eşimin doğum gününde büyük süpriz...........

sati_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
30
2
37
:ecrin_bebek::ecrin_bebek: arkadaşlar rabbim olmayanlarada versin inşaallah 2 yıldı bebek için tedavi gördüm fakat bir sonuç alamadım son 6ay önce tedaviyi bıraktım ve mart 22 deyani eşimin doğum gününde eczaneden test alıp yaptım ve pozitif çıktı yani hamileydim.öğrendiğimde sevinç göz yaşlarımı anlatamam akşam eşime söylediğimde RABBıM den en güzel d.günü hediyesi dedi ALLAH kimseyi bu hediyeden mahrum etmesin AMıN. alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin minik meleğini

hayırlısı olsun canımm
ne güzel bir hediye olmuş
allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim canım...rabbim sağlıcakla kucagınada almayı nasip eder inşallah...
darısı benim gibi olmayanlarında başına......:Saruboceq:

tebrikler.allah uzun ömürlü bi evlat nasip etsin tüm anne babalara.benim eşimin doğum günüde 26 haziran.ve adetimin gelmesi gereken günde 26 haziran.küçük bi umut işte..

tebrik ederim canım...rabbim sağlıcakla kucagınada almayı nasip eder inşallah...
darısı benim gibi olmayanlarında başına......:Saruboceq:

inşaallah canım rabbim sana ve senin gibi bekleyenlerede verir inan rabbime her dua eddiğimde bunu diliyorum çünki sizi anluyorum. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Gözünaydın canım, darısı benim ve bebek özlemi çeken tüm bayanların başına...opuyorumnanaktan

tebrıkler cok guzel bır hedıye olmus.
bende kendı dogumgunumde ogrenmıstım hamıle oldugumu bana dogum gunu hedıyesı olmustu :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…