Eşimin çamaşırındaki lekeler

Deterjan kalıntısıdır..Deterjanı makineye az katın dereceyi de 40 'tan aşağıya yapmayın..

Yine türkcem yetmedi. Meni nedir bir bakip geliyorum ben
Ejekülat hemşireydiniz sanırım ondan böyle yazdım
Yıkamayı deneyin vallahben ilerde eşimin donunda ne var diye bakmam ki meni göreyim
Çıkması zor bir şey görürsün amenna

sizin de vajen sıvınız var (yok deme çarpılırsın) onun da menisi var ama bence o meniden ziyade precumdur çıkar

Şimdi sayfalarca adamın donundaki lekeyi de konuşmak.. Ne bilim.
Geçtiğimiz aylarda da bir don konusu açılmış böyle, kavgalar bile çıkmış adamın donundan.
Kaç kişi don tartışmaları yüzünden banlanmış filan... Şu donların yarattığı ekşını hiçbir konu yaratmıyor burada.

Menüde ne vardı? Diye zevzeklik edesim var şuan. Çünkü sorunun maksadını anlamadım yani biraz yüksek derecede yıkayın ozaman ne diyelim, o sizin mens dönemi çamaşırlarınızı böyle gündem ediyor mu?

Dooooğğğnnnn

Ama öyle deme bu açılan konu sadece bazıları kıcımın minisi vır iç çımışırında pırnı izliyir ihi ihi diyor taktir ettim o konuda

Korunurken hamile kalmayı sağlayan türden herhalde yıkamayla bile duruyor donda

ilk evlendiğimde çamaşırları 40 C de yıkıyordum 60 c henüz keşfetmemiştim. Hep sinirleniyordum bu lekeler niye çıkmıyor diye.
her şeyden de şüphelenip sinirlenmeyin biraz relax olun ya yapan meniyle mi yapar Allah aşkına daha yaratıcı olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…