Eşimin erkeklerle iğrenç yazışmalarını yakaladım.Boşanma kararı aldım ama bazı noktalarda farklı akıllara ihtiyacım var

Benim anlamadığım neden siz terk ettiniz?
Delilleri mahkemeye sunsanız eşiniz ağır kusurlu bulunurdu ve muhtemelen size hem tazminat hemde nafaka ödemesi gerekirdi.
Kendi defolup gitsin.
Evi ben terk etme gereği duydum çünkü o türden ilişkiler içine girdiği insanları yaşadığımız yere kadar getirmiş.Açıkçası birinin peşine düşüp ev adresimizi bulup çocuklarıma zarar vermesinden korktum.Yaşadığımız yer herkesin bir birini tanıdığı küçük bir yer.Ankaraya annemin yanına gittim ama annem 5 çocukla istemedi.1 aylığına bir kapıcı dairesinde kalıp iş bulup çalışmaya başladım ama tam işler yoluna giriyor derken ev sahibi evden çıkmamızı istedi o yüzden tekrar eski yaşadığım yere geri dönmek zorunda kaldım.Delilleri mahkemeye verme kısmına gelince hem o iğrenç yazışmaları ve resimleri götürmeye utandım hem de ilerde çocuklarımın karşısına olumsuz şekilde çıkma ihtimali beni durdurdu.Tazmnat olayına gelince zaten sahip olduğu hiç bir mal varlığı yok.Üstelk kin güdüp bana ait olan ama yeşil kartımın kesilmesi korkusuyla abisinin üzerine yapılan arabayı vermeme ihtimalleri de var.Önce sigortalı bir iş bulmam lazım ki arabamı alabileyim.Aksi taktirde yeşil kartım iptal olursa tedavi masraflarımı karşılayamam

Konu fake değildi.Konuyu açan kişi bendim.Böyle bir şeyi izah etmek hem zor olduğu hem de psikolojim alt üst olduğu için yeni bir üyelikle fikirsel yardım almak istemiştim.Ömürden kısma meselesine gelince emin olun benim gibi kanserin bedende yaptığı tahribatla 100 yıl da olsa yaşamak istemezsiniz.Bazı şeyler farkındayım insanın aklına hayaline sığmıyor.Benim de hiç aklıma gelmezdi 18 yıllık evliliğin sonunda eşimin erkeklerle olan münasebetine şahit olacağım ama olmaz,olamaz dediğim şeyleri yaşadım ve gördüm.
Benim bedduam size değildi ki.. ben o hastalıgı maalesef çok iyi bilirim, keşke bilmeseydim... Ben işte bu kadar hassas bi meseleyi fake malzemesi yapan şayet varsa ona söyledim. Lutfen mesajıma dikkat edin size söylemiyorum "konu fake ise" demişim. Burada hep bir agızdan fake dendi, uyelik de pasif olunca öyle dişünülmüştü. Kusura bakmayın şu an bile nasıl ben yazdım deyip başka hesaptan yazdıgınızı anlyamadım kuralları çok iyi bilmediğimden (banlanjnca tekrar yazılıyor mu vs.). Konunuzun gerçek olmamasını her şeyden çok isterdim yani.

Ne kadar güçlü bir kadınsınız. İnanılmaz bir güç gerçekten. Vasıfsız zavallı kocanız gay olmasa bile daha güvenli sorunsuz cinsel ilişkiler için de erkekleri tercih etmiş olabilir ama zaten her türlü aldatmış eve katkısı olmayan zavallı biri. Boşanma davası açmayı düşünüyor musunuz bulunduğunuz şehri bilmiyorum ama twitterda avukatlar falan var hikayenizi anlatırsanız kadınların yanında olan kuruluşlara vs anlatır kanıtları gönderirseniz belki yardım ederler. Beş çocukla herhangi bir yere sığmak kolay değil. Adam zaten çocukları umursasa adam olurdu böyle işlerle uğraşıp sizin paranızı yiyeceğine çalışırsı. Çocuklarınıza yazık. Zaten hastalık tedavisi görmüşsünüz kendinizi yıpratmadan yapabildiğiniz gibi yapın. Gurur falan diye tutturmayın karşınızdaki insanlar şerefsizlik yaparken sizin hiçbir şeyinizi düşünmüyordu zaten. Evinizde oturun o adamdan kurtulmaya çalışın bir şekilde. Allah yardımcınız olsun size güç ve sabır versin.

X