Eşimin Dengesizliği!

Kusura bakmayın ama eli kopan eşinizde olabilirdi bence ona destek olmalısınız bencil arkadaşlarınız da hayatınız dan eksilmiş olmuş iyide olmuş nerede bu insanlık !!!
Eli kopmamış eşim çekmiş adamı ve hafif kesilmiş, bir iki dikiş sadece.

Ha masada ağlaması tabi ki tuhaf kaçmıştır ama olaylar şöyle gelişebilirdi, sana birşey anlatmam lazım dediğinde dinleseydiniz ve duygularına saygı gösterip giyin biraz hava al kendini toparlayınca eve gelirsin marketten birşey alıp deseydiniz akşamınız bu kadar rezil olmazdı.

Ha masada ağlaması tabi ki tuhaf kaçmıştır ama olaylar şöyle gelişebilirdi, sana birşey anlatmam lazım dediğinde dinleseydiniz ve duygularına saygı gösterip giyin biraz hava al kendini toparlayınca eve gelirsin marketten birşey alıp deseydiniz akşamınız bu kadar rezil olmazdı.
Keşke yapsaydım bunu arkadaşlarımdan birisi doktor baktı resme önemli bir şey değil dediyse de eşim ikna olmadı !

Ben eşime misafirimiz var dediğimde eğer kötüyüm dese ertelerdim, ben gelecek durumda değilim derse yine anlardım. Gelip beni bu duruma sokması hoş mu kızlar? Empati kurun.

Inanin esinizde buyuk entirakalar var sana soyliyim.Bence arkadaslarinin gelmesinde hoslanmadigi icin ve sen cicek isteyince zoruna gitigi icin boyle bir sey yapti belli.
Hadi diyelim gercekten oyle oldu insan daha ilk defa tanistigi kisilere anlatirmi modunu dusururmu elli kesil mis mis Gorende Buyuk bir sey oldu sanir.
Senin yerinde olsam bu adamdan korkardim nisani da uzun tutardim..Rolunu cok guzel oynuyor ..Aldatir falan anlamasin bile .

Inanim esinuzde buyuk entirakalar var sana soyliyim.Bence arakadaslarinin grlmesinde hoslanmadigi icin ve sen cicek isteyince zoruna gitcegi icin boyle bir sey yapti belli.
Hadi diyelim gercekten oyle oldu insan daha ilk defa tanistigi kisilere anlatirmi modunu dusurmu elli kesil mis mis Gorende Buyuk bir sey oldu sanir.
Şükür beni anlayan birisi çıktı. Normalde bu şekilde çok duygusal değildir. Doktor arkadaşım resme baktı önemli bir şey değil merak etme dedi anlamadı.
Öylesine bitik, yıkılmış bir halde anlam veremedim. Tanıyadım resmen. Savaştan çıkmış gibi.

Ben eşime misafirimiz var dediğimde eğer kötüyüm dese ertelerdim, ben gelecek durumda değilim derse yine anlardım. Gelip beni bu duruma sokması hoş mu kızlar? Empati kurun.

Kötü olduğunu, gözlerinin dolduğunu zaten görmüşsünüz. İzin vermeyip sonra dinlerim demişsiniz. Gördüğünüz anladığınız halde erteleseydiniz madem?

Fake olduğunuza inanmak istiyorum.Kalbinde bu kadar sevgi ve merhamet taşımayan bir ınsan olamaz çünkü mümkün değil.

He gerçekse konu sanmıyorum ama,dilerim o düğün olmadan aklı başına gelir şen şakrak hayatınıza eşiniz olmadan devam edersiniz adamcağız da kurtulur sizin gibi birinden

Adam bence sizinle evli olarak bir ömür geçirirse asıl rezil olacak kişi o
Inşallah aklını başına alır da başını yakmaz adam
Öyle bir iyilik yapar mı acaba bu günden sonra bana.
Hala gelmiş gözleri kırmızı kırmızı gönlümü almaya çalışıyor. Çok ayıp etti ya. Hala sinirlerim tepemde.

Bence eşiniz size söylemiş moralinin bozuk oldugunu siz o sırada geçiştirdiğiniz için açılma ihtiyacı duymuş.Demek ki korkmuş ki ağlamış o an rahatlama ihtiyacı hissetmiş.Yerinizde olsam başkasının ne dediğini önemsemezdim.

Fake olduğunuza inanmak istiyorum.Kalbinde bu kadar sevgi ve merhamet taşımayan bir ınsan olamaz çünkü mümkün değil.

He gerçekse konu sanmıyorum ama,dilerim o düğün olmadan aklı başına gelir şen şakrak hayatınıza eşiniz olmadan devam edersiniz adamcağız da kurtulur sizin gibi birinden
Off hemen başlayın fake fake fake.
Değil arkadaşım seni üzeceğim ama otur saatlerce ağla ama fake değilim. Şansına küs tatlım.

Biraz empati kurun. Hemen ağlıyor diye herşeye duygusal yaklaşmayın. Doktor arkadaşım baktı önemli bir kesik değil dedi, yemek masasında gösterdiği resme. Milletin gecesini zehir etmesine gerek yoktu. Sanki dünyanın tüm derdi üstüne yüklenmiş tavrı çok gereksizdi.

Buyrun size bir limoncu vakası daha..
Veya ayşenaz gibi sabır sınamaya gelmişmi demeliydim..

Senaryo olduğu okadar belliki, gerçekte bi insan bukadar itici olamaz, inanmam..

Önce bi nışanlına soraydın evine misafir davet etmeden, canı misafir ağırlamak istiyomu, ne durumda, senin milletle oturup kikirdemeni kaldıracak haldemi diye..

X