Eşimin eski eşi 🤷‍♀️

Süreci doğru yönetmişsin. Bundan sonrasında hiç bi muhabbet döndürmeyin konu kapansın. Zeynep biraz kaşınıyor

Hanımefendi buradaki yorumlar sizin yazdıklarınız sonucunda çıkıyor. Kendinizden o kadar emindeyiz eşinizin eski eşi ile hoca bulma muhabbetine kadar gittiğinizde de emin olsaydınız, bize karşı değil. Görünen köy kılavuz istemez diye boşa söylememiş atalarımız.
Peki

Kadının beni taciz ettiğine dair birşey yazdım mı? Aynı zamanda tersledim, yazma da dedim, son olarak engelledim. Başta yapmam gereken şeyi en son yaptım sadece. İstersen bir sopa al ve gel beni döv ne bu şiddet bu celal pardon 🙂?
Aksine çok sakinim, avukat kısmında güldüm hatta 😂
Kocası veya avukatı ( :KK53: ) taciz ediyorsa, zorluyorsa falan aranır, arayıp ne diyeceksiniz? Istemediğimi söylediğim, cevap vermediğim ve engellediğim hâlde rahatsız ediyor mu diyeceksiniz? Diyemezsiniz, çünkü gayet iyi dilekler falan havada uçuşmuş, konuşulmuş.
Konuyu anlatırken ne yazıyorsanız ona göre yorumluyoruz, ben tersleme, engellemeden ziyade gayet kadına fırsat verme gördüm.

Aksine çok sakinim, avukat kısmında güldüm hatta 😂
Kocası veya avukatı ( :KK53: ) taciz ediyorsa, zorluyorsa falan aranır, arayıp ne diyeceksiniz? Istemediğimi söylediğim, cevap vermediğim ve engellediğim hâlde rahatsız ediyor mu diyeceksiniz? Diyemezsiniz, çünkü gayet iyi dilekler falan havada uçuşmuş, konuşulmuş.
Konuyu anlatırken ne yazıyorsanız ona göre yorumluyoruz, ben tersleme, engellemeden ziyade gayet kadına fırsat verme gördüm.
Aynen peki

Ciddiye almamışmış. Hmm. Belli oluyor kadına karşı cool (!) duruşundan :KK53:
Yav he demek istiyorum.
Neyse, benden bu kadar.
Valla bence de içimi şişirdiniz. Ne kadar lakayt bi insansınız ya, siz ve sizin gibi bi güruh var burda oturmuş alakalı alakasız herşeye ahkam kesip yargı dağıtmaya hazır olda bekleyen. Size de kolay gelsin valla güzel iş. Yönetime söyleyin maaş bağlasın size :) neyse hayırlı işler. Yargı dağıttınız başka bir konuda görüşürüz.

Valla bence de içimi şişirdiniz. Ne kadar lakayt bi insansınız ya, siz ve sizin gibi bi güruh var burda oturmuş alakalı alakasız herşeye ahkam kesip yargı dağıtmaya hazır olda bekleyen. Size de kolay gelsin valla güzel iş. Yönetime söyleyin maaş bağlasın size :) neyse hayırlı işler. Yargı dağıttınız başka bir konuda görüşürüz.
Hayatımda ilk kez biri bana lakayt diyor. Normal yorumumu alıntılayıp "ehe ehe sakin ol, gel bi de döv" diyen kişi diyor bunu da, harika valla. Kocasının eski karısıyla konuşup iyi dileklerde bulunan sen değil de olayın saçmalığını dile getiren biz lakaytız, öyle mi :KK53:
O kadınla neden bu kadar konuştuğunu ego tatminine de bağlardım (uzak duruyorum, istemiyorum, çok coolum ayağına baya baya ego tatmini) ama gerçekten uzatmayacağım, zira yorumları beğenmeyip işine gelmeyince üyelere saldırma moduna geçildi. Kesmezse eski eşle birlikte bizi de avukata verin :KK53:

Son düzenleme:
7BFA92AC-FF26-4DA4-A2BB-B202360BC63B.jpeg

Hayatımda ilk kez biri bana lakayt diyor. Normal yorumumu alıntılayıp "ehe ehe sakin ol, gel bi de döv" diyen kişi diyor bunu da, harika valla. Kocasının eski karısıyla konuşup iyi dileklerde bulunan sen değil de olayın saçmalığını dile getiren biz lakaytız, öyle mi :KK53:
O kadınla neden bu kadar konuştuğunu ego tatminine de bağlardım (uzak duruyorum, istemiyorum, çok coolum ayağına baya baya ego tatmini) ama gerçekten uzatmayacağım, zira yorumları beğenmeyip işine gelmeyince üyelere saldırma moduna geçildi. Kesmezse eski eşle birlikte bizi de avukata verin :KK53:
Yok ben eski eşle özellikle sizi kahveye davet etmek istiyorum 🙂😄

Ben olsam doğrudan engellerdim.
Niye sizinle irtibat kuruyor ki
Yok yere huzurdan oluyorsunuz.

Ben stolklandığınızı nasıl anladınız onu merak ettim.
Görünüyor mu bu?

ne münasebet neden cevap verirsiniz ki ben olsam vermem aman bitmiş gitmiş artık o başkasının sorunu

kocasına niye yazıyorsunuz? sakın yazmayın. Kadını engelleyin gitsin.

Aman aman sakın yazmayın kocasına. Anlattıklarınızdan yola çıkarak Zeynep profiline bakınca eğer kocasına yazarsanız benbirkek beni kıskandı yuvamı bozmaya çalıştı diye etrafa ağlamazsa, kocanızla konuşmaya bahane aramazsa ben de bir şey bilmiyorum. Dertsiz başınıza dert almayın.

Sevgili hanımlar, öncelikle geçmiş bayramınızı kutlarım 🥰

Yine ben, bu defa çocuktan dert yanmayacağım, aslında dertte yanmayacağım da bana göre aşırı enteresan bir konu hakkında fikirlerinizi almak istiyorum..

Eşimin eski eşi Zeynep ile hiç bir diyaloğum münasebetim olmadı, eşimle de öyle pek konuşmadık, zamanında evlenip anlaşamayıp, daha aynı çatı altına girmeden 1 yılı mecburi doldurup ayrılıklarını, eşimi ve ailesini ailecek maddi manevi sömürdüklerini, hacı hoca büyü işleriyle pek fazla haşır neşir olduklarını biliyorum.. Ha bunları da kv ara ara dert yanıp anlatıyor o şekilde biliyorum, merak ettiğim şeyler değil açıkçası, neyse...

Zeynep ve annesinin bundan bir kaç ay önce sosyal medyamı stolkladığını farkettim, olabilir.. Sonra mesaj attı bana hayırlı olsun bebişiniz çok tatlı sizin adınıza çok sevindim vs.. Biz de senin adına çok sevindik sağol dedim öyle kapandı. Kendisi de bizimle aynı zamanlarda evlendi bu arada.. Ne art niyet ne başka bişey düşünmedim, düşünecek birşey de yoktu zaten.. Fakat....
Bir kaç gün önce mesaj attı bana. Canım müsaitmisin birşey isteyeceğim..
E buyur Zeynep.
Vakti zamanında kocan beni bir hocaya götürecekti evliliklerim yolunda gitmiyor sorun bendeymiş bilmem ne bilmem ne,kocana söylermisin yardımcı olsun vs.
Ben de hacı hocayla bu işlerin düzeleceği olsaydı zaten ayrılmamış olurdun (3.evliliği) psikiyatri yada evlilik terapisti öneririm dedim.
Sonra tekrar bayağı bir acıtasyon yaptı ve mesaj içerikleri genel olarak yavrum, canım, cicim... 😳
Biz arkadaşmışız gibi samimiyetinden rahatsız olduğumu, eşime söylemeyeceğimi, düşünüp taşınıp aklına bizim gelmemizdense kendi aralarında problemlerini halletmeleri gerektiğini söyledim konuyu kapattım.

Sorun şu ki, onun niyeti hayatında bişeylerin yolunda gitmediğini bir şekilde eşime duyurmak. Bundan çok eminim.. Ha eşimin umrunda değil, tabi ki bu konuyu konuştuk, bana özellikle dediği sakın saflık yapma yüz verme yarın sana kahve içmeye gelir. Bu aralar çok takıntılıyım, duygu durumum bir yukarı bir aşağı, yakında doğum yapacağım belki onun stresi.. Ama kurdum, kocasına yazmak istiyorum ben de al karını başımızdan diye. Bu aymazlığı kendi kafamdan atamıyorum. Sürekli kendimi AY NE MÜNASEBET derken buluyorum beynim susmuyor😳😄
Sizce gülüp geçmeli miyim.. 🤷‍♀️
Ne münasebet, bu ne ayvazlık... Benimde seninkine benzer bir sorunum oldu fakat benim ki eşime yazıyordu maddi beklenti içindeydi hemde evliliğimin ilk aylarında, bir süre bu böyle devam etti mesajlar lag yollamalar felan tabi banim evliliğimin ilk senesi mahvoldu...sonrasında ben bir kıyamet kopardım alelacele evlendirdiler 😂😂münasebetsiz madem bırakamayacaktın iyi geçinseydin bana gelince mi kıymetlendi adama çektirmediği de kalmamıyş yani neyse salla gitsin muhaddap dahi olma engeli basss ne münasebet

X