Eşimin erkeklerle iğrenç yazışmalarını yakaladım.Boşanma kararı aldım ama bazı noktalarda farklı akıllara ihtiyacım var

18 yıldır evliyim.Eşimin ailesinin zaten kendilerine bile faydaları bile yok.Olayı anlattığım zaman onlar da sanki normal bir olaymış gibi aman boşver olur böyle şeyler dediler.Eşimin çocuklara karşı yanlış bir hareketi olacağını düşünmüyorum ama sapkın ilişkilerde bulundukları kişileri çocuklarımla aynı ortama getirme ve onların çocuklarıma zarar verebileceklerini düşünüyorum

Evet tek katkısı benim paramla market vs ihtiyacını karşılayıp yine benim aldığım arabayla eve getirip bırakmak.Sorun kriptoda bazen zarara girip kazanmak için beklemek gerekmesi ve beklerken para akışını sağlamak için çalışma ihtiyacı ki o da bu şehirde mümkün değil

4'üz doğum nasıl oluyor? Yani evet 4 yumurta da döllenebiliyor ama milyonda 1 size mi denk geldi? Cahilliğime verin ama tüp bebek, aşılamada bile embriyo sınırı yok mu? Yeni üyelik ve saç baş yoldurtacak detaylarla dolu. Her tuşa basılmış gibi. Eğer gerçek üyeyseniz en çok çocuklarınıza acıdım, en çok da 17 yaşındaki kızınıza. Her işi o yapıyor değil mi, kardeşlerini tut getir götür pişir topla yardım et... Kapıcı dairesinde 4 tane 5 yaşında çocuk.

Tüp bebek değiller.Doğal yollarla çoğul gebelik.Kapıcı dairesi evi terk ettikten sonra yerleştiğim yerdi.Bilmiyorum doktorun söylediği kanser tedavisi görmüş olanlarda bazen çoğul gebelikler olabiliyor.Yeni üyelik konusuna gelince işin içinden çıkamadığım için farklı görüşleri dinlemek ve en uygun seçeneği seçebilmek için üyelik açtım.Evet kızım kardeşlerinin bakımında bana yardımcı oluyor.

4 çocuk çok ufak,nasıl çalışacaksın?arkanda sana kıymet veren bir ailen olacak ki anca cesaret edebilesin..kızınız seneye üniversite sınavına girecek galiba ,onun için hayati bir dönem,diğerleri zaten çok ufak..hadi okula başlasalar bile yine siz getirip götüreceksiniz ,size daha en az ilkokul bitimine kadar ihtiyaçları var..gidecekleri anaokulla görüşün, okul aile birliği temizlik elemanı alıyor bazen..ama yine gecinmeniz mümkün değil..bu iş kripto ile olmaz,bi bakmışsınız tüm paranız gitmiş..bu adamla şimdilik ev arkadaşı gibi yaşamaktan başka bir yol yok gibi,ama adam çulsuz diyorsunuz..bari paranızı söylemeyin gizli tutun,bir kılıf bulun...çok üzüldüm allah yardımcınız olsun..

Haberlere çıkıp çıkmamak tercih meselesidir.Bu kadar sıkıntımın arasında gecenin 2sinde dur şuraya bir masal yazayım da vakit geçsin diyecek birisi hiç değilim.Ne yapmam gerektiği konusunda çaresizim ve farklı görüşleri duymaya ihtiyacım olduğu için paylaştım

İşte sadece kriptoyla olmayacağını bildiğim için çalışmak zorundayım.Bu yüzden 5 çocukla kadın sığınma evine yerleşmeyi düşünüyorum.Görüştüm kabul de ediyorlar ama sonrası için planım yok acaba ben bu işi başarabilir miyim endişesi var.Çocuklarımı perişan etmek istemiyorum

Araba kimin üzerine?

Araba kimin üzerine?
Araba kanser tedavisi gördüğüm ve sigortam olmadığı için eşimin abisinin üzerine.Üzerime kayıtlı mal varlığı olunca devlet sosyal güvenceyi kesiyor ama sigortalı bir işe girince arabamı alıcam

18 yıldır evlisiniz, lise mezunusuz. Eşiniz eve hiç bakmadıysa, ekonomik katkısı yoksa; kriptoya yatıracak parayı nereden buldunuz ? 5 çocukla hangi ara 7 nüfus bakacak kadar kripto uzmanı oldunuz ? Nereden, nasıl öğrendiniz ?

Eee zaten o araba sizin değil mi? Yeni bir araba almak kolay mı?

Kriptoya küçük miktarlarla başladım.Önce al sat yaparak çocuklarımın günlük mama ve bez paralarını çıkardım.Sonra şansım yaver gitti sermayemi katlama imkanım oldu.Kazandığım paranın belli bölümüyle araba aldım,araba değer kazandı.1 dolar 9 lirayken aldım şimdi dolar 32 tl civarı.Haliyle Türk liram olduğu yerde kaç kat değer kazandı

KOSGEB başvurusu yapıp küçük bir dükkan açın en iyisi. Yada ev hanımları için iş dünyasına atılmasına yardımcı olan dernek ve kuruluşlar araştırın.

Nasıl ? Merkezde oturmuyorsunuz. Bu işlere girecek ilk para nereden geldi ? Eşiniz eve bakmıyorsa; siz çocuklarınızla nasıl kira, gıda alışverişi, faturaları karşılayabildiniz ?

Ne kanseri atlattınız ?

Aylık ev kiram zaten 1000 lira.Bu işe de ilk olarak 2 bin tl ile başladım.Gecemi gündüzüme katıp emek harcadım ve sermayemi arttırma imkanı sağladım.Ben sizler gibi aylık 20 bin 25 bin kira verilen evlerde oturmuyorum.Lenfoma kanseri

yanlış anlamadıysam konu yardım parasından çok sağlık sigortası gibi duruyor (devlet ne kadar yardım parası veriyor bi fikrim yok ama sağlık sigortanız yoksa tedaviler çok pahalı, malum)

bildiğimiz yeşil kart meselesi, fakirlik kağıdı alman için üstünde mal olmaması gerek, o şekilde yeşil kart çıkıyor-du eskiden herhalde yine öyledir
bu kadın tedavi görürken de gebeyken de ailede kimsenin sigortalı işi yokmuş anladığım kadarıyla.

Nasıl ? Sermaye nerden geldi ? Eşiniz eve bakmıyor, evin ihtiyaçlarını sizin ona verdiğiniz para ile arabayla satın alıp getirmesi gereken bir yerde otururken bunları nasıl yaptınız ?

Kızınız eğitimine devam ediyor mu ? Okul durumu nedir ? Bu sene üniversite sınavına girdi mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…