Eşimin eski eşi 🤷‍♀️

cok acayipsiniz ya kusura bakmayin ama. Esimin eski esiyle asla muhatap olmam, evliliklerini saymam, tebrik etmem.
Siz baya takiptesiniz bu kadini bence.
Kv bahsetmediği sürece ve kendisi kendini iki defa hatırlatmadığı sürece aklıma gelmedi, gelmez
Ortak kolu komşu bir şekilde ne yaptıklarından haberdarlar. Ha Kv yi bu konuda eşim de ben de çok uyardık. Bilmek ve dinlemek istemiyoruz diye. Ama Malesef biliyoruz

Sizin yerinizde olsam uğraşmam bile bu belalı karıyla, çatt engeli basarım. Çamur gibi bi şey besbelli, yapışmaz ama izi kalır. Uzak durun.

O da sizden kaynaklı, bana kimse istemedigim seyi soyleyemez o haddi vermem, uyardigim halde anlamıyorsa onun da hayatimda isi olmaz.

Hayır kendisini hiç merak etmedim öyle huylarım yoktur. Ama cevap vererek aptallık ettiğimin farkındayım. Durduk yere kendi beynimi şişirdim. Eşim de avukatıyla görüşeceğini söyledi, ben muhatap olmalarını istemedim

Kaynananız neden size laf getiriyor? Bu kadın tanıdıkları, aynı şehirden falan mıydı, neden hayatınızdan bi şekilde çıkmıyor?

O da sizden kaynaklı, bana kimse istemedigim seyi soyleyemez o haddi vermem, uyardigim halde anlamıyorsa onun da hayatimda isi olmaz.
Tabi ki bu uyarılar böyle anlattığım gibi dümdüz rica minnetle olmadı, eşim çok tepki verdi, e zamanında Malesef bilmiş öğrenmiş bulunduk.. Hayatta işim olmaz öteki türlü. E şimdi bazen konuşacağı tutuyor ben ortamı terk ediyorum..

İlk tavizi, tebrikleşerek vermişsiniz zaten, eski eş ne diye boşadığı adamın karısını tebrik etsin. İyi niyetli bile olsa bu duruma zemini kendi ellerinizle hazırlamışsınız.
İletişiminizin sıfır olması lazım, sizin muhatabınız değil.
Derdi hacı hoca bulmak olsa, ne yapar eder eski kocasına ulaşırdı zaten.
Adamın yeni eşini aracı etmezdi.
Kafanıza takacak bir şey yok, iletişimi kökten keserek kurtulabilirsiniz ancak. Aksi durumda, kocanızın dediği gibi yarın kahve içmeye gelir size. Siz de ona fal bakarsınız:)
Evlilikleri niye kötü gidiyor diye. Aman diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…