Eşimin erkeklerle iğrenç yazışmalarını yakaladım.Boşanma kararı aldım ama bazı noktalarda farklı akıllara ihtiyacım var

yazdıklarınız hiç ama hiç inandırıcı gelmedi. Kanser tedavasi görürken 4nüz oldu. Kriptodan anlıyorsunuz ama temizlikçilik yaptınız. Eşiniz değilde evi siz geçindiriyorsunuz arabayo eşinize siz aldınız falan. Eşinizin sapkın yönelimleri var ama ailesi önemsemedi ama yaşadığınız yer kadının çalışmasına karşı. Değişik ama inandırıcı değil

Coinde kaldıraçlı işlem yapmıyorsanız al-sat ile ciddi kazançlar elde etmeniz imkansıza yakın.
Kimse coini en dipten alamaz, en tepeden satamaz. Bir miktar sermaye ile hangi coinden yüzde kaç artışla şansınız yaver gitti de araba parası çıkardınız acaba? Google aramadan bakmadan söyleyin bi? Tutan alt coin yakalayacaksınız da en diplerden alıp en tepeden satacaksınız?
Kaldıraçlı işlemlerde riskli işlemlerdir, yani kazanırsan güzel evet ama kaybedince de sağlam kaybediyorsun.
Coin piyasasında sağlam para kazanmak için şans işi diye bir şey yok. Ciddi ciddi grafik okumanız lazım. Evde 4 küçük çocukla trader’lara taş çıkaran performansınız bana geçmedi..
Ama yine de hayatta başarılar..

Birkaç yıl önce kriptodan acayip paralar kazanıldı...aileden kalan tarlanın kendisine düşen hisseyi satıp oraya yatırmış, yükselme döneminde parasını alıp araba almış olabilir bu mümkün.. 50 koyup 200 kazanılan bir dönemdi, sonra kripto çöktü insanlar bitti..ama arabayı kayninin üzerine yapmaları çok kötü..önceliği onu almak olmalı... konu sahibesi kanser tedavisi görüyor, alllah korusun kadına birşey olsa alllah gecinden versin kaynı o arabayı çocuklarına verir mi sizce? O yüzden önceliği arabasını almak olmalı..17 yaşındaki kızın üzerine alsın şimdilik..ya da 18 e birşey kalmamış o zaman yapmalı...

Eşinizin pasifliğinden çoçuklarınızın haberi yok değil mi? Olmamalı bence. Siz değil eşiniz gidicek evden siz suçlu musunuz ki evden çoluğu çoçuğu toparlayıp gidip maceralara atılıyorsunuz?

Ben size bir şey sormadım.

Ben size bir şey sormadım.
Öyle mi ben de bana sordunuz zannettim. İnsanlar buraya dertlerini anlatmak için konu açıyor zaten zor durumda bir de düzgünce okumadan saçma sapan yorum yapıyorsunuz . Bir de size mi laf anlatacak . Okuma - yazmanız varsa doğru okuyun o zaman

Bakın son kez söylüyorum. üslubunuza dikkat edin. Nasıl yorum yapacağımı szie soracak değilim. Muhatabım değilsiniz.

Ya fake konu açacaksanız da böyle açmayın heyecanı entrikası yok , hele hastalık cart curt yani ı ıh. Çok eğlenceli değil.
Bize daha çok kan lazım , entrika, ihanet, üveylik, 3-5 çocukluk , dulluk gibi konular lazım

Yaaaaa, ben inanmıştım. Nedense gay eş, 4üz gebelik ve Krypto bana inandırıcı gelmişti:)

İki bin lira ile mi? Coinden geçmiş yıllarda da bu yıllarda da para kazanıldığı doğru. Ama böyle değil. Şans dediğiniz bir kere olur. Ev hanımı bir kadının birkaç yıl önce araba parası kazanıp, işsiz kocasını ve hatta 5 çocuğunun ve evinin masrafını aylık çevirecek kadar coinle haşır neşir olması bana geçmedi. İnanmadım. İnanmak için diretenlerin açıklamalarına da inanmadım.

Ayrıca kripto çökmedi. Bilenler için en azından..

O yıllarda 60 bin dolara kadar çıkıp 18 bine kadar düşmüştü..sonrasinda tamamen sıfırlanan coin bile olmuştu.tekrar aynı seviyeye gelmesi 4 yılı buldu...kazandigiyla yetinmeyi bilenler güzel kazandı,devam edenler kaybetti..bu iş sabir işi..aileden kalan tarlanın parasını da yatırdım diyor..konu sahibesi de yetinmeyi bilen biri ise araba parası kazanmış olabilir..coin işinde uzman kimse yok tamamen kumar ve sabır işi..kaybedince üzülmeyecektiniz parayı yatırmak daha makûl ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…