Eşimin erkeklerle iğrenç yazışmalarını yakaladım.Boşanma kararı aldım ama bazı noktalarda farklı akıllara ihtiyacım var

Coine kumar diyen birisiyle daha fazla yazışamayacağım, üzgünüm.

Arkadas bu konu fake ise ve bu anlasıldıysa (nasıl anlasılıyor ve banlanılıyor bu arada bilmiyorum aydınlatabilirsiniz) bunu yazana temiz beddua cekerim.. Böyle konularda o kadar hassasım ki içime dert oldu aniden. Allah ım sen bu tür mahlukların ömürlerinden kıs hayırlı saglıklı olarak bizlere nakleyle!

Konu sahibi kimseye hakaret etmemiş ama banlanmış. Demek ki fake. Arkadaşlarında dediği gibi zaten bir ev hanımının kriptodan bu kadar anlaması, araba alacak para kazanması zaten mantıksız. Ama gerçekten işin içine kanser katmanızı esefle kınıyorum. İnsanların merhamet duygusuyla oynuyorsunuz.

Allah yardımcınız olsun. O adama yol verin haftada bir gelip sizin yanınızda görsün bebeleri bir iki saat.
Bu zamana kadar onun katkısı olmadan nasıl geçiniyorsanız, o evde kalıp öyle geçinmeye devam edin. Kiraya yetişmek çok zor.

Kriptodan emlak zengini olan ev hanımı tanıdığım çok. Ev hanımı olmak zekaya ve araştırmaya mani değil aksine vaktini zamanını daha rahat ayarlayabilirler. Tartışma için değil teşvik işin yazıyorum.

Benim anlamadığım neden siz terk ettiniz?
Delilleri mahkemeye sunsanız eşiniz ağır kusurlu bulunurdu ve muhtemelen size hem tazminat hemde nafaka ödemesi gerekirdi.
Kendi defolup gitsin.

Aaa ben şok, fake konuyu gozunden tanirim halbuki, bu konu fakeymiymiş???? Dun geceden beri haber taramasi yapiyorum, belki uyeyi bulur el uzatiriz diye.

Kiz kulesi satan arkadasi kacirdim simdi ordan bi manzarali kule odasi ayarlayiversin.

O ölsün ben boylelikle daha uzun yaşayayim diye duayi da ilk defa goruyorum. Hem de topu topu bir internet trolune....
Iyi insan rolunde buram buram bencillik kokan bir dua

O ölsün ben boylelikle daha uzun yaşayayim diye duayi da ilk defa goruyorum. Hem de topu topu bir internet trolune....
Iyi insan rolunde buram buram bencillik kokan bir dua
Ahaha valla bencilsem de böyle fake üretim yapana bencilim. Bildiğiniz inandım gözlerim doldu. İçimden geldi ve beddua okunu fırlattım haketmeseydi kardesim k.bakma artı olarak ne rolu yapacagım zaten açık söyledim umrum değil

4 ü 5 yasinda nasil olurlar 4 üz mü dogurdun

valla helal olsun lafinizin arkasinda duruyorsunuz en azindan

Konu fake değildi.Konuyu açan kişi bendim.Böyle bir şeyi izah etmek hem zor olduğu hem de psikolojim alt üst olduğu için yeni bir üyelikle fikirsel yardım almak istemiştim.Ömürden kısma meselesine gelince emin olun benim gibi kanserin bedende yaptığı tahribatla 100 yıl da olsa yaşamak istemezsiniz.Bazı şeyler farkındayım insanın aklına hayaline sığmıyor.Benim de hiç aklıma gelmezdi 18 yıllık evliliğin sonunda eşimin erkeklerle olan münasebetine şahit olacağım ama olmaz,olamaz dediğim şeyleri yaşadım ve gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…