En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

eşim bjk düşmanı fblıı bana gslı olmana bıle razıyım dıyo ah ondan ıntıkamımı cocugumuz bjk lıyaparak alıcam :nazar: bıderdın vara ozman acarım bı topık eşimi nasıl gıcık ederım cocugumu nasıl bjklı ederım dıye:roflol:

Allah senin iyiliğini versin emi :roflol:
kız bi bjk nasıl fenerliyle evlenir seni şimdi kınım kınım kınadım delikafadulden
ama kesin bjk olcak he kanki yaparuk benim cünyırla senin cünyırı :emir_bebek:

Allah senin iyiliğini versin emi :roflol:
kız bi bjk nasıl fenerliyle evlenir seni şimdi kınım kınım kınadım delikafadulden
ama kesin bjk olcak he kanki yaparuk benim cünyırla senin cünyırı :emir_bebek:

gonul takım dınlermı aşık olduk bikere abımd e bjklı fenerlı yenge aldı nolcak:)
cocugumu bjklı yapıyım baska bısey ıstemem:) eşim kudurmasından kolbastı yapa dursun:)

merhaba bende bu forma yeni katılanlardanım ve bende 5 haftalık hamiileyim doktora gittik ultrasonda bebişimin keseciğini bile görmek harika bir duyguu Rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasib etsinn:CüvCüv:

gonul takım dınlermı aşık olduk bikere abımd e bjklı fenerlı yenge aldı nolcak:)
cocugumu bjklı yapıyım baska bısey ıstemem:) eşim kudurmasından kolbastı yapa dursun:)

hehehe gönül bu diyosun okada konuya fenerede :roflol: :roflol: :roflol:
haklısın tatlım ya aşk insanın gözünü kör edi böle delikafadulden
neyse bizim cünyır bjk olcak o kesin
ama senin işin zor be dadlum biz miniğin tüm kıvır zıvırını kartal yuvasından alıcaz nasipse hatta hastane çıkısını bilem eşim görmüş çok güzeldi diyo şakkıdı
ama senin işin hakket zor yaw

merhaba bende bu forma yeni katılanlardanım ve bende 5 haftalık hamiileyim doktora gittik ultrasonda bebişimin keseciğini bile görmek harika bir duyguu Rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasib etsinn:CüvCüv:

ayy ne güzel hayırlı olsun tatlım :CüvCüv: hoşgeldin aramıza
şubat anneleri topiğine bekleriz seni :CüvCüv:

hehehe gönül bu diyosun okada konuya fenerede :roflol: :roflol: :roflol:
haklısın tatlım ya aşk insanın gözünü kör edi böle delikafadulden
neyse bizim cünyır bjk olcak o kesin
ama senin işin zor be dadlum biz miniğin tüm kıvır zıvırını kartal yuvasından alıcaz nasipse hatta hastane çıkısını bilem eşim görmüş çok güzeldi diyo şakkıdı
ama senin işin hakket zor yaw

hhhehe:) merak etme bjk aserıyorum derım sorun kalmazz :)

buarada dogum ugnun kutlu olsun
bjk1.JPG

sana eşine bebişine sonrada 3lu bı aılenıze annenın bjklı bıırnı dogurmasına 4lu pasta yaptırdım:)

hhhehe:) merak etme bjk aserıyorum derım sorun kalmazz :)

buarada dogum ugnun kutlu olsun
bjk1.JPG

sana eşine bebişine sonrada 3lu bı aılenıze annenın bjklı bıırnı dogurmasına 4lu pasta yaptırdım:)

kıs ne delü bişeysin sen öyle yahu :roflol: bjk aşeriyom dicen he
4lü pasta hemde bjk li ohh ohh yerim ben onu cokacimcoook
sağol tatlım ya a.s.

canım tebrik ederim
Allah mutluluğunuzu hep daim esin
sağlıcakla kucağınıza aldığınız günleride gösersin inşallah

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin....amiiiiinnn...

tatlım benim gözün aydın allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin. rabbim en yakın zamanda banada nasip eder inşl. çok istiyorum inşl. olur cnm benim. tekrar gözün aydın

tatlım benim gözün aydın allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin. rabbim en yakın zamanda banada nasip eder inşl. çok istiyorum inşl. olur cnm benim. tekrar gözün aydın

canım çok sağol
amin rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah
senininde güzel haberlerini alırız en kısa zamanda tatlım

haberini leptaptan aldım çok sevindim,
şimdi de konunu okuyunca sevincimin üstünde bide duygulu salyalı sümüklü bişiler yaşadım..
5.5 ay önce olsa anlamazdım heralde ama şimdi sevincini yürekten paylaşabiliyor ve hissedebiliyorum..
HAYIRLI olsun herşeyden önce ve rabbim gönlünüze göre versin..
biça arkadaşım daha var inş onlardanda bu güzel haberleri alır ve sevincimi tam yaşarım..

haberini leptaptan aldım çok sevindim,
şimdi de konunu okuyunca sevincimin üstünde bide duygulu salyalı sümüklü bişiler yaşadım..
5.5 ay önce olsa anlamazdım heralde ama şimdi sevincini yürekten paylaşabiliyor ve hissedebiliyorum..
HAYIRLI olsun herşeyden önce ve rabbim gönlünüze göre versin..
biça arkadaşım daha var inş onlardanda bu güzel haberleri alır ve sevincimi tam yaşarım..

çok sağol canım teşekkür ederim
bu duygu yaşanmadan anlaşılmıyomuş gerçekten inanılmaz bi duygu yoğunluğu bambaşka bişey bu
şükürler olsun rabbime banada yaşattı bu duyguyu
umarım o arkadaşlardanda en kısa zamanda alırız güzel haberler canım
rabbim sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:

X