgili olmuş. Çat diye de nişanlanmış. Ama evliyken birlikte değillermiş yersen tabi. Neyse nişanlının bir de çocuğu var. Babaannedeymiş.
Babaanne sürekli Melda’yı yani eski gelini iyi bir şekilde anlatınca çıldırmış bu da. Melda’nın arkasından sallıyor çocuğuna da bakmamış. Melda şöyle kötü böyle kötü diye. Yaşı da 19!
Dün kendine hak verilmeyince çıldırıp Melda’yı gömmüş burda da

Merhaba konu sahibi, bence konuşma şeklin çok yanlış, tamam eski eşi hiç ama hiç sevmiyorsun. Ama konuşma tarzınla belki haklıyken de haksız duruma düşersin. Sadece bu konu ya da bu forum için değil, her zaman için söylüyorum.

Annelk şeklini de sevmedin, gelin şeklini de sevmedin, eş halini de sevmedin ama ne olursa olsun bu bayanın eş dediğin kişi ile ortak bir evladı var, velayeti onda olsun olmasın.
Ayrıca senin o kadının anneliğini sorgulama hakkın yok ( süt-velayet-vs)
Ömür boyu göreceksiniz o bayanı ve üvey kızınızın annesi. Sevip sevmemeniz önemli değil ama saygı çerçevesini korumak zorundasınız
İyi akşamlar

Sen bu Meldayı epey kıskanmışsın

ay çok boşmuş iyi ki okumamışım
teşekkürler

Ay Melda seni çatır çatır çatlatmış demek ki. Sanane ya kaşından, kol kılından ? Bu ne varotik bir ağız ay okurken hemcinsim olarak utanç verdin. Çatlamaya devam et sen. Bir de hala eşim eşim diyor tansiyonlarım oynadı hep.

Önceki başlığı okudumda geldim cidden acilen psikolojik destek almanız gerek ne bu şiddet bu ne celal siz çocuklu bir adamla evleniyorsaniz o çocuğunuda evinde barındırmak zorundasınız ha istemezseniz evlenmezsiniz daha ortada fol yok yumurta yok ama siz kaynananizla yüz göz olmuşsunuz bile Melda Melda kaş bıyık yok cinsellik yok bu ne saygısızca bir konuşma cahilmisiniz siz yaa yaa acilen terbiyeye ihtiyacınız var bence evlenmemiş siniz nisanlinizi beğenmiyorsunuz çocuğu beğenmiyorsunuz kaynananizi beğenmiyorsunuz ayrılmak için. Ne bekliyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…